Bella 4

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 176. až 210. (celkem z 281)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Sérum od Astrid #95316
    Bella 4
    Účastník

    Nezkoušela jsem, narazila jsem teď v drogérii na kosmetiku od Arsova, tak jsem ji chtěla vyzkoušet. Zatím jsem s ní teda spokojená, sérum tam mám také s retinalem. Neosypala jsem se a pleť mám pěknou.

    odpověď na: Pleť po čtyřicítce #95315
    Bella 4
    Účastník

    Brala jsem nějakou dobu tyhle tabletky https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-sada-1-1/ p dobu těch 3 měsíců a mě to osobně teda pomohlo. Takže tyhle také mohu doporučit. 🙂

    odpověď na: tip na dárek #95314
    Bella 4
    Účastník

    My třeba s partnerem rádi chodíme hrávat minigolf vždycky v létě. Tak jsem mu na letošní vánoce koupila od Retrosu stolní dřevěný minigolf. 🙂 Konečně dostal něco co fakt nečekal a moc se mi to líbí. 🙂 Za mě teda super dáreček i pro děti.

    odpověď na: Pangamin? #95307
    Bella 4
    Účastník

    Tak pokud hledáte něco dobrého na imunitu a přírodního, tak můžete mrknou i na Kratomworld, tam mají spoustu doplňků stravy na čistě přírodní bázi. Buď ve formě prášku a nebo tabletek. Já osobně beru Moringu, Acai a přidávám občas i Dračí krev. 🙂

    odpověď na: Problémy s erekcí #95306
    Bella 4
    Účastník

    Zdravím a co něco čistě přírodního? Například https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/tongkat-ali-kapsle-100ks, je to asijská viagra. Má mnoho dalších pozitivních vlastností pro Váš organismus a navíc mohou ji užívat i ženy. I u těch totiž skvěle funguje na zvýšení libida a citlivosti v pánevní oblasti. 🙂

    odpověď na: Tip na dárek #95264
    Bella 4
    Účastník

    No tak třeba náš kamarád má jako koníčka takové ty válečné věci z první a druhé světové války. Sbírá různé předměty, zbraně, oblečení, mapy atd. A mají i s dalšíma takový „klub“ a chodí i na různé bitvy. Jelikož má spoustu fotek, tak jsem mu vybrali jednu nejlepší a tu jsme mu nechali k Vánocům vytisknout na pláno u Fotoobrazy z plátna. 🙂 Radost měl teda větší než jsme čekali. 🙂

    odpověď na: dárek pro muže #95254
    Bella 4
    Účastník

    Většina mužů miluje maso, takže jsem svému koupila jerky od Jimmy´s food. K tomu jsem mu ještě dala pivo z domácího malého pivovaru a by spokojený jak blecha. Jerky jsou teda opravdu velmi dobré, mě osobně nikdy moc nechutnaly, ale tyto jsou jiné, je vidět že jsou dělány ručně a poctivě.

    odpověď na: Interaktivní hra #95198
    Bella 4
    Účastník

    Byli jsme tam a je to paráda, nic takového jsem nikdy neviděla a děti ty z toho byly úplně mimo 🙂

    odpověď na: Kvalitní kombinovaný kočárek #95197
    Bella 4
    Účastník

    My jsme si vybrali kočárek na Bejbycentrum.cz zkuste se podívat, mají kvalitní věci za rozumné ceny.

    odpověď na: Padání vlasů #95190
    Bella 4
    Účastník

    Mohu se zeptat kde jste si vlasy nechala zahustit? Hodně nad tím uvažuji :-D.

    odpověď na: Nová koupelna #95087
    Bella 4
    Účastník

    Taky si ji chceme koupit do nové koupelny tak prosím sdílejte zkušenosti, chtěla bych hlavně nějakou, která bude mít možnost nastavit snadno intenzitu.

    odpověď na: Hubnutí před létem #94695
    Bella 4
    Účastník

    Já pořád marně hledám dietu se kterou nejen zhubnu, ale váha se mi potom hned nevrátí a nebude se během ní cítít unavená a příšerně hladová. Doporučte prosím něco 🙂

    odpověď na: Dietka #94694
    Bella 4
    Účastník

    Takže se ti po té redukční fázi váha nevrátila? Z toho mám největší strach, tuhle dietu jsem ještě nezkoušela a každý ji chválí tak si říkám, že to asi taky vyzkouším…

    odpověď na: nápad na dárky #94693
    Bella 4
    Účastník

    Iuvenio taky používám a mám díky ní konečně čistou a pevnou pleť, úplně rozzářenou a sjednocenou. Je opravdu hodně účinná 🙂

    odpověď na: Přírodní kosmetika pro citlivou pleť #94558
    Bella 4
    Účastník

    Dívám se na jejich stránky a vypadá luxusně. Hodně mě zaujala ta peptidová kúra Pro01, nemáš vyzkoušeno?

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #94557
    Bella 4
    Účastník

    Hmm no to bych taky potřebovala, jak to tam prosím tě řešili a na jak dlouho to bylo? Nic mi nepomáhá takže bych se k nim zkusila objednat.

    odpověď na: Akné #94286
    Bella 4
    Účastník

    Jojo taky to řeším..doufala jsem, že v tomhle věku se mě to už týkat nebude ale bohužel..vysušující kosmetiku taky nemám ráda, už potřebuju řešit i vrásky takže mi to nevyhovuje a zase tak účinné to na to taky není. Každou radu taky ocením..:-)

    odpověď na: vlasy #94271
    Bella 4
    Účastník

    Zdravím, určitě bych zvolila clip in z pravých vlasů, nejen, že jsou opravdu šetrné k tvým vlasům, ale zvládneš si je nasadit i sama. Navíc je můžeš umývat, fénovat i žehlit. Sama je mám odtud https://www.clip-in-vlasy.eu/ a jsem nadšená. Konečně mám krásné dlouhé vlasy :-)).

    odpověď na: Filtrační konvice na vodu #94250
    Bella 4
    Účastník

    Tak to vypadá moc dobře, to že je ze skla je paráda a koukám, že se zabývají přímo výrobou filtrů takže tomu bych konečně opravdu věřila, že to bude k něčemu, díky 🙂

    odpověď na: Filtr na pitnou vodu #94204
    Bella 4
    Účastník

    Taky bychom si chtěli takový filtr koupit, aleje toho tolik, že nevím co vybrat. Navíc jsem teď ještě četla, že dováženým filtrům by se měl člověk vyhnout takže teď opravdu nevím..

    odpověď na: Filtrační konvice na vodu #94203
    Bella 4
    Účastník

    Tak to budu taky ráda za tipy. Už docela dlouho nad tou konvicí uvažuju, ale nejsem si jistá jako vybrat aby to opravdu k něčemu bylo.

    odpověď na: Vrásky #94162
    Bella 4
    Účastník

    Hele taky jsem tohle řešila a objevila jsem https://nezestarni.cz/obchod/zivy-kolagen/inventia/prirodni-kolagen-face-na-oblicej-triple-helix-formula-minutova-anti-age-pece-50ml.html na vrásky i unavenou a povadlou pleť účinkuje naprosto úžasně, vůbec mě po něm nepálí oči, i když si ho dám na oční víčka, a hned mě po něm i přestanou pálit oči, když jsem dlouho u počítače. Doporučuju k tomu koupit ještě jejich živý kolagen v kapslích, ale funguje to i bez nich. Nedá se to vůbec s běžnými produkty s kolagenem srovnat,  je úplně o něčem jiném 😉 mám teď pleť úžasně pevnou, plnou, vrásky se mi vlastně úplně vyhladily. Pomohl mi i na spálenou ruku, no naprostá paráda 🙂 Kup si k tomu i sprej s živou vodu, ale možná budeš mít štěstí jako já a dostaneš jí zadarmo jako dárek.

    odpověď na: Dárek pro 8 letého kuka #94146
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem nám teď koupila takový společný dárek a je to super. Koupila jsem tenhle tulící polštář https://matysek.cz/tulici-polstare a je to moc příjemný, užíváme si ho všichni 🙂

    odpověď na: dárek #94145
    Bella 4
    Účastník

    Není zač, já odtud ráda objednávám, protože mají kvalitní a stylový věci, vždycky když tam kouknu tak najdu něco suprovýho a mají tam teď navíc hezký slevy 🙂

    odpověď na: Nákupy v Praze #94118
    Bella 4
    Účastník

    Značkový výhodný sety prádla mají na LucyTo.cz, kupuju si tam spodní prádlo a přítelovi taky občas vemu nějaké boxerky. Mají tam dobrý značky za fajn ceny, kupuju tam i oblečení.

    odpověď na: Doplňky stravy všeobecně #93664
    Bella 4
    Účastník

    To se mi moc líbí, vypadá to že má vyloženě zázračné účinky, to hned objednávám za tu cenu, děkuju 🙂

    odpověď na: Výlet s dětmi v okolí Brna #93657
    Bella 4
    Účastník

    Taky budu ráda za doporučení kam se dá zajet tak maxiálně půl hodinky od Brna, něco na jeden den, kde se všichni zabavíme 🙂

    odpověď na: dárek #93650
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem mamce koupila tuhle krásnou čajovou sadu https://www.bakly.cz/cajova-sada-hubei-12l-2-hrnky-153016

    odpověď na: Suchá pleť #93619
    Bella 4
    Účastník

    Já jsem teď opravdu moc spokojená s kosmetikou Iuvenio. Je to česká inovativní kosmetika, vhodná i na citlivou a problematickou pleť. Perfektně hydratuje a zpevňuje pleť. Super je fresh, sérum corsslinked, krém calm a intenzivní peptidová kúra Pro 01.

    odpověď na: Kolagen – užíváte ho někdo? #93618
    Bella 4
    Účastník

    Co jsme začala používát kosmetiku Iuvenio tak už to ani nepotřebuju, protože se mi konečně pleť krásně zpevnila a vyhladila. Zvlášť jejich nová peptidová kúra PRO 01 účinkuje opravdu rychle 🙂

    odpověď na: Doplňky stravy všeobecně #93312
    Bella 4
    Účastník

    Chtěla bych začít užívat něco na celkovou podporu imunity, můžete doporučit něco se vám osvědčilo? Cítím, že potřebuju nějaké nakopnutí, jsem teď hodně unavená a nic se mi nechce a pořád myslím na to, že bych toho měla pro své zdraví dělat víc. Děkuju za reakce 🙂

    odpověď na: Prodloužení vlasů #93145
    Bella 4
    Účastník

    Já si koupila pravé lidské vlasy v remy kvalitě odtud https://www.clipinhair.cz/ a vypadá to perfektně, mám clipy a moc mi to vyhovuje 🙂

    odpověď na: vlasy #93129
    Bella 4
    Účastník

    Moc děkuju, vypadá to dobře i cena je fajn, tak jsem se objednala, tak se těším, že mi snad konečně pomůžou.

    odpověď na: Krmivo pro štěně kavalíra #92966
    Bella 4
    Účastník

    Kolik masa obsahují? Mají i hypoalergení nějaké?

    odpověď na: Dobrý oční krém #92965
    Bella 4
    Účastník

    No hele je to dražší, ale pokud to budeš pravidelně používat tak to funguje moc hezky https://www.solobeauty.cz/is-clinical-eye-complex-krem-na-plet-kolem-oci-15-g/. Ale je to právě na tmavé kruhy, vrásky, hydratuje a chrání oční okolí. Oplatí se opravdu, mě to na tento problém opravdu pomohlo.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 176. až 210. (celkem z 281)
UŽIVATEL