Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Bella 4Účastník
Ketodiet je super. Mně jí doporučila známá a zhubla jsem s ní tak rychle že jsem tomu nemohla ani věřit. A hlavně si váhu pořád držím 🙂
Bella 4ÚčastníkTo vypadá suprově, hne zkouším objednat. Zaujal mě i ten oční krém Look, to bych potřebovala na moje kruhy pod očima a vrásky. Díky za tip 🙂
Bella 4ÚčastníkNejkvalitnější filtry vyrábí česká firma Dionela, máme od nich průtokový filtr a naši mají od nich filtrační konvici a obojí je skvělé.
Bella 4ÚčastníkNejdřív mi udělali trichologické vyšetření, tím zjistili kde je problém a na základě toho mi nasadili léčivou kúru na 3 měsíce 😉
Bella 4ÚčastníkZkoušela jsem a nevypadalo to na mě dobře. Měla jsem vlasy hodně řidké a zničené a nepomáhalo mi na to nic. Až na klinice Clinicalhair.cz mi vlasy konečně udravily a mám je teď krásně husté a nepotřebuju žádné příčesky 🙂
Bella 4ÚčastníkZačala jsem teď pravidelně cvičit a chtěla bych si tu mou aktivitu nějak pohodlně monitorovat. Zaujal mě teď tenhle chytrý prsten https://www.carneo.cz/chytre-prsteny-2/ nemáte ho někdo?
Bella 4ÚčastníkPro mě je Ketodiet taky jediná dieta se kterou jsem zhubla a váhu si pořád držím. Mají navíc skvělou podporu a jídla jsou opravdu vyvážená.
Bella 4ÚčastníkMně nezabíralo nic a to jsem toho zkusila opravdu hodně. Nakonec jsem šla na specializovanou kliniku, sdílím odkaz https://www.clinicalhair.cz/ kde mi dali vše konečně do pořádku. Moc je doporučuju každému, kdo má jakékoliv problémy s vlasy a pokožkou hlavy.
Bella 4ÚčastníkJá jsem chtěla mít hezké svoje vlasy, měla jsem hodně lupy a vlasy celkově ve špatném stavu, řídké a slabé. Nezabíralo mi na to nic, pomohli mi až tady https://clinicalhair.cz/ sdílím rovnou odkaz ať na to můžete kouknout.
Bella 4ÚčastníkMně moc pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ doporučuju se k nim objednat, mají více poboček po celé republice a jsou to opravdoví profíci. Dlouho jsem se s lupy trápila a díky nim jsem měla za pár měsíců po problému.
Bella 4ÚčastníkTaky mám s Ketodiet skvělou zkušenost, k objednávce vždy dárek, mám od nich super kuchařku zadarmo, teď od nich frčím na řadě Stay Fit a moc mi to vyhovuje 🙂
Bella 4ÚčastníkJá jsem zhubla s KetoDiet. Poradili mi ji kamarádka a jsem opravdu ráda, že jsem do toho šla. Šlo to rychle a snadno 🙂
Bella 4ÚčastníkJá mám skvělou zkušenost s https://www.ketodiet.cz/, doporučila mi ji kamarádka a je to fakt super. Jídla jsou dobrá a jde to neuvěřitelně rychle 🙂 koukněte na to, maj teď i hezké slevy.
Bella 4ÚčastníkJá jsem teď mamce koupila tyhle krásné chytré hodinky https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-phoenix-hr–stribrne/ a udělali ji velkou radost 🙂
Bella 4ÚčastníkMamka začala běhat, tak jsem jí koupila chytré hodinky a bezdrátová sluchátka od https://www.carneo.cz/ mají moc hezké designy a je to kvalita, je z toho nadšená 🙂
Bella 4ÚčastníkMně se vlasy konečně daly do pořádku od té doby co jsem začala používat kvalitní rostlinné barvy na vlasy https://www.khadi.cz/ perfektně kryjí a vlasy vůbec nezatěžují, naopak. Mám je pevné, lesklé a přestaly mi konečně vypadávat.
Bella 4ÚčastníkZkus tenhle šampon https://www.gigalekarna.cz/produkt/repolar-abicare-shampoo-200ml/ nepoužívala jsem ho ani měsíc a zbavila jsem se lupů a hlavně mě přestala konečně svědit.
Bella 4Účastníktohle do do 205 cm :)) my řešili to stejný práve
Bella 4ÚčastníkTaky budu ráda za doporučení na nějakou osvědčenou firmu, často se to tváří v obchodech, že je to kvalitní a potom člověk zjistí, že to může vyhodit…
Bella 4ÚčastníkIuvenio mi taky moc vyhovuje. Mám suchou a celkem citlivou pleť a tohle je konečně kosmetika, která mi perfektně sedí a nemám konečně neustále na tváři šupinky, pocit pnutí apod. a navíc mi vyhladila i vrásky okolo očí a na čele 🙂
Bella 4Účastníkjá si je brala kolem vánoc a vybělily mi zuby hezky , efekt už po první aplikaci 🙂
Bella 4Účastníkjá beru dlouhodobě s manželem respiro imun a držíme se dobře , lonský rok jsem byli mnohem více na hromadě
Bella 4ÚčastníkTo mě asi nikdy nenapadlo, že by s tím mohli pomoci houbičky. Jako o těch probiotikách jsem už slyšela, že je dobré asi čistit to tělo i vnitřně a ne hledat příčinu jen z venku. Užíváte je do teď nebo jste po zaléčení přestala? A v jaké formě?
Bella 4ÚčastníkTo me zajímá. Zkoušela jsem už kde co a nikdy to nemělo takový efekt a nebo se pak dostavil jojo efekt a byla jsem na tom hůř než předtím. O takovém testu slyším prvně, ale ráda bych ho vyzkoušela. Musíte se někam dostavit nebo jak to funguje?
Bella 4Účastníkahoj holky mám takový problém, po barvení mám hodně zničené vlasy, dříve jsem je měla krásné husté a ted jsem z nich dost neštastná. Kadřník mi poradil používat kosmetiku bez silikoů a nabídl mi i nějaké luxusní značky,ale zase nechci dát za to tisíce..máte tip na kvalitní alternativu?
Bella 4ÚčastníkSoni, já mám vlasy prodloužené metodou clip in a koupila jsem si clip in set z tohoto eshopu https://www.clip-in-vlasy.eu/109-clip-in-vlasy . A co se týká péče o vlasy, tak je dobré používat produkty od kadeřnice. Já jsem moc spokojená zvládnu si je nasadit doma a navíc péče je stejná jako o vlastní vlasy.
Bella 4ÚčastníkMně hodně pomohl tenhle doplněk https://www.venira.cz/venira-akne-srdicka/ co ho užívám, tak se mi pleť o hoodně zlepšila 🙂
Bella 4ÚčastníkTak jsem to kúru zkusila a je to až neuvěřitelný jak rychle mi to pleť zpevnilo a vyhladilo 🙂 používám od nich i ostatní přípravky a moc mi to vyhovuje, děkuju moc za radu 🙂
Bella 4ÚčastníkJo, tady si vyplníte ten dotazník https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/ a podle toho Vám vyberou granule. Záleží jestli má alergii jen na kuře nebo celkově drůbež. Pak uvidíte přímo složení a cenu a můžete si vzít 4 kila na vyzkoušení. My jsme zatím spokojení a problémy se střevy se dost eliminovali. Za což jsem teda hodně ráda. 🙂
Bella 4ÚčastníkMrkněte tady https://www.retros.cz/dreveny-stolni-minigolf/ pan majitel tam má i video přímo. 🙂 Za mě super, je to dostatečně veliké, jsou tam 4 dráhy, překážky máte bokem a můžete si je do drah přidat dle vlastního uvážení. Dvě hole a míček. Navíc máte i kartičky jako u klasického golfu, ty Vám pan majitel i natiskne navíc, když mu napíšete. Za mě teda super. 🙂
Bella 4ÚčastníkNe vůbec právě a to mě jen tak něco nesedí. Mám do něj ještě hydratační krém a odličovací olej. Případně kdyby tě zajímalo složení najdeš to všechno tady https://shop.tomasarsov.cz/plet/. Já ráda zkouším nové věci a tohle mě fakt překvapilo.
Bella 4ÚčastníkNa všechno se můžete podívat na stránkách https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu. Moringa je skvělá i na redukci cukru v krvi, obsahuje množství antioxidantů a další. Acai je skvělý antioxidant, slouží i jako vláknina pro zažívání a energii. Navíc skvěle chutná. Dračí krev je na skvělá v kapkách kdy se používá i na drobná poranění, na rychlejší hojení. Vnitřně se používá při problémech s trávicí soustavou a na detoxikaci organizmu.
Bella 4ÚčastníkSamozřejmě záleží jako velikost, ale pokud by jste nevěděla tak tady https://www.fotoobrazyzplatna.cz/c/fotoobrazy-z-vlastnich-fotografii, mají více velikostí. A můžeme je doporučit všemi deseti. My od nich obrazy máme a vždy jsme byly velmi spokojení..Můžete si vybrat i materiál a případně i vrchní lak. Dodání je také rychlé. 🙂
Bella 4ÚčastníkPřesně. 🙂 Jsou dělány ručně od základu, majitel si dělá i vlastní marinády. Objevila jsem je na webu https://www.jimmysfood.cz/susene-maso/ a pak náhodně i na trzích vánočních. Tam jsme ochutnali a následně jsem objednávala. Mě moc chutnal worcester a chilli.
Bella 4ÚčastníkZkoušeli jsem a neseděli. Bohužel, každý pejsek je jinačí. Náš má alergii na kuřecí, navíc je kastrovaný, vybrat pro ně dobré granule to je opravdu nadlidský úkon aby to jedl a nebylo mu z toho zle. Momentálně jedeme už 2 měsíc Rawbark granule a zdá se že je vše v pořádku.
-
AutorPříspěvky