Soutěže

Soutěž o šampon a kondicioner Revitalon na obnovu vlasů

Ne každý má to štěstí, že se může chlubit hřívou hustých a zdravých vlasů. Pokud pozorujete zvýšené maštění pokožky, lámavost či padání vlasů, je potřeba s tím něco udělat.

Nová řada přípravků Revitalon se zaměřuje na podporu růstu vlasů i jejich kvality.
Zahrnuje šampon a kondicionér, vlasový aktivátor proti padání vlasů i kapsle pro hloubkovou výživu vlasů. Revitalon je oživujícím koktejlem látek jako jsou kyselina hyaluronová, panthenol, keratin nebo kofein, pro vlasy nepostradatelných. Jeho složení dále obohacují extrakty z ovesných klíčků a vitamíny. Výsledkem vlasové terapie Revitalon jsou zdravé, posílené vlasy a podpora jejich růstu. 

 

Revitalon aktivační šampon a obnovující kondicionér 

Revitalon šampon
Revitalon kondicionér

Jsou určeny pro každodenní péči pro posílení a obnovu především poškozených, jemných vlasů. Oba přípravky viditelně zlepšují kvalitu vlasů a tím i jejich zdravý vzhled.

 

kofein zamezuje vypadávání vlasů kyselina hyaluronová hydratuje a vyhlazuje, aniž by vlasy zatížila panthenol zajistí jejich regeneraci. 

 

Růst nových vlasů podpoří keratin, obsažený v šamponu i kondicionéru. Kondicionér navíc obsahuje arganový olej, ideální pro výživu poškozených vlasů, které vyhladí a tím usnadní rozčesávání. Oba přípravky mají vysokou schopnost regenerace a jsou určené také pro vlasy poškozené barvením a vnějšími vlivy. Určitě vás potěší, že neobsahují parabeny, formaldehyd ani barviva. Šampon i kondicionér koupíte v lékárnách.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.revitalon.cz

Tři z vás můžete vyhrát aktivační šampon a obnovující kondicionér Revitalon.

Soutěž probíhá od 26. října do 9. Listopadu 2014

Foto: Vitar
26. 10. 2014

Výherci:

mmrazkova
gebena
vašíčková


Diskuze: příspěvků