Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Ester MaláÚčastník
Jaký typ vůně má rád? Nakupuji hodně na eshopech a jsem spokojená, také jsem pro rodinu nakupovala již dárky.
Ester MaláÚčastníkBrali jsme pralinky na svatbu https://www.cokoladovnajanek.cz/cokoladove-pralinky/. Srdíčka jsme si nechali dělat. Moc dobré a hezké.
Ester MaláÚčastníkJá jsem kupovala zatím jednou spodní prádlo a jsem spokojená. Pohodlný, kvalitní, drží tvar 👍
Ester MaláÚčastníkDěkuji za doporučení, no asi jste mi za dělala na problém, protože jsem objevila novej e-shop a manžel mě asi vystěhuje 😀
Ester MaláÚčastníkDávali jsme perníčky a čokoládu. Na pernickach bylo napsané datum a naše příjmení a pak čokoládové srdíčko z cokoladovnajanek.
Ester MaláÚčastníkAhoj, já mám z BAKLY doma řadu věcí. Posledně jsem tam kupovala skleničky na whiskey jako dárek.
Ester MaláÚčastníkJinak musím ještě dodat, že zboží přijde vždycky rychle.
Ester MaláÚčastníkJojo, najdeš to na jejich stránkách, ale je to tam možná trošku schované, hodím ti to sem https://www.ivf-zlin.cz/26413n-vernostni-program
Ester MaláÚčastníkAhoj, my máme taky dobrou zkušenost s IVF ve Zlíně. Navíc tam mají věrnostní program – v případě, že by cyklus byl neúspěšný, tak ti v rámci něj nabídnou nadstandardní služby, které by měly zvýšit šanci otěhotnět.
Ester MaláÚčastníkAno, já mám hodně citlivou pleť a tento krém mi opravdu sedl. Po ostatních jsem byla hned červená a měla pokožku podrážděnou. Po tomhle ne, navíc hezky voní.
Ester MaláÚčastníkDobrý den, já mám dobrou zkušenost s tímto krémem https://www.notino.cz/bioliq/55-intenzivni-liftingovy-krem-pro-jemnou-plet-kolem-oci-ust-krku-i-dekoltu/
Ester MaláÚčastníkAhoj, já používám na pleť tenhle krém a moc mi svědčí. Pokožku hezky hydratuje https://www.notino.cz/bioderma/sebium-pletovy-krem-pro-problematickou-plet-akne/
Ester MaláÚčastníkZone je srdcovka, jak píšeš. Myslím, že díky týhle posilce pořád ještě cvičím 😀 A nejenom cvičím, ale nechám se i rozmazlit na masáži. 👍🏻
Ester MaláÚčastníkJá jsem pravidelný zákazník 😀 Mám v kuchyni talíře a sadu hrnků, v práci jsem darovala čajový set a v koupelně ma na WC mám zase závesný odpadkový koše. Vše kvalita 👍
Ester MaláÚčastníkTady na https://www.nejkufry.cz/skolni-batohy/ najdeš spoustu. Jak jsem psala, já měla osobně radši batohy, protože podle mě vypadají líp a tak.
Ester MaláÚčastníkHezký večer, zkus Tomas Arsov řadu Bonfire. Hodne dobrá vzpruha pro otřesné vlasy. Teda aspoň ty moje. Plácala jsem na ně barvy co 14 dní. Hrozný období. Bonfire hezky vlasy zocelí. 🙂
Ester MaláÚčastníkJak často pereš pelíšky, peřiny, deky a čistíš gauč? Popřípadě koberce. Je důležitý psy koupat třeba 1x za 14 dní. My koupeme každý týden a nemáme problém se zápachem.
Ester MaláÚčastníkPodle mě je lepší batoh s pevnýma zádama. Může to využít i mimo školu. Aktovka vypadá víc, jako že je do školy. Taky mi vždy přišlo, že batohy měly více využití. Ale záleží na vkusu.
Ester MaláÚčastníkCenu je možné si spočítat i předem, a to na jejich stránkách: https://www.clip-vlasy-levne.cz/98-prodluzovani-vlasu-v-brne. Co se víc vyplatí? To záleží spíše, co tobě více vyhovuje. Myslím si, že se vyplatí investovat, když ti to dodá sebevědomí a hlavně se budeš cítít dobře.
Ester MaláÚčastníkZdravím, já jedině tužku od Catrice z Notina. Je tenká a vydrží dlouho. Žádná jiná mi nikdy tak nevyhovovala. Možná teda jedna z drogerky před x lety, ale tu už nevyrábí 🙂
Ester MaláÚčastníkHele já už mám primárně permanentní metodu Micro ring
Ester MaláÚčastníkAhoj já objednávám clip in vlasy tady: https://www.clip-vlasy-levne.cz/130-clip-in-culiky A jsem moc spokojená. Vlasy byly vždy kvalitní a na culíky mají zrovna slevy.
Ester MaláÚčastníkAhoj Kamí, třeba ti to pomůže, mně pomohla řada od Tomáše Arsova, nevím jestli máš barvené vlasy nebo ne, tak si můžeš vybrat 🙂 https://shop.tomasarsov.cz/podporarustuvlasu/
Ester MaláÚčastníkMy jsme pořizovali do práce hromadně myslím tyto: https://www.nejkufry.cz/aktovka-dn-5378-01/ , a teda zatím panuje všeobecná spokojenost, ideální velikost, fajn materiál i cena, tak třeba se Vám bude taky líbit. Mějte se.
Ester MaláÚčastníkDobrý den, myslíte jako tašku na notebook, nebo aktovku pouze na potřebné věci?
Ester MaláÚčastníkAno, beru dark, protože jsem ozkousela ze děla hezky přirozený odstín a hlavně není uplne tmavý, spis středne. Vezmi si určitě i rukavici, jinak to dobre nerozetres. Kupuji vse na Notinu. Před tím si nezapomeň namazat sucha místa – lokty, kolena, kotníky, atp.
Ester MaláÚčastníkhttps://www.bakly.cz/bitz-servirovaci-talir-17cm-blackdark-blue-14109 tak co tyhle, ty jsou za mě moc moc krásné! líbí se Vám?
Ester MaláÚčastníkHmmm a chcete asi tradiční kulaté že? Nebo nějaký neobvyklý tvar??
Ester MaláÚčastníkCo nedoporucuju jsou samoopalovací spreje. Vždy jsem byla flekatá a oranžová. Nejlepší jsou pěny. Vyzkoušela jsem jich vicero, ale nejvíc mě zaujal solis.
Ester MaláÚčastníkSe segrou jsme kupovaly https://profikuchar.cz/c/santoku-noze-nakiri/ivo-premier-nuz-santoku-18-cm-9032218. Jsou lehké, zároveň kvalitní ocel. Myji v mycce a žádný problém. Za ty peníze fakt skvělý výkon.
Ester MaláÚčastníkTo máte recht, dneska je to plný všeho možného i nemožného. Jakou používáte, jestli se mohu doptat? Ráda si nechám poradit, když to bude dobrá rada.
Ester MaláÚčastníkDěkuji moc za tip. Tak jsem zkusila objednat. Divala jsem se na recenze a chvali si ho. Za 2 dny dorazí, tak dam vědět. 👍
Ester MaláÚčastníkJojo, celá ta řada je dobrá, když jsem měla problémy s akné používala jsem jen tu. Myslím, ze si pleť navykla. Jinak ten hydratační krém zase stáhne pokožku a přijde mi ze skvrny/jizvy po akné jsou menší. 👍
Ester MaláÚčastníkRádo se stalo. 🙂
Ester MaláÚčastníkA tady se ještě můžeš kouknout. https://www.notino.cz/nepoddajne-a-krepate-vlasy/ Mají to tam více popsané a mě osobně to hezky navedlo. Taková fajn pomůcka.
-
AutorPříspěvky