Soutěže

Vyhrajte balíček od BIODERMY

Čekají nás slunečné dny a my bychom měli připravit pleť na sluneční paprsky. Obnovit a nastartovat její přirozenou obranyschopnost.

Hydrabio peelingový krém

Hydrabio peelingový krém

Nejdříve je potřeba pokožku pořádně vyčistit. Každé ráno i večer je vhodné používat micelární vodu. Aby pleť vypadala mladší a zdravější, používejte 1-2x týdně Hydrabio peelingový krém od BIODERMY. Ten čistí a hydratuje pokožku do hloubky. Patentovaný biologický komplex Aquagenium stimuluje schopnost buněk pokožky v hlubších vrstvách vytvářet a na svém povrchu udržet vlhkost, která je nutná pro rovnováhu pokožky. Peeling je hypoalergenní, bere ohled na citlivost dehydratované pokožky a zaručuje vynikající toleranci. Používejte tento peelingový krém 1-2x týdně a uvidíte, že se vám za to vaše pleť odvděčí.

 

Photoderm Autobronzant

Photoderm Autobronzant

Snědší pleť vypadá atraktivněji a pečení se v soláriích není to nejzdravější řešení. Řada žen sahá po samoopalovacích produktech. Abyste byla spokojená s výsledkem, je důležitý výběr správného přípravku. Photoderm Autobronzant je samoopalovací hydratační sprej. Dodává pokožce přirozený odstín, ta zároveň získá rovnoměrné a plynulé tónování. Díky unikátnímu systému samoopalovacích látek má dlouhotrvající účinek a také výrazně hydratuje. Obsahuje Patent Buněčné BIOprotekce chránící buňky pokožky do hloubky. Sprej po nanesení ihned zasychá na pokožce a nezanechává fleky.

Pro perfektní výsledek je dobré samoopalovací přípravek používat na čistou suchou pleť, nejlépe po důkladném ošetření peelingem. Při aplikování produktu dejte pozor na rovnoměrné rozetření, hlavně okolo kolen nebo kotníků. Aby vám opálení vydrželo ve zvoleném odstínu, nanášejte vrstvu každé 3-4 dny.

Nyní už nezbývá víc než zapojit se do soutěže a vyhrát produkty od BIODERMY, které vám zaručí dokonalou péči o pleť. Tři z vás máte možnost vyhrát balíček produktů od Biodermy.

Soutěž probíhá od 29. dubna do 6. května 2012.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.bioderma.com

Foto: Bioderma
29. 4. 2012

Výherci:
Bubla
Marse1404
nyala
 


Diskuze: příspěvků