Společnost

VIP Prostřeno.Tento týden vaří tři modelky a jeden Upír!

Sbírání kytiček

Všichni jistě dobře vědí, že jediný Upír v Čechách se jmenuje Václav Krejčí, ovšem které sličné dívky se spolu s ním představí v hvězdném pořadu VIP Prostřeno!? Těšte se na Dominiku Mesarošovou, Hanku Mašlíkovou a Katku Sokolovou!

Jako první bude vařit nejen svým hostům, ale i televizním divákům Václav Upír Krejčí. Ovšem zda do svých pokrmů skutečně přidá hojné množství česneku, to se raději nechte překvapit.

Upírovo chytré vaření

Muž mnoha profesí o sobě říká, že vařil do té doby, než se to naučila jeho žena. „Lidé mě vnímají jako magora, ale když mě poznají blíž, tak zjistí, že jsem inteligentní a hezkej,“ tvrdí s úsměvem. A protože prý všechno, na co sáhne, dělá na tisíc procent, máme se na co těšit. Jak si však poradí nejen s rendlíky a pánvičkami, ale také s evidentní přesilou krásných žen, ukáže až závěr této soutěže.

Katka Sokolová by mohla být u Upíra spokojená, má totiž ráda asijskou a thajskou kuchyni, a známý bavič pro své hosty připravuje gastrotoulky Asií okořeněné výletem do Prahy. Co se tedy bude podávat? Vietnamský salát, čínské závitky, thajští garnáti a pražsko-řecká roláda – a to prý bude paráda, vtipkuje Upír. A pak trochu zvážní; má dojem, že jediné, s čím může zabodovat v soutěži, je multifunkční stůl, na kterém bude prostírat. Uklidní ho snad hláška Hanky Mašlíkové, že i kdyby jídlo bylo zkažené, ona to stejně nepozná? Patrně proto, že asijskou kuchyni nemá zrovna v lásce, což ovšem platí i pro Dominiku Mesarošovou. No tak, děvčata, ochutnáte alespoň? Vždyť například vietnamské závitky s mletým masem hostitel připravuje na páře a ještě k nim nabídne mnoho omáček. Zdá se, že to zabralo! Alespoň u Hanky, která pak přiznala, že jí chutnalo – prostě skvělé lehké jídlo.

Dominičino tajuplné menu

O známé modelce se už tolikrát psalo jako o přitažlivé dívce s nepřehlédnutelným poprsím, až to pomalu začíná být nuda. Není zábavnější zjišťovat, zda je dobrá kuchařka a neméně zdatná hostitelka? Uvidíte sami. Dominika o sobě říká, že je dobrosrdečná, cílevědomá a svědomitá, ovšem o vaření zatím nepadlo ani slovo…

Bulvární řeči se vedou a voda teče, tak se pojďme raději podívat pod pokličku. Sličná blondýnka zve hosty do svého dvoupokojového bytu s nepřehlédnutelnou barvou kuchyně a my se už těšíme, na čem si budeme moci alespoň obrazně pochutnat. První chod se dokonale zahalil tajemstvím, no řekněte sami – co asi může být Domičino na zeleno? Hlavní pokrm se jeví jasněji: masový závitek se sněhovou peřinou. Ale dezert se opět choulí do rovin dohadů; eskymácký sen může být pěkně zmražený, nebo snad dietní? Prozraďme alespoň, že v dezertu bude ovoce. Jak dopadne tohle menu, pozvedne Dominiku do kuchařských výšin nebo spíše klesne směrem k nížinám? „Udělat z něčeho, co se zrovna nepovede, přednost, je prostě vynikající,“ uzná Dominičin humor jediný muž tohoto týdne.

Málem jsme při tom všem vaření zapomněli na zábavu, budou hosté muset „hejbnout tělem“ nebo jim kuchařka dopřeje něco klidnějšího? Dívejte se večer na VIP Prostřeno! a zjistíte to spolu s námi!

Připravila: Marcela
Foto: archiv FTV Prima
2. 10. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků