Rodina

Tipy na dárky pro ženy a dívky

Sbírání kytiček

Už víte, čím obdarujete svou maminku, sestru, tetičku nebo třeba kamarádku nejen na Den matek? Pořád vymýšlíme nějaké dárky k narozeninám. Abychom vám usnadnili rozhodování, nabízíme řadu šikovných tipů na úžasné dárky!

Mezi osvědčená překvapení patří například fén na vlasy, moderní žena zase ocení vlasovou žehličku nebo holicí strojek.


Jen vyfoukat a jít?

Mezi nejvíce používané dámské domácí elektrospotřebiče patří fény. Například model Rowenta CV 4803 D0 Compact pro 2000W ionic nabízí kromě vysoušení i funkci ionizace vlasů, tři stupně nastavení teploty, dva stupně regulace výkonu a samozřejmě i difuzér, se kterým dosáhnete vzdušnějšího a přitom objemnějšího účesu. Tento model je aktuálně k dostání doslova za pár stovek.


Elegantní a neméně praktický je i fén Philips HP8232/00 ThermoProtect Ionic s velmi úzkým nástavcem pro přesné tvarování účesu. I u něj je samozřejmostí ionizační technologie, která zamezuje tvoření kudrn a navíc podporuje zdravý lesk vlasů. Tento model se navíc chlubí profesionálním příkonem 2200 W.


Pokud ovšem sháníte fén, který se hodí na cesty, a tudíž v zavazadle nezabere příliš místa, prohlédněte si vysoušeč ETA 1320 90000 se sklápěcím držadlem. Počítejte se dvěma stupni výkonu a teploty, ochranou proti přehřátí a příkonem 1200 W.


Narovnejte se, prosím!

Doby, kdy kadeřnice dámám pracně vytvářely kudrlinky na rovných vlasech, jsou patrně za námi. Dnes se mnohdy řeší opačný problém – jak dosáhnout krásně rovných vlasů? A právě v tom vám může pomoci žehlička na vlasy. Pokud s ní potenciální obdarovaná ještě nemá žádnou zkušenost, může začít s jednodušším výrobkem, například s keramickou žehlící plochou, která je aktuálně k dostání za 299 Kč.


Anebo se vám zalíbí ETA 2336 90000, kde už lze nastavovat teplotu, byť mechanicky? Tento model vás nyní vyjde na 499 Kč.


Sofistikovanější řešení pak představuje Rowenta, třeba žehlička SF 4412 D4 Curl LCD 230°, vybavená LCD displejem a elektronicky regulovatelnou teplotou. Specifický design umožňuje variabilní styling vlasů: hladké nebo naopak vlnité, a tento model si můžete právě teď pořídit za 799 Kč.


Ani chloupek!

Moderní žena se však snaží být půvabná po všech stránkách. Mezi nepsaná pravidla patří také hladké, dokonale pěstěné nožky. A protože všichni bojujeme s časem, je lepší, když si pořídíme dámský holicí strojek. Například Braun Lady Style LS 5160 Box je omyvatelný depilátor na baterie, který zbaví svou uživatelku chloupků na nohách, v oblasti třísel i v podpaží.


Pro jemné holení citlivých partií obličeje však volte specifický přístroj jako třeba Panasonic ES2113P503 s výkyvnou hlavou, která kopíruje kontury obličeje, a několika nástavci (včetně pro úpravu délky obočí).


Chcete-li však vytrhávat chloupky i s kořínky, volte epilátor, jako třeba omyvatelný Philips HP6423/00, s jedenadvaceti pinzetami, s výměnnými nástavci a ergonomickou rukojetí.

Komerční prezentace
Foto: iStock
3. 5. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků