Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Bella 4Účastník
Můžete mi prosím poradit co vám pomohlo zregenerovat vlasy? Dlouhé roky jsem se odbarvovala a vlasy mám úplně zničené 🙁 nic mi na to nepomáhá, přemýšlela jsem nad vyšetřením vlasové pokožky, nemáte někdo zkušenost?
Bella 4ÚčastníkZašli jsme minulý týden na doporučení do Galaxie barev a moc jsme si to užili. Nic podobného jsme jinde neviděli, naše kluky to fakt bavilo. A je i fajn to umístění, dá se potom zajít na jídlo, nákupy 🙂
Bella 4ÚčastníkVýborně se mi osvědčil tenhle doplněk stravy https://www.booslabs.cz/produkt/irsky-mech-organic/ irský mech je superpotravina, která obsahuje hodně cenných látek, je výborný na podporu imunity, trávení atd. Tady ho mají v praktických kapslích takže se snadno užívá 🙂
Bella 4ÚčastníkHolky, chtěla bych začít používat nějaký eko prací prostředek. Poradíte mi nějaký, který se vám osvědčil?
Bella 4ÚčastníkJá jsem měla vlasy hodně zničené z odbarvování, měla jsem je řídké, padaly mi a nepomáhalo mi na to nic z běžně dostupných produktů. Nakonec jsem šla na radu známé na trichologické vyšetření na https://www.clinicalhair.cz/ kde mi konečně daly přípravky přesně na míru a vlasy mám teď zdravé, husté a pevné..je to neuvěřitelný rozdíl ♥
Bella 4ÚčastníkŠli jsme tam na doporučení a příjemně nás to překvapilo, bylo to zase něco úplně jiného a moc jsme si to užili. Všechny atrakce byly supr, i ta robotická show.
Bella 4ÚčastníkSháním teď chytré hodinky abych si mohla sledovat moje pokroky atd. a moc se mi líbí jedny hodinky od Carneo, nemáte někdo od nich? Jak jste kdyžtak spokojené?
Bella 4ÚčastníkA bylo vám vždy vše vyplaceno přes ten webový srovnávač? Funguje to v pořádku? Mám z toho trochu respekt..
Bella 4ÚčastníkAhoj holky, koukněte se na batohy Baagl. Kupovali jsme od nich batoh oboum našim holkám (na první i druhý stupeň) a za mě je to zaručená kvalita. Mají je výborně nadesignované – ergnomická záda, prsní a bederní popruhy, reflexní prvky, praktické kapsy atd. a po dvou letech pořád vypadají super 🙂 mají i outlet, tak zkuste kouknout 🙂
Bella 4ÚčastníkOd Vitakraft kupujeme ty kapsičky a paštičky, naši koucourci mají moc rádi i ty jejich masové tyčinky. Vybírali jsme hlavně kvůli složení a moc jim to chutná, takže jsme u toho už zůstali 🙂
Bella 4ÚčastníkMůžu se zeptat, kterou metodou jste si prošli? Vím, že je to osobní, klidně mě pošli někam…
Bella 4ÚčastníkTaky ho užíváme teď doma všichni a na imunitu je opravdu skvělé. Hlavně se mi líbí, že má přírodní složení a všemu teď hezky odoláváme.
Bella 4ÚčastníkA co mamce vybrat třeba nějaký hezký šperk? Já jsem mamince vybrala krásné perlové náušnice naposledy k narozeninám a byla z nich nadšená 😉 zkus se mrknout sem https://www.evolutiongroup.cz/ mají kvalitní české šperky a moc hezký výběr 🙂
Bella 4ÚčastníkAhojky, používám tuhle směs přírodních látek https://kratomworld.cz/collections/cbd/products/be-fit-forte-kotvicnik-s-cbd. Ta cena je děsivá, ale řekla bych, že odpovídá kvalitě. Od té doby, co to užívám, mám lepší výsledky v posilovně, líp regeneruju a celkově mám do všechno větší chuť, na všechno mám víc sil. Je mi jasné, že si to nemůže dovolit každý, ale chtěla jsem se podělit o zkušenost.
Bella 4ÚčastníkA jaký jste vybrali první kočárek? Můžete poradit na co hlavně koukat a klidně i nějaký osvědčený model? 🙂
Bella 4ÚčastníkSháním ještě pro dceru pod stromeček novou aktovku do školy, můžete prosím poradit s jakou značkou máte nejlepší zkušenost?
Bella 4ÚčastníkTo zní zajímavě, dost zdravě. Jenom teda… mně se hrozně mastí vlasy a měla bych strach, že na to nějaký olej stačit nebude…
Bella 4ÚčastníkMám moc dobré zkušenosti s kozím kolostrem, objednávám ho tady https://www.bioalis.com/ kde ho mají opravdu kvalitní. Od té doby co ho užívám, tak jsem ještě nebyla nemocná a cítím se celkově lépe 🙂
Bella 4ÚčastníkUrčitě stojí za návštěvu https://svetmeduz.cz/ to je něco co jinde jen tak nezažijete 😉 nádherná akvária s různými druhy medúz, vše provázené audiovizuálními efekty…je to úžasná atmosféra. Pro děti tam taky mají super virtuální realitu, kde můžou poznávat podmořský svět, interaktivní hřiště atd.
Bella 4ÚčastníkRádi s dětma chodíme sem https://www.galerieharfa.cz/ je tam dinopark, skvělý hrací koutek, interaktivní hřiště, terasy (bude i bruslení) a často mají pro děti skvělé akce 🙂 navíc se tam dobře nakupuje, mají dobré jídlo…
Bella 4ÚčastníkKdo chcete mít zdravé a husté svoje vlasy a nechcete už nosit clipy apod. protože to za mě prostě nikdy není ono…tak doporučuju řešit to přímo s trichologem, výborní jsou na Clinical Hair & Health 😉
Bella 4ÚčastníkStojí taky za to zajít do galerie Harfa ve Vysočanech, nejen super nákupní galerie, ale mají tam hodně vyžití pro děti – dinopark, hrací koutek, interaktivní hřiště, dětské akce…
Bella 4ÚčastníkMám vlasy hodně zničené, už mi ani pořádně nerostou, hodně mi padají a vypadají opravdu děsně. Pořád zkousím nějaké přípravky, ale nic mi nepomáhá. Nemáte prosím někdo radu?
Bella 4ÚčastníkMoc doporučuju medicinální houby, když užíváte kvalitní tak to je opravdu hodně účinný přírodní všelék. Já teď užívám Lví hřívu, objednávám na houbicky.eu, kde ji mají v bio kvalitě a zpracovanou tak, aby z ní tělo dokázalo získat to nejcennější.
Bella 4ÚčastníkTen vypadá zrovna parádně, zaujalo mě, že má to led osvětlení to se může hlavně v zimě hodit.
Bella 4ÚčastníkJá mám tenhle https://www.carneo.cz/chytre-prsteny-2/ a moc mi vyhovuje, měří opravdu přesně, má hodně funkcí, je pohodlný a nemusím ani řešit časté nabíjení, protože k němu je dobíjecí pouzdro.
Bella 4ÚčastníkMně se osvědčila tahle přírodní vlasová kosmetika https://www.khadi.cz/ koukněte na to, používám i jejich rostlinné barvy na vlasy a konečně mám vlasy zase zdravé a krásně hladké a lesklé 🙂
Bella 4ÚčastníkNo já začala cvičit, ale kila stejně nešly dolů…nakonec jsem zkusila na radu známé KetoDiet a konečně se mi to hubnutí nastartovalo, už mám dole 6 kilo a cítím se super 🙂
Bella 4ÚčastníkV galerii Harfa to máme taky rádi a jestli chodíte častěji tak si určitě stáhnetě jejich aplikaci, vyplatí se to 😉
Bella 4Účastníkjsem už jejich pravidelný odběratel 🙂 poradce je pro mě velké plus, poradil mi skrz nějaké zdravotní potíže a tělo se krásně pročistilo, nafouknuté bříško je pryč
Bella 4Účastníkna akne mi vzdy pomohl tea tree olej, to spíš byla taková první pomoc. co doporučuji tak se zaměřit na střeva a trávení. já jsem zařadila chlorellu a ječmen do jídelníčku, pravidelně a ve vysokých dávkách a plet mám jak vyměnenou 🙂 chvilku mi trvalo si zvyknout na chut,ale stálo to za to a ted mám ty sve rituály ráda..těch zelených potravin je všude plno, za mě je topka zn green ways, udělala jsem si tam registraci a po nastudování materálů vim,že dostávám do těla kvalitu
Bella 4ÚčastníkKoukni na jejich stránky, u těch hub mají napsané k čemu jsou dobré a co LÉČÍ, nikoli potlačují příznaky, ale léčí daný problém. 🙂 Určitě je dobré brát je min tři měsíce. Já je brala půl roku v kuse a pak jsem na chvíli vysadila. Ale užívám je s pauzami už kolem dvou let a problémy nemám.
Bella 4ÚčastníkČauko, za mě ano. Rozhodně to vyhozené peníze nejsou, ale je potřeba se zaměřit na zpracování, obsah hub. Ne každý výrobce dělá kvalitní produkty. Já jich pár zkoušela než jsem na to přišla a nejvíce a nejlépe nám teda funguji od Houbičky eu. Tam mají super zpracování a účinky se dostavily poměrně rychle.
Bella 4ÚčastníkTak zkus mrknout sem https://rawbark.cz/sortiment/. Mají tam tři druhy hovězí, zvěřinu, kapra. Nádherně voní, manžel to i ochutnal a říkal, že by nepoznal že se jedná o psí konzervu. Mají tam fakt kvalitní to maso. A můžou ho i kočičky, což se nám také hodí, protože máme doma i kočku, takže dáváme i jí a vždy se po ní jen zapráší. 🙂
Bella 4ÚčastníkMy máme nejoblíbenější od RawBark. Bez obilovin a náhražek. S kvalitního masa a dělané ve vývaru. 🙂 Jsou tam fakt kousky masa, žádná paštika nebo namleté bůh ví co.
-
AutorPříspěvky