Danka 88

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 112)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Pokoj pro holčičku #112691
    Danka 88
    Účastník

    Koukni na tenhle https://hevisleep.cz/collections/polstare/products/hevi-pillow-junior je přímo pro děti a nám se skvěle osvědčil, ideální pro dítě ve vývoji, dá se snado přizpůsobit tvrdost i výška a má teplou a studenou stranu, je prodyšný a hypoalergenní. Já od nich mám tu dospěláckou verzi a za mě nejlepší polštáře 😉

    odpověď na: Nekvalitní spánek #112690
    Danka 88
    Účastník

    Hevi sleep je skvělej, vyhovuje mi, že je dělaný pro všechny spánkové pozice, protože já je vystřídám za noc snad všechny a dá se snadno přizpůsobit tvrdost i výška. Za mě úplný ideál, konečně nemám každou chvíli bloknutý krk

    odpověď na: Kontaktní čočky (Hodonín) #112683
    Danka 88
    Účastník

    Já používám hyal drop multi kapky i když mám čočky nasazené a někdy si je dám třeba i preventivně než si čočky nasadím a hodně to pomůže 🙂

    odpověď na: Jemné odlíčení pleti #112682
    Danka 88
    Účastník

    Mívám teď hrozně podrážděné oči, po odlíčení je to ještě horší ale celkově je mám hodně suché, kdo to znáte co vám pomáhá? Přemýšlím, že bych zkusila Hyal-Drop multi oční kapky, máte zkušenost?

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #112681
    Danka 88
    Účastník

    Taky mám jejich kosmetiku moc ráda, dala mi vlasy i vlasovou pokožku do pořádku po letech odbarvování a trvalé.

    Danka 88
    Účastník

    A poradíte někdo nějaké kvalitní pamlsky pro pejska? Něco co mu bude opravdu moooc chutnat a bude praktické i na trénování. Hlavně aby to mělo kvalitní složení, moc díky 🙂

    odpověď na: Kvalita vlasů #101455
    Danka 88
    Účastník

    Tohle jsem řešila přímo s trichologem, moc doporučuju https://www.clinicalhair.cz/ mají skvělý přístup a opravdu se vyznají. Pobočky mají po celé republice a mně moc pomohli, zkus se na to podívat 😉

    odpověď na: Doplněk stravy #101454
    Danka 88
    Účastník

    Za mě doporučuju kozí kolostrum Bioalis, obsahuje velké množství přírodních aktivních látek, které podporují obranyschopnost organismu, jako imunoglobuliny, aminokyseliny, vitamíny atd. Co ho užívám, tak všemu opravdu odolávám a to jsem předtím neustále s něčím ležela.

    odpověď na: Dárek #99024
    Danka 88
    Účastník

    A co jim nechat udělat fotku na skleněnou desku? Dělají to tady https://www.impresi.cz/sklenena-deska a vypadá to krásně 🙂

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #96004
    Danka 88
    Účastník

    Určitě ano je skvělá. 🙂 Nosítko jsem kupovala toto https://www.crystalbaby.cz/ergobaby-omni-360-breeze-pink-quartz, nemusela jsem dokupovat novorozeneckou vložku, navíc je to na 4 polohy. Ergonomické, má to kapucu, dobře se nosilo a díky tomu pásu to nebylo tak zatěžující na moje záda. 🙂

    odpověď na: Nádobí #96003
    Danka 88
    Účastník

    Aha, vidíš tak na i-domacipotreby, jsem se ještě nedostala. Každopádně díky za odkaz. Ty ceny jsou fakt hezké. A mají moc pěkné desingy toho nádobí. Já mám všechno laděno do černa, takže to se mi hodí. 🙂

    odpověď na: Výborná kosmetika 60+ #96002
    Danka 88
    Účastník

    Jasně. Tahle řada Divoká růže https://www.milujubio.cz/urtekram-denni-krem-divoka-ruze-50-ml-bio je právě pro boj s vráskami, samozřejmě jako každý krém Vás vrásek nezbaví, ale napomáhá proti stárnutí pleti, je tam vitamín C, šípkový olej, aloe vera na hydrataci, mandlový olej. 🙂 Maminka je s touto kosmetikou moc spokojená. 🙂

    odpověď na: Špatná kvalita vlasů #95985
    Danka 88
    Účastník

    Určitě, mrkni se do Rossmannu pokud ho tam někde máte. 🙂 A případně tady https://shop.tomasarsov.cz/. Mě to fakt sedlo a vlasy mě začali lépe růst a méně vypadávat. 🙂 Hodně také dělá stres a strava. 🙂

    odpověď na: Ochrana tlapek u psa v létě #95981
    Danka 88
    Účastník

    Tomu rozumím, u nás tedy ne, ale tatínek má bordeaux dogu, takže jsem mu vzala taky a říkal mi že to dobře zabírá a čumák má mnohem lepší. 🙂 Jinak jsem mazala vždy než jsme šli ven, aby měl právě tu ochranu. 🙂

    odpověď na: Praha a program pro velké i malé #95980
    Danka 88
    Účastník

    Určitě doporučím https://svetmeduz.cz/. Nám se tam moc líbilo. Určitě lepší jít tam v týdnu než o víkendu, to je tam méně lidí. Je to na Arkády Pankrác. Nepoplést si to s expozicí co je teď na Výstavišti, tam je výstava mořského světa, ale medúzárium je pouze na Arkádách. 🙂 Je to třeba tak na 30-60 minut. Je tam i občerstvení, audiovizuální efekty a nahoře na střeše je i hřiště pro děti. 🙂 Určitě doporučíme dále Zoo dle počasí, případně i Májaland, tam se nám také moc líbilo.

    odpověď na: posílení imunity #95979
    Danka 88
    Účastník

    Podivej se tady https://czechvirus.cz/supervita-pro-v2-0 najdeš tam celkové složení a najdeš tam i to Probio 15. Probio je v tabletkách, Supervita je „sirup“ a mají ho ve dvou variantách. Užíváš ráno a pokud sportuješ můžeš i večer. Obsahuje opravdu veliké množství vitamínů a minerálů. Já užívám jen jednou denně ráno společně s Probio. A ano zlepšila se mi jak imunita, tak i pleť a mám více energie. 🙂

    odpověď na: Výbavička do porodnice #95978
    Danka 88
    Účastník

    Ano jsou jednorázové https://www.babystart.cz/prsni-vlozky-pro-kojici-zeny-eco-by-naty-30-ks.html#home, můžeš si o tom vše přečíst. Nějaké produkty mají v DMku případně Benu nebo Dr. Max. Tam jsem je také nakupovala. Mám ozkoušené jak vložky tak i tampony a za mě vše v pořádku. Navíc tampony mi po více jak 5 letech přestaly dělat neplechu. 🙂

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #95811
    Danka 88
    Účastník

    Kosmetiku jsem pro malou brala na stránkách CrystalBaby. Mají tam skvělou kosmetiku Suavenix se kterou jsme byla velmi spokojená. Stejně tak jako jsem od nich nakonec kupovala i kočárek a nosítko Ergobaby. 🙂 Ty taky doporučuji. Dodání bylo rychlé a všechny produkty kvalitní. 🙂

    odpověď na: Kde koupit kvalitní plavky? #95797
    Danka 88
    Účastník

    Kupovala jsem si plavky na Atratexu, sice jsou dražší, ale krásně mi sednou a jsou kvalitní. Ale měla jsem 25% slevu díky Sphere kartě. 🙂

    odpověď na: Výborná kosmetika 60+ #95796
    Danka 88
    Účastník

    Mám moc ráda produkty které jsou přírodnější a s lepším složením. Kupuji na MilujuBio. Tam mají opravdu velký sortiment. 🙂 Výborná kosmetika je třeba od Utrekramu. Poměr cena/ kvalita je za mě teda skvělý.

    odpověď na: Dárek pro chlapa na Valentýna #95783
    Danka 88
    Účastník

    Já jsem šla trochu jinou cestou, jelikož jsme spolu už pár let, tak určité věci jsou už trochu ..ni prostě nefungují tak jako na začátku. Takže jsem mu koupila tohle https://kratomworld.cz/collections/ke-kratomu/products/brichtagra#shopify-product-reviews. Pravda je že ze začátku byl skeptický a možná i malinko dotčený. Ale ten efekt?? WOW! Holky fakt doporučuji, pokud máte nějaké problémy v posteli, tak tohle je opravdu zázrak.

    odpověď na: Špatná kvalita vlasů #95770
    Danka 88
    Účastník

    Byla jsem přímo v jeho salóně. Dostala jsem to jako dárek od kamarádky a tam jsem byla velmi spokojená. Poradili mi tam právě tu jeho řadu Hair Booster, jelikož jsem měla vlasy také hodně jemné a dost mě vypadávali. Brala jsem i ty vitamínky na nějaké 3 měsíce a pomohlo mi to. Kosmetiku kupuji do dnes. 🙂

    odpověď na: Ochrana tlapek u psa v létě #95769
    Danka 88
    Účastník

    Já jsem v zimě objevila od Rawbarku že mají i takový balzám na ťapky a čumák. Tak jsem ho vyzkoušela a za mě teda super. Dávala jsem jak u nás hrozně mrzlo a hodně se solily chodníky. Neměl popraskané ani nijak poškozené ťapky. Takže ho určitě budu zkoušet i na léto, navíc je to přírodní.

    odpověď na: Veganská kosmetika #95722
    Danka 88
    Účastník

    Ahoj, nevím jak děti, ale používám kosmetiku od Khadi https://www.khadi.cz/ a s tou jsem naprosto spokojená. Začala jsem jejich barvou na vlasy ( henna) a přešla jsem postupně na vlasovou kosmetiku a následně i na péči o pleť. Nemohu si je vynachválit. 🙂

    odpověď na: Hubnutí po svátcích #95721
    Danka 88
    Účastník

    Hele u mě nedám dopustit na Ketofit. Hrozně mě tenkrát pomohli aby se mi podařilo zhubnout kolem 18 kilo. Teď si kupuji třeba tento nápoj https://www.ketofit.cz/jahodovy-proteinovy-koktejl-20-porci. Je velmi dobrý, zasytí mě na 2-3 hodiny, takže ideální když se nestíhám nasnídat nebo mě přepadne přes den hlad. Předtím jsem měla balíček na 4 týdny, postupně se naučila upravovat strav dle metody Low Carb a nějaké věci si od nich ještě kupuji, protože mi chutnají. 🙂 Postavu si udržuji již 2 roky stále stejnou. 🙂

    odpověď na: Výbavička do porodnice #95715
    Danka 88
    Účastník

    Mari, já jsem třeba prsní vložky kupovala od Eco by Naty. Mají je ekologické a šetrné k naší pokožce. Jsou z bambusu a kompostovatelné fólie. Neobsahují barviva, chlor, nejsou běleny, jsou bez ftalátů a lepidel. Opravdu hodně šetrné. Dodnes si od nich kupuji hygienické potřeby.

    odpověď na: posílení imunity #95714
    Danka 88
    Účastník

    Za mě je určitě dobré vyživovat a udržovat v rovnováze i zažívání, jelikož právě ve střevech Vám imunita začíná. 🙂 Užívám od Czech virus jejich Probio15 a SuperVita- to je směs vitamínů, minerálů a ostatního. S obojím jsem moc spokojená.

    odpověď na: dárek #95618
    Danka 88
    Účastník

    Nejlepší dárky vždycky vyberu naživo, teď jsem hezký věci koupila v galerii Harfa a s jejich aplikací jsem měla i hezký slevy 🙂

    odpověď na: dárek pro muže #95616
    Danka 88
    Účastník

    Nejradši vybírám dárky naživo, často nemám nápady a takhle objevím vždycky hezké a originální věci 🙂 teď jsem super dárečky pro manžela vybrala v https://galerieharfa.cz/ kdo jste z okolí, tak doporučuju stáhnout jejich appku a vyrazit 🙂

    odpověď na: Jak zhubnout? #95614
    Danka 88
    Účastník

    Taky s ní mám skvělou zkušenost, pořád si od nich objednávám proteinové tyčinky a pečivo, teď mají hezkou slevu tak jsem zase dělala větší objednávku 🙂

    odpověď na: Šetrná kosmetika na tělo #95202
    Danka 88
    Účastník

    Já si moc oblíbila kosmetiku Venira, mají kvalitní a účinné přírodní produkty 🙂

    odpověď na: vlasy #95201
    Danka 88
    Účastník

    Já mám od Venira.cz gumové medvídky na vlasy, pleť a nehty a hodně mi to pomohlo, zkuste mrknout 😉

    odpověď na: Dietka #95076
    Danka 88
    Účastník

    Skvělej tip, já jsem tam objednala mamce dárkový poukaz a chystám se upéct jejich proteinové perníčky 🙂

    odpověď na: Zábavná hra pro holku 8 let #94739
    Danka 88
    Účastník

    Já jsem chtěla vymyslet zase něco trochu jiného tak jsem vzala dceru do Galaxie barev v Praze a musím říct, že takový hezký zážitek jsme už nějakou chvíli neměli 🙂 moc to doporučuju mají tam úžasné interaktivní expozice a navíc jsme teď ve slosování o Ferarri 🙂

    odpověď na: Interaktivní hra #94738
    Danka 88
    Účastník

    Nádherné interaktivní expozice mají v Galaxii barev v Praze v Chodově. Je to krásný zážitek, který rozhodně doporučuju s dětma nepropásnout 😉 navíc jsme teď ve slosování o Ferarri 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 112)
UŽIVATEL