Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Bella 4Účastník
Objednávala jsem teď babičce tuhle https://prozdravevlasy.cz/yankee-candle-large-jar-sun-drenched-apr-ros-623g/ mají je tam ve veliké slevě a tyhle svíčky jsou zrovna vážně kvalitní a krásně voní 🙂
Bella 4ÚčastníkTaky se mi podařilo zhubnout s KetoDiet a váhu si konečně držím 🙂 pořád si od nich objednávám, protože jídla mají opravdu dobrá hlavně pečivo a proteinové nápoje. Teď mají veliké slevy, takže třeba můj oblíbený nápoj https://www.ketodiet.cz/p/proteinovy-napoj-prichut-liskovy-orisek-a-cokolada-na-1-tyden-35-porci/ jsem teď objednávala po více kusech 🙂
Bella 4ÚčastníkKoukni na tohle https://www.khadi.cz/khadi-elixirove-telove-maslo-ruze-laska-250-ml koupila jsem to mamce a nádherně voní 😉 mám od nich taky jedno, akorát jinou vůni a je to úžasně příjemné a krásně hydratuje. Vážně úplně luxusní požitek se tím mazat 😉
Bella 4ÚčastníkTaky jsem si od nich ty tělové oleje moc oblíbila a jejich elixírové máslo na tělo jsem objednala pro mamku pod stromeček. Mám jejich kosmetiku moc ráda, je účinná, přírodní a krásně voní 🙂
Bella 4ÚčastníkJá si říkám, že bych jí koupila něco zdravého, co využije. Nemáte nápady? 🙂
Bella 4ÚčastníkTaky odtud objednávám, nejen věci na praní, ale i kosmetiku pro dceru, protože řešíme už dlouho ekzém.
Bella 4ÚčastníkMy už jenom od Matějovského 😉 mají kvalitní materiály, krásné a moderní vzory a veliký výběr a taky možnost úpravdu na míru 🙂
Bella 4ÚčastníkTaky jsem spokojená s kosmetikou Iuvenio, mám citlivou pleť a tahle kosmetika mi hodně vyhovuje. Mám pleť konečně sjednocenou a vrásky o hodně míň viditělné 🙂
Bella 4ÚčastníkTo zní skvěle, jaký odstín prosím tě používáš a zkoušela jsi odstíny třeba i namíchat?
Bella 4ÚčastníkJá mám od nich tyhle parádní kalhoty https://www.jadbergwomen.cz/damske-extra-siroke-kalhoty-tiamo-smetanove/ a neustále za ně sklízím komplimenty 🙂 cítím se v nich skvěle a materiál a provedení je opravdu kvalitní. Určitě to není poslední věc co jsem si od nich objednala 🙂
Bella 4ÚčastníkJá mám od nich teď tenhle https://www.lotunia.cz/parfem-na-prani-lotunia-pure-melody/ hledala jsem právě taky nějaký šetrný a hlavně aby neměl chemickou vůni a tenhle voní teda opravdu krásně 🙂 vůně je příjemná a nevtíravá, vyloženě mi dělá dobře 🙂
Bella 4ÚčastníkTaky hodně objednávám z notina a od eucerin mám taky nějaké přípravky a příjemně mě překvapily, opravdu mi sedí 🙂
Bella 4ÚčastníkJá jsem dlouho hledala krém, který mi pleť dostatečně hydratuje, protože jsem cítila pořád že mám pleť suchou a že vrásky pod očima mám jenom z toho. Teď jsem neskutečně spokojená s tímhle https://www.notino.cz/biodance/skin-glow-essence-cream-hydratacni-pletovy-krem-pro-rozjasneni-pleti/ mám od nich i sérum a pleť mám konečně úplně jakoby vyplněnou, plnou a dokonale hydratovanou 🙂
Bella 4ÚčastníkJá se taky snažila cvičit abych zhubla, ale prostě to nestíhám tak aby to mělo nějaký viditelný efekt, kila nešly dolů a nakonec jsem na radu známé zkusila KetoDiet a můžu to fakt doporučit. Kila šly rychle dolů, takže mě to motivovalo pokračovat, jídla jsou dobrá a postupně jsem se díky ní naučila správně jíst a teď už si váhu držím přes rok 🙂 snažím se všude kde se dá chodit pěšky a nesedět dlouho v kuse a jsem moc spokojená.
Bella 4ÚčastníkTaky mám tenhle e-shop ráda, mají fakt prověřený výběr jenom od kvalitních značek. Všechno co od nich mám je vážně supr 🙂
Bella 4ÚčastníkMně teď moc pomáhá tenhle šampon https://prozdravevlasy.cz/wella-professionals-invigo-scalp-balance-anti-dandruff-shampoo-300-ml-new/ opravdu rychle uleví a lupy se mi konečně přestaly dělat, hlava už mě nesvědí a mám po něm i hezky lesklé vlasy 🙂
Bella 4ÚčastníkA poradí mi někdo, kde si nechat udělat fotoknihu ze svatebních fotek aby to vypadalo opravdu hezky a vydrželo?
Bella 4ÚčastníkHolky, máte některá zkušenost s rostlinnými barvami na vlasy? Konkrétně by mě zajímaly zkušenosti se značkou Khadi, mají moc hezké odstíny 🙂
Bella 4ÚčastníkDěkuju za tipy, nakonec jsem si objednala přípravky Khadi a rovnou i tu rostlinnou barvu a musím říct, že jsem moc spokojená. Vlasy mám hezky lesklé a pevné, přestala mě svědit hlava a i okolí mi teď vlasy chválí 🙂
Bella 4ÚčastníkNemáte prosím někdo tohle nosítko https://www.crystalbaby.cz/omni-deluxe-mesh-graphite-grey ze všech co jsem procházela se mi tohle líbí nejvíc, ale budu ráda za osobní zkušenosti 🙂
Bella 4ÚčastníkPřesně 😀 Ketodiet je vážně super, mají pestrá a vyvážená jídla a já s nima zhubla 12 kilo a pořád si od nich objednávám mlsání a hodně z řady StayFit 🙂
Bella 4ÚčastníkHolky, tak moc děkuju za doporučení 🙂 objednali jsme od toho Matějovského, nechali si i zdarma upravit velikost povlaku na polštáře a moc si povlečení chválíme. Budu určitě objednávat další 🙂
Bella 4ÚčastníkV Harfě taky ráda nakupuju, mají tam teď krásnou kolekci a mám odtud parádní plavky i další letní oblečko. S jejich aplikací mám i super výhody a skvěle se tam vždy parkuje, je to kousek od centra takže paráda 🙂
Bella 4ÚčastníkKoukni na tohle https://www.ketodiet.cz/stranky/dietni-plan-medium/ mně tenhle plán fungoval perfektně 🙂 zhubla jsem přesně co jsem potřebovala a naučila se díky nim správně jíst, takže si váhu pořád držím. Mají skvělou podporu, recepty a jídla, doteď od nich objednávám hlavně z řady StayFit 🙂
Bella 4ÚčastníkTaky se nám osvědčilo, poradila nám ho známá a jsem za to moc ráda, protože opravdu pomáhá.
Bella 4ÚčastníkHolky, někdy stačí vyměnit šampon za nějaký s přírodnějším nebo prostě šetrnějším složením, hlavně aby v něm nebyly silikony a SLS. Ono to dokáže udělat na hlavě pěknou paseku a když to přestanete používat, tak se pokožka zase zklidní.
Bella 4ÚčastníkJá vždy vyberu nějakou drobnost v galerii Harfa, mají tam super obchody a vždy mi něco padne do oka. Kdo jste z Prahy a okolí tak tam rozhodně stojí za to zajít i s dětma, je tam skvělý dinopark, hrací koutek, terasy, super akce a dobře se tam parkuje.. 😉
Bella 4ÚčastníkPoradíte mi prosím osvědčenou kosmetiku na vlasy, která mi pomůže zlepšit kvalitu vlasů a vlasové pokožky?
Bella 4ÚčastníkKamarádka si teď pořídila ten sportovní vozík od Kinderkraftu (Nava, myslím, modrý, 3v1). Jezdí s tím za kolem i do města jako s kočárem a zatím si to chválí. Říkala, že ho brala na Feedu, že tam teď mají nějaké akce na tu značku, tak kdyby ses chtěla mrknout, možná se to dá chytit o něco levněji.
Bella 4ÚčastníkPřidávám se k pozitivním zkušenostem s tímto srovnávačem. Nám ušetřil dost peněz a času na hovorech s operátory a nebo schůzkami s finančním poradcem. Líbí se mi, že si vše bez nátlaku můžete projít a vybrat co se vám nejlíp hodí. 🙂
Bella 4ÚčastníkAhoj, chápu tě naprosto, měla jsem prsa vytahané a malé po kojení. Byla jsem u Mudr. Lucie Vaněčkové na klinice My Best Care a spokojenost veliká, mám krásné prsa a opět sebevědomí. 🙂
Bella 4ÚčastníkPokud na liposukci, tak vyhlášený je pan Mudr. Tomáš Paduch. Já u něj na klinice My Best Care byla na celkové. Upřímně jsem se dost bála, ale pan doktor mě jeho klidným přístupem a vysvětlením všeho naprosto uklidnil a s výsledkem jsem moc spokojená. Je to první léto co se nebudu stydět svléknout do plavek. 🙂
Bella 4ÚčastníkMandlovka Spritz a jejich větrníky! To miluju, hlavně v létě, to jsem tam stálý zákazník. 😀
Bella 4ÚčastníkTaky jsem si je moc oblíbila 🙂 nejenže jsou výborný ale opravdu mi hodně pomáhají zvládat stres, lépe spát a celkově se cítít lépe 🙂
Bella 4ÚčastníkMám celkově s jejich produkty dobrou zkušenost, užívám od nich i doplňky stravy a výborně se oscědčily 🙂
-
AutorPříspěvky