Rodina

Tarotový výklad na únor

Sbírání kytiček

Máte rádi výklad karet? Přinášíme vám ho na měsíc únor pro jednotlivá znamení.

Beran – 9 pentaklů

Tento měsíc bude poklidný jen zdánlivě. I když se nebude na první pohled nic dít, když se budete dobře dívat kolem sebe, můžete z toho hodně vytěžit. Mějte oči otevřené a využívejte možnosti, které se mohou schovávat za maličkostmi, může se vám to do budoucna hodit.

Býk – Eso pohárů

Tento měsíc se dívejte kolem sebe a sledujte, co se vám nabízí. Může to být velmi krásné a příjemné a můžete být opravdu spokojení. Stačí po tom jen v pravou chvíli sáhnout. Buďte otevření všemu a všem a vyjadřujte své city a emoce. Tentokrát se vám to vyplatí.

Blíženci – 7 mečů

Tento měsíc nemusí být zrovna příjemný. Je dobré dát si pozor na případné krádeže nebo jiná ohrožení vašeho majetku i hodnot. Nečekejte apriori od všech podpásovky, ale dejte si pozor a dívejte se na to, co se kolem vás může chystat. Jedině tak tomu můžete předejít a zabránit škodám.

Rak – 4 holí

Tento měsíc můžete odpočívat a čerpat novou sílu pro další potřeby. Snažte se neřešit nic zásadního, k problémům přistupujte s lehkostí a nadhledem. Pokud možno dopřejte si malou dovolenou, anebo alespoň krátkou pauzu. Uvidíte, jak vám to prospěje.

Lev – 6 pentaklů

Tento měsíc by mělo především o rovnováhu a vyváženost. Pokud se vám něco nedostává, nebojte si o to říct a pokud žádá někdo něco od vás, nebuďte lakomí a rozdělte se. Je potřeba vyrovnat síly a vy se na tom budete muset aktivně podílet.

Panna – 8 Spravedlnost

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. To, co jste dříve udělali dobře, bude odměněno. To, co jste ale podcenili a nevěnovali se tomu, tak jak to bylo zapotřebí, se vám také vrátí. Proto se snažte dělat věci tak, jak se má, a pokud o něco usilujete, tak naplno. Jedině tak může vše dopadnout dobře.

Váhy – 6 pohárů

Tento měsíc pro vás nebude právě vrcholem aktivity nebo přívalem nových možností. Můžete mít tendenci se spíše vracet k tomu, co bylo, a vzpomínat na dřívější úspěchy i prohry. Takové zastavení a balancování je vhodné, aby si člověk srovnal hodnoty a myšlenky, ale nemělo by být brzdou pro další konání.

Štír – 9 holí

Cítíte se nejistí a zranění. Otázkou však není, kdo nebo co bylo původcem tohoto trápení, ale jak z toho ven. Neutápějte se ve svých zoufalstvích, tím se jich nezbavíte. Raději vymýšlejte, jak se znovu dostat do života a jak těmto starostem čelit.

Střelec – 12 Viselec

Možná máte před sebou hodně úkolů a povinností a málo síly na ně. Možná máte více věcí na výběr a nevíte, podle jakého klíče se rozhodnout. V každém případě se snažte zachovat klid a zůstat nad věcí. Jiný pohled a stabilita vám může dát dobré řešení.

Kozoroh – 3 mečů

I když všechno nemusí jít podle vašeho plánu, i když se mohou stát věci, které se vám nemusí líbit a mohou vám ublížit, není dobré plakat nad rozlitým mlékem. Snažte se s tím co nejdříve smířit, projít tímto zklamáním, poučit se z něj a čelit další budoucnosti s čistým štítem.

Vodnář – 4 pohárů

Vaše nálada je trochu u ledu a je pro vás těžké se dívat dopředu s radostí a lehkostí. Možná vás dohnaly nějaké nepříjemné myšlenky a skutky a vy přesně nevíte, co s nimi, ale nenechte se tím otrávit a nezoufejte nad věcmi, které ve skutečnosti nejsou tak špatné, jak se vám zdá.

Ryby – 10 holí

Tento měsíc pro vás bude náročný a obtížný. Mnoho povinností a úkolů se na vás nahrnulo najednou a vy je nemůžete unést. Je to jen přechodné období, které přejde, a tak by vás nemělo ovlivnit na dlouhou dobu. Pokud máte problémy, nebojte se nechat si pomoct a naberte si jen tolik, kolik je možné zvládnout.

Chcete-li se autorky na něco zeptat, najdete ji v naší poradně.

Autor: Anna Bechná
Foto: Anna Bechná
1. 2. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků