Bella 4

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 106. až 140. (celkem z 281)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Barvení vlasů #102516
    Bella 4
    Účastník

    Můžete mi prosím poradit co vám pomohlo zregenerovat vlasy? Dlouhé roky jsem se odbarvovala a vlasy mám úplně zničené 🙁 nic mi na to nepomáhá, přemýšlela jsem nad vyšetřením vlasové pokožky, nemáte někdo zkušenost?

    odpověď na: Výstavy v Praze #102268
    Bella 4
    Účastník

    Zašli jsme minulý týden na doporučení do Galaxie barev a moc jsme si to užili. Nic podobného jsme jinde neviděli, naše kluky to fakt bavilo. A je i fajn to umístění, dá se potom zajít na jídlo, nákupy 🙂

    odpověď na: Imunita #102070
    Bella 4
    Účastník

    Výborně se mi osvědčil tenhle doplněk stravy https://www.booslabs.cz/produkt/irsky-mech-organic/ irský mech je superpotravina, která obsahuje hodně cenných látek, je výborný na podporu imunity, trávení atd. Tady ho mají v praktických kapslích takže se snadno užívá 🙂

    odpověď na: doplňky do bytu #101910
    Bella 4
    Účastník

    Holky, chtěla bych začít používat nějaký eko prací prostředek. Poradíte mi nějaký, který se vám osvědčil?

    odpověď na: Hydratační maska na vlasy #101909
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem měla vlasy hodně zničené z odbarvování, měla jsem je řídké, padaly mi a nepomáhalo mi na to nic z běžně dostupných produktů. Nakonec jsem šla na radu známé na trichologické vyšetření na https://www.clinicalhair.cz/ kde mi konečně daly přípravky přesně na míru a vlasy mám teď zdravé, husté a pevné..je to neuvěřitelný rozdíl ♥

    odpověď na: Atrakce pro děti #101713
    Bella 4
    Účastník

    Šli jsme tam na doporučení a příjemně nás to překvapilo, bylo to zase něco úplně jiného a moc jsme si to užili. Všechny atrakce byly supr, i ta robotická show.

    odpověď na: Cvičení #101697
    Bella 4
    Účastník

    Sháním teď chytré hodinky abych si mohla sledovat moje pokroky atd. a moc se mi líbí jedny hodinky od Carneo, nemáte někdo od nich? Jak jste kdyžtak spokojené?

    odpověď na: Cestovní pojištění #101665
    Bella 4
    Účastník

    A bylo vám vždy vše vyplaceno přes ten webový srovnávač? Funguje to v pořádku? Mám z toho trochu respekt..

    odpověď na: Batoh #101155
    Bella 4
    Účastník

    Ahoj holky, koukněte se na batohy Baagl. Kupovali jsme od nich batoh oboum našim holkám (na první i druhý stupeň) a za mě je to zaručená kvalita. Mají je výborně nadesignované – ergnomická záda, prsní a bederní popruhy, reflexní prvky, praktické kapsy atd. a po dvou letech pořád vypadají super 🙂 mají i outlet, tak zkuste kouknout 🙂

    odpověď na: Krmivo pro kočku #100529
    Bella 4
    Účastník

    Od Vitakraft kupujeme ty kapsičky a paštičky, naši koucourci mají moc rádi i ty jejich masové tyčinky. Vybírali jsme hlavně kvůli složení a moc jim to chutná, takže jsme u toho už zůstali 🙂

    odpověď na: Těhotenství – rady, tipy a vše kolem #100222
    Bella 4
    Účastník

    Můžu se zeptat, kterou metodou jste si prošli? Vím, že je to osobní, klidně mě pošli někam…

    odpověď na: Imunita #99953
    Bella 4
    Účastník

    Taky ho užíváme teď doma všichni a na imunitu je opravdu skvělé. Hlavně se mi líbí, že má přírodní složení a všemu teď hezky odoláváme.

    odpověď na: Dárek pro rodiče #99944
    Bella 4
    Účastník

    A co mamce vybrat třeba nějaký hezký šperk? Já jsem mamince vybrala krásné perlové náušnice naposledy k narozeninám a byla z nich nadšená 😉 zkus se mrknout sem https://www.evolutiongroup.cz/ mají kvalitní české šperky a moc hezký výběr 🙂

    odpověď na: Doplňy stravy na energii #99942
    Bella 4
    Účastník

    Ahojky, používám tuhle směs přírodních látek https://kratomworld.cz/collections/cbd/products/be-fit-forte-kotvicnik-s-cbd. Ta cena je děsivá, ale řekla bych, že odpovídá kvalitě. Od té doby, co to užívám, mám lepší výsledky v posilovně, líp regeneruju a celkově mám do všechno větší chuť, na všechno mám víc sil. Je mi jasné, že si to nemůže dovolit každý, ale chtěla jsem se podělit o zkušenost.

    odpověď na: Těhotenství – rady, tipy a vše kolem #99933
    Bella 4
    Účastník

    A jaký jste vybrali první kočárek? Můžete poradit na co hlavně koukat a klidně i nějaký osvědčený model? 🙂

    odpověď na: nápad na dárky #99834
    Bella 4
    Účastník

    Sháním ještě pro dceru pod stromeček novou aktovku do školy, můžete prosím poradit s jakou značkou máte nejlepší zkušenost?

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #99720
    Bella 4
    Účastník

    To zní zajímavě, dost zdravě. Jenom teda… mně se hrozně mastí vlasy a měla bych strach, že na to nějaký olej stačit nebude…

    odpověď na: Přírodní doplňky stravy #99517
    Bella 4
    Účastník

    Mám moc dobré zkušenosti s kozím kolostrem, objednávám ho tady https://www.bioalis.com/ kde ho mají opravdu kvalitní. Od té doby co ho užívám, tak jsem ještě nebyla nemocná a cítím se celkově lépe 🙂

    odpověď na: Praha s dětma #99454
    Bella 4
    Účastník

    Určitě stojí za návštěvu https://svetmeduz.cz/ to je něco co jinde jen tak nezažijete 😉 nádherná akvária s různými druhy medúz, vše provázené audiovizuálními efekty…je to úžasná atmosféra. Pro děti tam taky mají super virtuální realitu, kde můžou poznávat podmořský svět, interaktivní hřiště atd.

    odpověď na: Tipy na program s dětmi v Praze #99351
    Bella 4
    Účastník

    Rádi s dětma chodíme sem https://www.galerieharfa.cz/ je tam dinopark, skvělý hrací koutek, interaktivní hřiště, terasy (bude i bruslení) a často mají pro děti skvělé akce 🙂 navíc se tam dobře nakupuje, mají dobré jídlo…

    odpověď na: Clip-vlasy-levně #99236
    Bella 4
    Účastník

    Kdo chcete mít zdravé a husté svoje vlasy a nechcete už nosit clipy apod. protože to za mě prostě nikdy není ono…tak doporučuju řešit to přímo s trichologem, výborní jsou na Clinical Hair & Health 😉

    odpověď na: Program pro děti Praha #98936
    Bella 4
    Účastník

    Stojí taky za to zajít do galerie Harfa ve Vysočanech, nejen super nákupní galerie, ale mají tam hodně vyžití pro děti – dinopark, hrací koutek, interaktivní hřiště, dětské akce…

    odpověď na: Prodlužování vlasů #98866
    Bella 4
    Účastník

    Mám vlasy hodně zničené, už mi ani pořádně nerostou, hodně mi padají a vypadají opravdu děsně. Pořád zkousím nějaké přípravky, ale nic mi nepomáhá. Nemáte prosím někdo radu?

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #98856
    Bella 4
    Účastník

    Moc doporučuju medicinální houby, když užíváte kvalitní tak to je opravdu hodně účinný přírodní všelék. Já teď užívám Lví hřívu, objednávám na houbicky.eu, kde ji mají v bio kvalitě a zpracovanou tak, aby z ní tělo dokázalo získat to nejcennější.

    odpověď na: První kočárek #98565
    Bella 4
    Účastník

    Ten vypadá zrovna parádně, zaujalo mě, že má to led osvětlení to se může hlavně v zimě hodit.

    odpověď na: Chytrý prsten #98564
    Bella 4
    Účastník

    Já mám tenhle https://www.carneo.cz/chytre-prsteny-2/ a moc mi vyhovuje, měří opravdu přesně, má hodně funkcí, je pohodlný a nemusím ani řešit časté nabíjení, protože k němu je dobíjecí pouzdro.

    odpověď na: Masky na vlasy #98560
    Bella 4
    Účastník

    Mně se osvědčila tahle přírodní vlasová kosmetika https://www.khadi.cz/ koukněte na to, používám i jejich rostlinné barvy na vlasy a konečně mám vlasy zase zdravé a krásně hladké a lesklé 🙂

    odpověď na: Cvičení #98559
    Bella 4
    Účastník

    No já začala cvičit, ale kila stejně nešly dolů…nakonec jsem zkusila na radu známé KetoDiet a konečně se mi to hubnutí nastartovalo, už mám dole 6 kilo a cítím se super 🙂

    odpověď na: Co navštívit v Praze s dětmi? #98555
    Bella 4
    Účastník

    V galerii Harfa to máme taky rádi a jestli chodíte častěji tak si určitě stáhnetě jejich aplikaci, vyplatí se to 😉

    odpověď na: Nafouklé břicho #98519
    Bella 4
    Účastník

    jsem už jejich pravidelný odběratel 🙂 poradce je pro mě velké plus, poradil mi skrz nějaké zdravotní potíže a tělo se krásně pročistilo, nafouknuté bříško je pryč

    odpověď na: Krém na akné #98511
    Bella 4
    Účastník

    na akne mi vzdy pomohl tea tree olej, to spíš byla taková první pomoc. co doporučuji tak se zaměřit na střeva a trávení. já jsem zařadila chlorellu a ječmen do jídelníčku, pravidelně a ve vysokých dávkách a plet mám jak vyměnenou 🙂 chvilku mi trvalo si zvyknout na chut,ale stálo to za to a ted mám ty sve rituály ráda..těch zelených potravin je všude plno, za mě je topka zn green ways, udělala jsem si tam registraci a po nastudování materálů vim,že dostávám do těla kvalitu

    odpověď na: Vitální houbičky #98271
    Bella 4
    Účastník

    Koukni na jejich stránky, u těch hub mají napsané k čemu jsou dobré a co LÉČÍ, nikoli potlačují příznaky, ale léčí daný problém. 🙂 Určitě je dobré brát je min tři měsíce. Já je brala půl roku v kuse a pak jsem na chvíli vysadila. Ale užívám je s pauzami už kolem dvou let a problémy nemám.

    odpověď na: Vitální houbičky #98224
    Bella 4
    Účastník

    Čauko, za mě ano. Rozhodně to vyhozené peníze nejsou, ale je potřeba se zaměřit na zpracování, obsah hub. Ne každý výrobce dělá kvalitní produkty. Já jich pár zkoušela než jsem na to přišla a nejvíce a nejlépe nám teda funguji od Houbičky eu. Tam mají super zpracování a účinky se dostavily poměrně rychle.

    odpověď na: Konzervy pro psi #98223
    Bella 4
    Účastník

    Tak zkus mrknout sem https://rawbark.cz/sortiment/. Mají tam tři druhy hovězí, zvěřinu, kapra. Nádherně voní, manžel to i ochutnal a říkal, že by nepoznal že se jedná o psí konzervu. Mají tam fakt kvalitní to maso. A můžou ho i kočičky, což se nám také hodí, protože máme doma i kočku, takže dáváme i jí a vždy se po ní jen zapráší. 🙂

    odpověď na: Konzervy pro psi #98126
    Bella 4
    Účastník

    My máme nejoblíbenější od RawBark. Bez obilovin a náhražek. S kvalitního masa a dělané ve vývaru. 🙂 Jsou tam fakt kousky masa, žádná paštika nebo namleté bůh ví co.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 106. až 140. (celkem z 281)
UŽIVATEL