Rodina

Vyzkoušeno: erotické pomůcky už existují i pro pány a jsou velmi účinné!

Sbírání kytiček

Ze statistik vyplývá, že více než 60 % dvojic, které jsou spolu déle než rok, sáhnou čas od času po erotické pomůcce pro ozvláštnění partnerských hrátek. Oblíbená jsou pouta, šátky na oči, různé druhy vibrátorů i venušiných kuliček. Doposud převažovala nabídka hraček pro dámy. Japonští výrobci ale nově přicházejí se zajímavými – a velmi účinnými – novinkami určenými pro pány!

Vajíčko pro koledníky nad 18 let

Aktuálně nejoblíbenější novinkou firmy Tenga je výrobek Tenga Egg. O co se jedná? Jde o masturbační vajíčko určené pro muže. Vejde se vám klidně i do kapsy, takže s ním můžete přítele překvapit a ozvláštnit tak vaše společně strávené chvíle. Další výhodou výrobku je, že se cenově vejdete do stokoruny. Velmi výhodně jej lze pořídit například na portálech nabízejících hromadné slevy.


Který druh vybrat?

Masturbační vajíčko Tenga je k dostání v 6 různých variantách. Liší se od sebe strukturou vnitřního povrchu. Vybírají-li vajíčko ženy pro své partnery, většinou volí vlnkovaný typ (wavy s vodorovnými nebo twister se svislými vlnami) nebo jemný povrch silky. Stimulaci pomocí trojúhelníkovitých výběžků nabízí stepper, zatímco clicker je uvnitř vybaven drobnými uzlíky. Zajímavou variantu představuje také typ spider, který je uvnitř protkán nitkami ve tvaru pavučiny.

Dostal jsem od přítelkyně typ wavy a byl jsem velmi spokojen. Nicméně si myslím, že rozdíly mezi jednotlivými vajíčky by poznal jen někdo, kdo by je používal opakovaně,“ svěřil se nám Martin (28) z Prahy.

Objednal jsem si tři různé modely a rozdíl mezi nimi skutečně byl,“ řekl nám Pavel (35) z Liberce.


Použití je jednoduché a požitek nečekaně silný!

Vajíčko je vhodné jak k použití při párových hrátkách, tak i při soukromých chvilkách vašich partnerů. Tenga Egg jednoduše vybalíte a naplníte přiloženým lubrikačním gelem. Poté jej natáhnete na penis podobně jako kondom a žhavá jízda může začít.

Při použití vajíčka jsem měl velmi podobný pocit jako při orálním sexu od partnerky,“ dodal Martin.


Čeští muži si produkt rychle oblíbili

Většina mužů, kteří vajíčko použili, přiznávají, že ač byli ohledně jeho funkčnosti zprvu skeptičtí, velmi příjemně je překvapilo.

Pro zpestření společných chvil jde o výbornou věc, intimní zážitek to byl velmi silný i pro ženu. Jen pozor, na podruhé nám vajíčko na jednom místě prasklo, doporučuji koupit raději pokaždé nové,“ radí Petra (20) z Plzně.

O vzrůstající oblibě tohoto produktu svědčí i fakt, že v posledním týdnu byl tento produkt zakoupen na serveru Pepa.cz již více než 370x.

Vyzkoušejte jej i vy a nakupujte ZDE.

Komerční prezentace
Foto: Pepa.cz
4. 3. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků