Soutěže

Sleva týdne – rázová vlna

Potřebujete odstranit pomerančovou kůži, strije, vypnout a omladit pokožku? Tento týden pro vás máme 50% slevu týdne na rázovou vlnu. Skvěle si poradí se zatuhlými, zvlášť odolávajícími místy s usazenými škodlivinami na vašem těle. Stačí si vytisknout slevu týdne a objednat se ve Studiu Vanda tel: 776 546 676.

Estetická rázová vlna potlačuje procesy stárnutí v měkkých tkáních. Vhodná je zejména pro ošetření typických problematických partií, jako jsou stehna, boky nebo zadeček. Dobře si však poradí i tam, kde jiné metody selhávají, jako je například povolená kůže na pažích a v nadloktí. Touto metodou se dají odbourat i ty tukové buňky, kterých se nedaří zbavit ani usilovným cvičením a přísnými dietami.

Rázová vlna umí odstranit ochablá místa, kde se pak začnou nově vytvářet kolagenová vlákna. Svaly i s okolní vazivovou tkání se tak zpevní a vypnou. Významným efektem je také zřetelné zeštíhlení.

Kmitající akustické vlny vstupující do těla vytváří vibrace v pojivové tkáni. Tkáň se uvolní a vypne, pokožka se stane hladší, pevnější a pružnější. Výrazně se také stimuluje cirkulace krve.

Tato metoda má proto komplexní účinek na celé podkoží. Naprosto výjimečné účinky jsou prokázány při odstraňování celulitidy. Účinky terapie se ideálně doplňují s ošetřením tělovým aplikátorem přístroje EXILIS a lymfo-drenážními masážemi.

Jak estetická rázová vlna funguje?
Jde o extrémně silný, ale naprosto bezbolestný necílený puls akustické energie přenášené do ošetřovaných míst formou kmitající vlny za účelem vyprovokování hojivých a regenerativních fyziologických procesů. Více informací na www.studiovanda.cz.

Foto: Studio Vanda
8. 3. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků