Soutěže

Vyhrajte balíček Gyntima

Celoročně se spousta žen potýká s mykózou. Nepříjemné obtíže jako pálení a svědění zevních genitálií a bílý výtok trápí tři ze čtyř žen. Pět až deset procent pacientek trpí tímto onemocněním opakovaně. Mykózy se zpravidla vracejí ženám, které mají problémy s imunitou.

 Intimní mycí gel Gyntima

Intimní mycí gel Gyntima

Intimní mycí gel Gyntima

Určený pro každodenní intimní hygienu ženy. Pomáhá předcházet vaginálním infekcím. Obsahuje účinnou látku pinarol – výtažek ze smrkových výhonků a čerstvého jehličí. Pinarol a Aloe vera mají antibakteriální, antimykotické a protizánětlivé účinky.
Kyselina mléčná reguluje
pH a působí jako hydratační faktor.

 

 Gyntima vaginální čípky probiotica

Gyntima vaginální čípky probiotica

Gyntima vaginální čípky probiotica

Vytvářejí živnou půdu pro laktobacily a zabezpečují jejich optimální rozmnožování. Díky tomu chrání před škodlivými bakteriemi a infekcemi a zajišťují přirozenou biologickou rovnováhu v pochvě. Laktobacily potlačují množení hnilobných a plísňotvorných bakterií, a to včetně kvasinky Candida albicans. Přídavek šalvěje zaručuje antimykotické, protizánětlivé, dezinfekční a hydratační účinky.
 

 Dětský intimní mycí gel Gyntima

Dětský intimní mycí gel Gyntima

Dětský intimní mycí gel Gyntima

A protože onemocnění stydkých pysků a pochvy jsou bohužel častými gynekologickými potížemi i u dívek mezi 3. a 9. rokem věku, doplňuje balíček ještě dětský intimní mycí gel Gyntima. Je určen pro dívky od 3 let věku, kdy ještě není obranyschopnost pochvy dostatečná. Při hře na písku, při nesprávném ošetření po stolici, při nedostatečné hygieně apod. může snadno do pochvy vniknout infekce. Je nezbytné, aby děti již od útlého věku byly vedeny k zvýšené a pravidelné intimní hygieně a získaly si tak návyky do budoucna.

Více informací naleznete na www.herb-pharma.cz

Balíček Gyntima čeká na tři z vás.

Soutěž probíhá od 4. do 10. října 2010

Foto: HerbPharma

Výherci:

Michael
marvan
barvicca


Diskuze: příspěvků