Bella 4

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 141. až 175. (celkem z 281)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Cvičení #97932
    Bella 4
    Účastník

    Ketodiet je super. Mně jí doporučila známá a zhubla jsem s ní tak rychle že jsem tomu nemohla ani věřit. A hlavně si váhu pořád držím 🙂

    odpověď na: Hydratace #97931
    Bella 4
    Účastník

    To vypadá suprově, hne zkouším objednat. Zaujal mě i ten oční krém Look, to bych potřebovala na moje kruhy pod očima a vrásky. Díky za tip 🙂

    odpověď na: Filtrační konvice na vodu #97925
    Bella 4
    Účastník

    Nejkvalitnější filtry vyrábí česká firma Dionela, máme od nich průtokový filtr a naši mají od nich filtrační konvici a obojí je skvělé.

    odpověď na: Lupy v létě #97923
    Bella 4
    Účastník

    Nejdřív mi udělali trichologické vyšetření, tím zjistili kde je problém a na základě toho mi nasadili léčivou kúru na 3 měsíce 😉

    odpověď na: Řídké vlasy #97920
    Bella 4
    Účastník

    Zkoušela jsem a nevypadalo to na mě dobře. Měla jsem vlasy hodně řidké a zničené a nepomáhalo mi na to nic. Až na klinice Clinicalhair.cz mi vlasy konečně udravily a mám je teď krásně husté a nepotřebuju žádné příčesky 🙂

    odpověď na: Zdraví #97919
    Bella 4
    Účastník

    Začala jsem teď pravidelně cvičit a chtěla bych si tu mou aktivitu nějak pohodlně monitorovat. Zaujal mě teď tenhle chytrý prsten https://www.carneo.cz/chytre-prsteny-2/ nemáte ho někdo?

    odpověď na: Účinná dieta #97897
    Bella 4
    Účastník

    Pro mě je Ketodiet taky jediná dieta se kterou jsem zhubla a váhu si pořád držím. Mají navíc skvělou podporu a jídla jsou opravdu vyvážená.

    odpověď na: Řídké vlasy #97851
    Bella 4
    Účastník

    Mně nezabíralo nic a to jsem toho zkusila opravdu hodně. Nakonec jsem šla na specializovanou kliniku, sdílím odkaz https://www.clinicalhair.cz/ kde mi dali vše konečně do pořádku. Moc je doporučuju každému, kdo má jakékoliv problémy s vlasy a pokožkou hlavy.

    odpověď na: Clip-in vlasy #97850
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem chtěla mít hezké svoje vlasy, měla jsem hodně lupy a vlasy celkově ve špatném stavu, řídké a slabé. Nezabíralo mi na to nic, pomohli mi až tady https://clinicalhair.cz/ sdílím rovnou odkaz ať na to můžete kouknout.

    odpověď na: Lupy v létě #97849
    Bella 4
    Účastník

    Mně moc pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ doporučuju se k nim objednat, mají více poboček po celé republice a jsou to opravdoví profíci. Dlouho jsem se s lupy trápila a díky nim jsem měla za pár měsíců po problému.

    odpověď na: Hubneme před létem #97827
    Bella 4
    Účastník

    Taky mám s Ketodiet skvělou zkušenost, k objednávce vždy dárek, mám od nich super kuchařku zadarmo, teď od nich frčím na řadě Stay Fit a moc mi to vyhovuje 🙂

    odpověď na: Jak zhubnout? #97237
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem zhubla s KetoDiet. Poradili mi ji kamarádka a jsem opravdu ráda, že jsem do toho šla. Šlo to rychle a snadno 🙂

    odpověď na: Hubnutí #97236
    Bella 4
    Účastník

    Já mám skvělou zkušenost s https://www.ketodiet.cz/, doporučila mi ji kamarádka a je to fakt super. Jídla jsou dobrá a jde to neuvěřitelně rychle 🙂 koukněte na to, maj teď i hezké slevy.

    odpověď na: nápad na dárky #97235
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem teď mamce koupila tyhle krásné chytré hodinky https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-phoenix-hr–stribrne/ a udělali ji velkou radost 🙂

    odpověď na: Dárek #97234
    Bella 4
    Účastník

    Mamka začala běhat, tak jsem jí koupila chytré hodinky a bezdrátová sluchátka od https://www.carneo.cz/ mají moc hezké designy a je to kvalita, je z toho nadšená 🙂

    odpověď na: řídké vlasy #97229
    Bella 4
    Účastník

    Mně se vlasy konečně daly do pořádku od té doby co jsem začala používat kvalitní rostlinné barvy na vlasy https://www.khadi.cz/ perfektně kryjí a vlasy vůbec nezatěžují, naopak. Mám je pevné, lesklé a přestaly mi konečně vypadávat.

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #97147
    Bella 4
    Účastník

    Zkus tenhle šampon https://www.gigalekarna.cz/produkt/repolar-abicare-shampoo-200ml/ nepoužívala jsem ho ani měsíc a zbavila jsem se lupů a hlavně mě přestala konečně svědit.

    odpověď na: dárek #96868
    Bella 4
    Účastník

    tohle do do 205 cm :)) my řešili to stejný práve

    odpověď na: Zdravá lahev #96833
    Bella 4
    Účastník

    Taky budu ráda za doporučení na nějakou osvědčenou firmu, často se to tváří v obchodech, že je to kvalitní a potom člověk zjistí, že to může vyhodit…

    odpověď na: suchá pokožka #96745
    Bella 4
    Účastník

    Iuvenio mi taky moc vyhovuje. Mám suchou a celkem citlivou pleť a tohle je konečně kosmetika, která mi perfektně sedí a nemám konečně neustále na tváři šupinky, pocit pnutí apod. a navíc mi vyhladila i vrásky okolo očí a na čele 🙂

    odpověď na: Pasty #96535
    Bella 4
    Účastník

    já si je brala kolem vánoc a vybělily mi zuby hezky , efekt už po první aplikaci 🙂

    odpověď na: Doplňky stravy #96408
    Bella 4
    Účastník

    já beru dlouhodobě s manželem respiro imun a držíme se dobře , lonský rok jsem byli mnohem více na hromadě

    odpověď na: Akné #96330
    Bella 4
    Účastník

    To mě asi nikdy nenapadlo, že by s tím mohli pomoci houbičky. Jako o těch probiotikách jsem už slyšela, že je dobré asi čistit to tělo i vnitřně a ne hledat příčinu jen z venku. Užíváte je do teď nebo jste po zaléčení přestala? A v jaké formě?

    odpověď na: Hubnutí po svátcích #96329
    Bella 4
    Účastník

    To me zajímá. Zkoušela jsem už kde co a nikdy to nemělo takový efekt a nebo se pak dostavil jojo efekt a byla jsem na tom hůř než předtím. O takovém testu slyším prvně, ale ráda bych ho vyzkoušela. Musíte se někam dostavit nebo jak to funguje?

    odpověď na: Šampon a kondicionér s přírodním složením #96211
    Bella 4
    Účastník

    ahoj holky mám takový problém, po barvení mám hodně zničené vlasy, dříve jsem je měla krásné husté a ted jsem z nich dost neštastná. Kadřník mi poradil používat kosmetiku bez silikoů a nabídl mi i nějaké luxusní značky,ale zase nechci dát za to tisíce..máte tip na kvalitní alternativu?

    odpověď na: Prodloužení vlasů #95640
    Bella 4
    Účastník

    Soni, já mám vlasy prodloužené metodou clip in a koupila jsem si clip in set z tohoto eshopu https://www.clip-in-vlasy.eu/109-clip-in-vlasy . A co se týká péče o vlasy, tak je dobré používat produkty od kadeřnice. Já jsem moc spokojená zvládnu si je nasadit doma a navíc péče je stejná jako o vlastní vlasy.

    odpověď na: Akné ve 40. letech #95606
    Bella 4
    Účastník

    Mně hodně pomohl tenhle doplněk https://www.venira.cz/venira-akne-srdicka/ co ho užívám, tak se mi pleť o hoodně zlepšila 🙂

    odpověď na: Přírodní kosmetika pro citlivou pleť #95601
    Bella 4
    Účastník

    Tak jsem to kúru zkusila a je to až neuvěřitelný jak rychle mi to pleť zpevnilo a vyhladilo 🙂 používám od nich i ostatní přípravky a moc mi to vyhovuje, děkuju moc za radu 🙂

    odpověď na: Citlivé zažívání psa – jaké granule? #95526
    Bella 4
    Účastník

    Jo, tady si vyplníte ten dotazník https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/ a podle toho Vám vyberou granule. Záleží jestli má alergii jen na kuře nebo celkově drůbež. Pak uvidíte přímo složení a cenu a můžete si vzít 4 kila na vyzkoušení. My jsme zatím spokojení a problémy se střevy se dost eliminovali. Za což jsem teda hodně ráda. 🙂

    odpověď na: tip na dárek #95525
    Bella 4
    Účastník

    Mrkněte tady https://www.retros.cz/dreveny-stolni-minigolf/ pan majitel tam má i video přímo. 🙂 Za mě super, je to dostatečně veliké, jsou tam 4 dráhy, překážky máte bokem a můžete si je do drah přidat dle vlastního uvážení. Dvě hole a míček. Navíc máte i kartičky jako u klasického golfu, ty Vám pan majitel i natiskne navíc, když mu napíšete. Za mě teda super. 🙂

    odpověď na: Sérum od Astrid #95524
    Bella 4
    Účastník

    Ne vůbec právě a to mě jen tak něco nesedí. Mám do něj ještě hydratační krém a odličovací olej. Případně kdyby tě zajímalo složení najdeš to všechno tady https://shop.tomasarsov.cz/plet/. Já ráda zkouším nové věci a tohle mě fakt překvapilo.

    odpověď na: Problémy s erekcí #95523
    Bella 4
    Účastník

    Na všechno se můžete podívat na stránkách https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu. Moringa je skvělá i na redukci cukru v krvi, obsahuje množství antioxidantů a další. Acai je skvělý antioxidant, slouží i jako vláknina pro zažívání a energii. Navíc skvěle chutná. Dračí krev je na skvělá v kapkách kdy se používá i na drobná poranění, na rychlejší hojení. Vnitřně se používá při problémech s trávicí soustavou a na detoxikaci organizmu.

    odpověď na: Tip na dárek #95522
    Bella 4
    Účastník

    Samozřejmě záleží jako velikost, ale pokud by jste nevěděla tak tady https://www.fotoobrazyzplatna.cz/c/fotoobrazy-z-vlastnich-fotografii, mají více velikostí. A můžeme je doporučit všemi deseti. My od nich obrazy máme a vždy jsme byly velmi spokojení..Můžete si vybrat i materiál a případně i vrchní lak. Dodání je také rychlé. 🙂

    odpověď na: dárek pro muže #95521
    Bella 4
    Účastník

    Přesně. 🙂 Jsou dělány ručně od základu, majitel si dělá i vlastní marinády. Objevila jsem je na webu https://www.jimmysfood.cz/susene-maso/ a pak náhodně i na trzích vánočních. Tam jsme ochutnali a následně jsem objednávala. Mě moc chutnal worcester a chilli.

    odpověď na: Citlivé zažívání psa – jaké granule? #95317
    Bella 4
    Účastník

    Zkoušeli jsem a neseděli. Bohužel, každý pejsek je jinačí. Náš má alergii na kuřecí, navíc je kastrovaný, vybrat pro ně dobré granule to je opravdu nadlidský úkon aby to jedl a nebylo mu z toho zle. Momentálně jedeme už 2 měsíc Rawbark granule a zdá se že je vše v pořádku.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 141. až 175. (celkem z 281)
UŽIVATEL