Volný čas

Úplněk v Panně 2024: najděte rovnováhu

Sbírání kytiček

Druhý letošní úplněk proběhne 24. února ve znamení Panny. Ta vás inspiruje, abyste si uspořádali svůj život. To zahrnuje pořádný úklid svého domova a péči o své zdraví i tělo.

Velká změna vás může vyčerpávat. Stanovte si malé krůčky, které povedou k cíli. Úklid si rozfázujte, začněte si vařit jednoduchá zdravá jídla a fyzickou aktivitu přidávejte pomalu.

Pomůže vám seznam, ve kterém si naplánujete, co všechno musíte uklidit a dořešit během následujících dvou týdnů. Hvězdné konstelace svádí k přílišné kritičnosti. Zkuste se tomu vyhnout a snažte se být pozitivní. Uvědomte si, že nemůžete být dokonalí. Jsou věci, které můžete ovlivnit. Ale je mnoho věcí, které ovlivnit nemůžete. A musíte je prostě přijmout.

Občas můžete mít pocit, že jste něco zkazili nebo jste to neudělali dost dobře. Přijměte, že to patří k životu. Určitě jste to udělali s nejlepším možným vědomím, které jste v tu chvíli měli. Lépe to prostě v tu chvíli udělat nešlo. Nečekejte, že budete dokonalí. Zbytečně na sebe vyvíjíte tlak. Pak jste nerozhodní, protože se bojíte chyb.

Úplněk může vyvolat nezpracované emoce. Přijměte je s pocitem, že nemusíte být dokonalí, a přesto můžete být milovaní. Když přestanete lpět na dokonalosti, můžete uvolnit hněv, strach i pocity viny. Panna se snaží najít a udržet směr. Sezóna Ryb nás zase učí trpělivost a odevzdání se neznámému. Stinná stránka Ryb přináší únik a závislosti. Tento únik se může projevovat jako přejídání se u televize, pití alkoholu apod. Pochopení je prvním krokem k vyléčení. Každý potřebuje svůj cíl a své hranice, ale není potřeba na nich lpět. Zároveň je třeba být trpěliví a přijmout věci, které nemůžeme ovlivnit.

Láska

Úplněk v Panně nás nabádá k jednoduchému přístupu k lásce. Dělejte to, co cítíte. Skutečná láska nepotřebuje efektní rekvizity ani velká slova. Odložte telefony a řiďte se svými pocity. Prožívejte lásku svými smysly stejně tak, jako generace před námi. Když máte rádi sami sebe, jste mnohem přitažlivější. Jděte na procházku, zatančete si, pusťte si oblíbenou písničku a užijte si to.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků