Soutěže

Sbírejte kytičky a vyhrajte Photoderm Autobronzant od Biodermy

Také už Vás nebaví zimní „běloba“? Pojďte na jaře odhalit pokožku se zdravou barvou.

Velká většina žen touží po bronzové pleti. Vzhledem k tomu, že v dnešní době už odzvonilo opalovacím studiím, hledají ženy jinou a zdravější alternativu. Samoopalovací produkty jsou tou správnou volbou.


Pro perfektní výsledek je dobré dodržet několik zásad:

  • Samoopalovací přípravek použijte na čistou, suchou pleť, nejlépe po důkladném ošetření peelingem.
  • Při aplikování produktu dejte pozor na rovnoměrné rozetření, hlavně okolo kolen nebo kotníků.
  • Silnější části kůže (lokty, kolena) absorbují rychleji, proto můžete dát silnější vrstvu. Aby Vám opálení vydrželo ve zvoleném odstínu, nanášejte vrstvu každé 3-4 dny.

 

Photoderm Autobronzant

Photoderm Autobronzant

Abyste byla spokojená s výsledkem, je důležitý výběr správného přípravku. Photoderm Autobronzant je samoopalovací hydratační sprej. Dodává pokožce přirozený odstín, ta zároveň získá rovnoměrné a plynulé tónování. Díky unikátnímu systému samoopalovacích látek má dlouhotrvající účinek a také výrazně hydratuje.

 

Obsahuje Patent Buněčné BIOprotekce chránící buňky pokožky do hloubky. Sprej po nasazení ihned zasychá na pokožce a nezanechává fleky.


Nyní už nezbývá víc než aplikovat vhodný samoopalovací přípravek, vyrazit do ulic a ukázat všem svou krásnou pleť!


Jedna z vás, která do konce května nasbírá nejvíce kytiček, vyhraje Photoderm Autobronzant od Biodermy. Pokud nasbírá více čtenářek nejvíce kytiček, jednu vybereme. Stačí sbírat kytičky u článků a novinek na mezizenami.cz. Každá kytička se dá prokliknout jeden týden od zveřejnění. Kytička je viditelná pouze po přihlášení.

Soutěž probíhá od 1. do 31. května 2013.

Foto: Bioderma
1. 5. 2013

Výherce:

gamadama………….91 kytiček

 


Diskuze: příspěvků