Rodina

Viking Toys – Kvalitní hračky ze Švédska

Sbírání kytiček

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží. Vybrat bezpečné a zdravotně nezávadné hračky pro malé děti není dnes vůbec jednoduché.

Zvolit vhodný materiál, tvar i vzhled je přitom velmi důležité. Hračky Viking Toys, které do Česka dováží společnost Wiky, jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů, ježsplňují nejpřísnější evropské normy.


Na trhu se dnes nachází nepřeberné množství hraček a her od různých výrobců. Do České republiky se dováží produkty z celého světa, proto je v obrovské nabídce tak těžké se zorientovat a vybrat správně. Neznámý výrobce, který produkuje nejlevnější zboží nízké kvality někde na druhém konci světa z pochybných materiálů, nebývá mnohdy nejlepší řešení.


Přitom právě u plastových hraček pro nejmenší děti, které naši miláčci ocucávají, házejí , nebo i okusují, je třeba dbát na kvalitu, bezpečnost a nezávadnost nejvíce. Hračky Viking Toys mají jedinečné vlastnosti, které z nich dělají vhodný dárek, pobaví i rozvíjí dětskou fantazii.

Jsou:


Měkké (Soft)

Všechny hračky jsou vyrobeny z měkkého zdravotně nezávadného materiálu. Jejich design je zaoblený, bez ostrých rohů a hran, takže děti si s nimi mohou bez obav hrát.


Jednoduché (Simple)

Hračky svou jednoduchostí povzbuzují u nejmenších dětí fantazii a chuť si hrát. Důraz je kladený na jejich tvar a funkci. Jednoduchý vzhled a čisté linie jsou univerzální a nadčasové.


Bezpečné (Safe)

Hračky Viking Toys splňují náročné podmínky nejpřísnějších evropských certifikátů pro hygienu a bezpečnost. Jejich materiál je natolik kvalitní, že děti mohou klidně do hraček kousat, olizovat je nebo je cucat.


Tiché (Silent)

Měkký povrch všech hraček Viking Toys zajišťuje to, že děti si s nimi hrají bez přílišného hluku. To z nich činí ideální hračku do školních družin, ale také samozřejmě k vám domů. Stejně tak při hře nedochází k poškození podlah nebo nábytku.


Odolné (Strong)

Všechny hračky Viking Toys vydrží náročné podmínky dětských her doma i na zahradě. Nerozbijí se při pádu, ani když na ně šlápnete. Materiál zůstává stejný bez vlivu počasí nebo klimatu.

Komerční prezentace
Foto: Wiky
14. 11. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků