Soutěže

Soutěž o žehličku Philips ProCare Sonic

Krásné vlasy jsou chloubou každé ženy. Vyjadřují životní styl i módní trendy. Jak ale dosáhnout doma perfektního hladkého účesu, aniž bychom vlasy zbytečně zatěžovali nebo dokonce poničili?

Žehlička Philips ProCare Sonic (HP8349) s okamžitým ohřevem využívá tři nejnovější technologie. TempPrecision přináší žehlení při stabilnější, a proto šetrnější teplotě. Vlasy tak zůstávají hebké a lesklejší než kdykoliv předtím. Keramické destičky s EHDTM technologií eliminují přítomnost horkých míst a udržují vlasy zdravé a technologie sonických vibrací přináší skvělé výsledky v kratším čase.

Žehlička na vlasy Philips ProCare Sonic

 

Vytvořte si trendy účes u vás doma!

Ať už je vám blízký romantický styl, či raději volíte spíše sportovní, vlnám se rozhodně nevyhýbejte a užijte si tento aktuální vlasový trend naplno a bez obav. Andy Uffels, kadeřník mezinárodních akcí a umělecký ředitel oddělení péče o vlasy společnosti Philips vybírá z aktuálních trendů, tento účes si můžete vytvořit doma a zároveň pečovat o své vlasy. Více tipů je k dispozici na www.philips.cz/e/pece-o-vlasy/

Vyfoukané vlasy narovnejte jeden pramen po druhém.
V dolní části vlasů otočte žehličku dovnitř.

 

 

Zapojte se do naší soutěže a pokud správně odpovíte a budete mít štěstí při losování, máte šanci vyhrát jednu ze tří žehliček na vlasy Philips ProCare HP8349.

Nápovědu hledejte na www.philips.cz.

Soutěž probíhá od 3. do 17. listopadu 2013.

Foto: Philips
3. 11. 2013

Výherci:

venule
eopeop
robot1


Diskuze: příspěvků