Bella 4

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 281)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Pořízení prvního skútru #112846
    Bella 4
    Účastník

    Já mám taky toho Tweeta. Kupovala jsem ho v Mayers Motors v Modřicích, byli tam fakt super. Všechno mi normálně vysvětlili, ukázali jak co funguje, poradily mi i s helmou a rukavicema. Hlavně jsem měla milion začátečnických dotazů a vůbec jsem si tam nepřipadala blbě 😄

    odpověď na: Přestalo nám to klapat v posteli #112832
    Bella 4
    Účastník

    Holky já se taky přidám do diskuze, jestli můžu 🙂 Neřešil jste někdo spíš opačnej problém? Jakože ne u chlapa, ale u nás holek… Já posledního půl roku jedu fakt nonstop, Práce, domácnost, pořád něco. a úplně jsem si všimla, že mě sex nějak přestal bavit. Dřív jsem chuť měla normálně, ale teď skoro vůbec, a když už na to dojde, tak si to ani moc neužiju. Máte to některá taky tak?

    odpověď na: Pokoj pro holčičku #112777
    Bella 4
    Účastník

    Holky, když už se tu řeší ty pokojíčky, tak se taky přidám s dotazem 🙂 Kde kupujete dětský povlečko? Hledám něco pěknýho pro malou, ale aby to taky něco vydrželo a nebylo to po pár vypráních na vyhoz.

    odpověď na: Zrcátko na líčení #112776
    Bella 4
    Účastník

    Taky mám tady to kosmetický z Bezdoteku a upřímně je to fakt rozdíl jak blázen 😄 Dřív jsem se líčila v normálním zrcadle v koupelně a vůbec jsem neviděla detaily. Tohle má hlavně super ty tři panely, takže si ty boční můžeš naklopit jak potřebuješ a vidíš obličej z víc úhlů. Na obočí nebo linky je to úplně ideální. A ještě je tam zvětšení, takže fakt vidíš každej detailík. 🙂 Plus ty LEDky jsou fakt příjemný, neoslňujou a dá se regulovat jas, takže si to nastavíš podle světla v místnosti. Za mě teda na líčení úplně jinej level než obyč zrcadlo.

    odpověď na: Vestavná myčka #112775
    Bella 4
    Účastník

    My jsme taky nakonec brali spotřebiče z Parolek Shopu 🙂 Upřímně jsme s manželem byli úplně ztracený, když jsme vybírali myčku, troubu a lednici, vůbec se v tom nevyznáme. Tam nám ale fakt dobře poradili, vysvětlili rozdíly a pomohli vybrat. Hlavně tam na to u nich nečekáš věčnost a máš to vyřešený docela rychle.

    odpověď na: Suché a unavené oči #112685
    Bella 4
    Účastník

    Hyal-Drop multi kapky jsou jediné, které mi pomůžou i když mám nasazené čočky, takže já už je nosím všude s sebou. Líbí se mi taky, že se dají používat podle potřeby, protože neobsahují konzervanty a jsou teda vážně šetrné k očím.

    odpověď na: Omlazení pleti #112677
    Bella 4
    Účastník

    Taky jsem si jí hodně oblíbila…dlouho jsem hledala kosmetiku, která mi pomůže pleť omladit a zároveň mi pomůže s problematickou pletí a jejich produkty jsou pro mě úplně nej 🙂

    odpověď na: Jaký kolagen je nej #112676
    Bella 4
    Účastník

    Já zkoušela různé doplňky na zpevnění a omlazení pleti a stejně mám nejlepší výsledky s kosmetikou Iuvenio, působí i v hlubších vrstvách pleti a konečně jí mám viditelně zpevněnou 🙂

    odpověď na: Padání vlasů #112659
    Bella 4
    Účastník

    Vyzkoušela jsem toho docela hodně a co mi opravdu pomohlo je tohle tonikum https://www.mgcream.com/tonic-hair-growth-activation/ má unikátní složení a opravdu mi skvěle účinkuje. Navíc se snadno používá a vydrží hodně dlouho. Co ho používám tak mi začalo růst hodně nových vlasů a mám je celkově silnější a lesklejší, je to vidět na první pohled a nevidím to jenom já 🙂

    odpověď na: Mám si zařídit havarijko? #112558
    Bella 4
    Účastník

    Hele úplně v pohodě, fakt to bylo za chvilku. Vyplnila jsem pár věcí a hned jsem měla srovnání. Ten Klik mi přijde dost intuitivní a přehlednej, žádný složitosti. A hlavně jsem tam nakonec sehnala i komplexnější pojištění než jsem měla u starýho auta, takže za mě dobrý.

    odpověď na: Kavárna v táboře #112557
    Bella 4
    Účastník

    jojo, je to kousek od centra na Jarošce, žádná divočina někde na kraji 🙂 Mrkni kdyžtak na jejich web, ať víš přesně https://klokotkatabor.cz/klokotka-cafe A o víkendu mají normálně otevřeno stejně jak přes týden do sedmi, za mě ideálka.

    odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR? #112545
    Bella 4
    Účastník

    Hele na tom IVFku ve Zlíně to funguje tak, že si nejdřív domluvíš nezávaznou konzultaci. My jsme tam jeli fakt jen na úvod, všechno jsme s nima probrali zdravotní historii, výsledky a tak. Já jsem jim tehdy psala přes formulář na jejich stránkách a ozvali se docela rychle, nebylo to nic, na co bys čekala nějak měsíce. A pak se snaží dost přizpůsobit, když už chceš pokračovat, ty termíny vyšetření a všechno kolem se s tebou snaží domluvit tak, aby to vyhovovalo 🙂

    odpověď na: Jaký protein? #112500
    Bella 4
    Účastník

    Peti kdyžtak na tom Citronku maj i tady tyhle menší vzorečky https://citronek.com/whey-protein-yogobanan-vzorecek?publicid=91 Tak můžeš prubnout co ti bude nejvíc chuťově sedět. 🙂

    odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR? #112498
    Bella 4
    Účastník

    Hele já jsem se právě hodně dívala na recenze od holek, co tam byly přede mnou, různě ve skupinách tady na FB a diskuzích… a ten Zlín se opakoval fakt často v dobrým. A pak jsem tam šla na první konzultaci a už to na mě udělalo hrozně dobrej dojem. Nikdo nás nehonil, normálně si s náma normálně sedli a všechno nám do podrobna vysvětlili. Jako ještě jsem uvažovala o jedný klinice, ale Zlín to pak s přehledem vyhrál.

    odpověď na: Mám si zařídit havarijko? #112486
    Bella 4
    Účastník

    Já bych do havarijního pojištění šla určitě. Nevím na kolik tě vyšlo, ale předpokládám, že to má málo najetý. Nikdy nevíš co se může stát, stačí blbá nehoda na parkovišti a je to 😅 Dá se to najít i za dobrou cenu. Já jsem to řešila tady přes Klik https://www.klik.cz/havarijni-pojisteni-rychla-kalkulacka/ rychle tam srovnáš různá nabídky a dá se na tom i docela ušetřit.

    odpověď na: Kavárna v táboře #112485
    Bella 4
    Účastník

    Čauky, určo zajděte do Klokotka Café. Má to takovej jemnej vibe, žádnej uřvanej podnik, kde na tebe tlačí hlava na hlavě. Maj fakt dobrý kafe, a jejich domácí zákusky jsou nebezpečný, člověk si řekne jeden a dá si tři 😄 Atmosféra taková útulná, člověk si tam fakt odpočine.

    odpověď na: Jak se k vám chovali v CAR? #112477
    Bella 4
    Účastník

    Za sebe musím říct, že jsem měla asi fakt štěstí na výběr centra. Co jsem se pak bavila s ostatníma holkama, tak některý taky moc spokojený nebyly a měly podobný zkušenosti jak ty. Já byla na IVF klinice ve Zlíně a tím, že je to menší, tak mi přišlo, že na nás měli mnohem víc času. Všechno nám v klidu vysvětlili, nikam nás netlačili a celkově ten přístup byl hodně lidskej. A měli jsme i skvělou koordinátorku, která byla hrozně milá a vždycky pomohla, když bylo potřeba.

    odpověď na: Bolest kloubů po běhání #112463
    Bella 4
    Účastník

    Mně ho doporučil známý, který dělá fyzioterapie, že právě pomáhá i po úrazech, protože má hodně účinné složení a jak jsem psala, fakt si ho chválím

    odpověď na: Kyselina hyaluronová v kapslích #112424
    Bella 4
    Účastník

    Holky a jakou kosmetiku byste mi doporučily pro zpevnění pleti a vyhlazení vrásek, co používáte a opravdu vám to kvalitu pleti viditelně zlepšilo?

    odpověď na: Stahovací prádlo #112417
    Bella 4
    Účastník

    Holky, mně už ani stahovací prádlo nespasí…už s tím chci opravdu něco udělat, ale kdykoliv něco shodím mám to hned zase zpátky..už jsem z toho naštvaná..jak se vám podařilo zhubnout?

    odpověď na: Jaký protein? #112332
    Bella 4
    Účastník

    Já měla úplně stejný problém Peťo 😅 všechno mi přišlo buď přehnaně sladký, nebo takový to nepřirozený chutě. Za mě jsou dobrý ty od Citronku. Já jedu tady tenhle vanilkáč https://citronek.com/whey-protein-vanilka-450g?publicid=75 Není tam žádnej přidanej cukr. Je tom jen stévie a sukralóza. Chuťově je to fakt hodně jemný. Navíc má enzymy na trávení, takže po něm nejsem nafouklá. Dávám si ho normálně s vodou nebo do kaše a v pohodě. Určo můžu doporučit. 🙂

    odpověď na: Jak vybrat e-cigaretu? #112331
    Bella 4
    Účastník

    Hele, za sebe hážu tip na tuhle Oxvu https://www.vaporism.cz/oxva-xlim-go-2-pod-30w-1500mah/ Nemá tlačítko, prostě jen potáhneš a ono to samo žhaví. Výkon si nastaví podle cartridge, takže nic neřešíš. Má regulaci potahu posuvníkem, takže si můžeš vybrat, jestli chceš volnější nebo utaženější. A hlavně má dobrou baterku, takže vydrží fakt dlouho bez nabíjení.

    odpověď na: Valentýnský dárek #112324
    Bella 4
    Účastník

    Přítelovi jsem teď k narozeninám koupila tyhle https://www.carneo.cz/panske-chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-gtr-expedition-titan-orange/ a je z nich naprosto nadšenej. Nejenže vypadají skvěle, ale moc si chválí i funkce a že jsou přehledný a vydrží dlouho nabitý 🙂

    odpověď na: Kontaktní čočky (Hodonín) #112145
    Bella 4
    Účastník

    Prosím o radu, kdo nosíte denně kontaktní čočky, tak co vám pomáhá když máte suché a podrážděné oči a nemůžete si čočky vyndat? Někdy mi ani to vyndání teda nepomůže…něco na zvlhčení a úlevu, co je šetrné k očím..moc díky za tipy 🙂

    odpověď na: Imunita #112140
    Bella 4
    Účastník

    Moc děkuju za super tip, Telomway už od Nového roku užívám a jsem s tím moc spokojená. Složení je opravdu unikátní, tak jsem ráda, že jsem to objevila.

    odpověď na: Vitalita #112139
    Bella 4
    Účastník

    Já teď od White Elephant užívám Telomway na celkovou podporu vitality a zpomalení stárnutí a jsem s tím teda taky moc spokojená. Má to jedinečné složení.

    odpověď na: Protein #112135
    Bella 4
    Účastník

    Já si musím hlídat hodně cukr a konečně jsem objevila super protein bez cukru, který je opravdu dobrý a dá se vzít všude s sebou, tak sdílím https://www.mte.cz/e-shop/potravni-doplnky/glucostep-protein-drink-vanilka-250ml

    odpověď na: Glukometr – jaký pořídit domů? #112134
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem celkově ráda, že jsem mte.cz objevila, objednávám od nich pravidelně GlucoStep proteinový drink, ten se mi moc osvědčil.

    odpověď na: Ztuhlé nohy a bolavé kotníky #112133
    Bella 4
    Účastník

    Mně hodně pomáhá Alavis, zkusila jsem různé kloubní výživy, ale tahle mi teprve opravdu pomohla od bolesti a zlepšila hybnost.

    odpověď na: Bolest kloubů po běhání #112132
    Bella 4
    Účastník

    Mně opravdu hodně pomáhá tenhle doplněk na klouby https://www.alavis-plus.cz/p/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g co ho pravidelně užívám, tak mě konečně klouby přestaly bolet.

    odpověď na: Dieta #112027
    Bella 4
    Účastník

    Já mám tyhle https://www.carneo.cz/panske-chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-hero-mini-hr–cerne/ a spokojená jsem moc 😉 jsou hezké, pohodlné a mají hodně funkcí, ale pořád jsou hezky přehledné a vydrží i dlouho nabitý. Navíc byly za skvělou cenu 🙂

    odpověď na: Kudrnaté vlasy #111829
    Bella 4
    Účastník

    Děkuju, už mám barvu dva týdny a jsem moc spokojená. Odstín je krásně sytý a zvládla jsem to v pohodě i sama a navíc teda vlasy vypadají super a jsou hezky lesklé… 🙂

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #111440
    Bella 4
    Účastník

    Tohle https://prozdravevlasy.cz/nq-treatment-treasure-peptide-power-100ml/ je opravdu hodně účinný, vlasy mám s ní úplně zpevněné a vyhlazené, okamžitě vlasy regeneruje 🙂

    odpověď na: Kvalitní fén #111439
    Bella 4
    Účastník

    Já mám teď tenhle fén https://prozdravevlasy.cz/bio-ionic-luxe-10x-ultralight-speed-dryer/ a řeknu vám teda, že oproti obyč fénu je to neskutečný rozdíl. Vlasy mám s ním pevné, leské, hladké…úplná paráda 🙂

    odpověď na: Vrásky + celulitida #111438
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem se celulitidy zbavila když jsem zhubla s KetoDiet, zbavila jsem se nadbytečného tuku a konečně úplně zmizela 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 281)
UŽIVATEL