Soutěže

Soutěž o balíček produktů od CutisHelp

V poslední době se stále více vracíme zpět k přírodě. Kromě biopotravin se staly velmi populárními i výrobky přírodní kosmetiky. Přírodní kosmetika je vhodná nejen pro lidi s citlivou pokožkou, děti či alergiky, ale také pro všechny, kteří nechtějí své tělo zatěžovat chemickými látkami.

Zdravotní kosmetika CutisHelp je vyrobena výhradně z přírodních látek s prokázanými léčivými účinky. Pro své pozitivní účinky je doporučena především při kožních problémech či při bolestech a zánětech.
 

Konopná mast CutisHelp DEFEKT

Drobná poranění nás potkávají téměř denně. I malá spálenina, odřenina nebo říznutí nás mohou, pokud nejsou správně ošetřeny, potrápit. Pomoc pro rychlou a bezproblémovou regeneraci drobných poranění nabízí hojivá konopná mast CutisHelp DEFEKT, která je k dispozici v klasickém větším a nově také v praktickém kapesním balení.

Konopný přípravek CutisHelp OPAREN

Na další častý problém – opar – je tu jedinečný konopný přípravek CutisHelp OPAREN, který účinně pomáhá ve všech stádiích herpetických infekcí. Nejlepších výsledků se však dosáhne, pokud se použije hned při prvních příznacích. 

Hlavní aktivní složkou obou těchto přípravků je patentově chráněný olej extrahovaný ze semen technického konopí. 

Konopná mast CutisHelp DEFEKT a  konopný přípravek CutisHelp OPAREN

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.CutisHelp.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček produktů od CutisHelp (1x konopná mast CutisHelp DEFEKT a 1x konopný přípravek CutisHelp OPAREN).

Soutěž probíhá od 27. září do 11. října 2015.
 

 

Foto: CutisHelp
27. 9. 2015

Výherci:

bedluska
fezoj
mamoch


Diskuze: příspěvků