Jitka K

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 171)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Povlečení #103633
    Jitka K
    Účastník

    My máme skvělou zkušenost s povlečením Matějovský, máme od nich už několik let a pořád je v perfektním stavu. Teď jsem objednávala nové letní https://www.matejovsky-povleceni.cz/povleceni-libby.html a znovu maximální spokojenost 🙂

    odpověď na: Dárek pro učitelky #103627
    Jitka K
    Účastník

    Taky to máme v Harfě moc rádi, chodíme tam teď přes léto celkem často. Mají i skvělou letní scénu, super akce pro děcka. Příjemně se tam dá strávit odpoledne i večer.

    odpověď na: Přírodní pleťová a tělová kosmetika #103272
    Jitka K
    Účastník

    A co přírodní kosmetika na vlasy, kdo používáte? Chtěla bych nějakou zkusit a moc se mi líbí co má Khadi, nemáte někdo vyzkoušeno? 🙂

    odpověď na: Kosmetika hydratační #103271
    Jitka K
    Účastník

    Moc spokojená jsem s ajurvédskou přírodní kosmetikou https://khadi.cz/ je šetrná a hodně účinná. Používám od nich i rostlinnou barvu na vlasy a nikdy jsem je neměla v lepším stavu 😉

    odpověď na: Atopik #103270
    Jitka K
    Účastník

    Hledám vhodné plenky pro syna s ekzémem a narazila jsem na plenky MonPeri, podle popisu vypadají ideálně, máte někdo vyzkoušeno prosím?

    odpověď na: Doplňy stravy na energii #102747
    Jitka K
    Účastník

    Ahoj maminky, taky vás trápí nespavost, neklid, úzkost někdy? Poslední dobou mám takové těžší období a už jsem z toho vyčerpaná, strašně špatně spím…nemáte nějakou radu, jak se aspoň na chvíli vypnout, uklidnit? Koukala jsem na Lavekan a zaujalo mě, že je přírodní, nemáte ho někdo vyzkoušený?

    odpověď na: Barvení vlasů #102623
    Jitka K
    Účastník

    Taky mi hodně vyhovuje, stejně jako jejich ajurvédská kosmetika, vyloženě dělá zázraky 🙂

    odpověď na: Hledám krásné a kvalitní povlečení #102621
    Jitka K
    Účastník

    Taky máme od nich, nedávno jsme objednávali i ručníky a určitě bych taky doporučila.

    odpověď na: Batoh/aktovka do 1. třídy #102620
    Jitka K
    Účastník

    Naše děcka taky mají batohy od nich a jsou super, opravdu jsou kvalitní, protože pořád vypadají jako nové.

    odpověď na: Kvalita vlasů #102615
    Jitka K
    Účastník

    Holky, nemáte někdo zkušenost s clip-in vlasy? Můžete prosím poradit jaké a kde vybrat atd.?

    odpověď na: Cvičení #102271
    Jitka K
    Účastník

    Alizee já si nejraději objednávám věci z eshopu Bestform. Všechno mi vždy rychle přijde a perfektně sedne. Mají výběr jenom od kvalitních značek a dobré ceny 😉

    odpověď na: Dieta #102208
    Jitka K
    Účastník

    Zhubla jsem s KetoDiet 8 kilo, přesně to co jsem potřebovala a šlo to opravdu snadno. Byla jsem překvapená jak dobře jídla chutnají a že mě dostatečně zasytily. Hlavně se mi líbilo, že jsem opravdu hubla jenom přebytečný tuk a svaly vůbec nešly dolů, mají to opravdu perfektně vyvážené a mají i super podporu 🙂

    odpověď na: Čím provonět byt? #102207
    Jitka K
    Účastník

    Doporučíte prosím nějaký kvalitní prací prostředek, který dobře pere a prádlo příjemně provoní (ne chemicky). Moc díky

    odpověď na: Doplněk stravy #102206
    Jitka K
    Účastník

    Já si kupuju tyhle CBD gumídky https://www.cbdway.cz/cbd-medvidci-tutti-frutti_z156/ a nedám na ně dopustit. Co je užívám tak nejenže o hodně lépe spím, ale taky se cítím celkově být mnohem víc v pohodě, stres na mě tolik nedoléhá, mám lepší náladu. Je to fakt supr, navíc jsou moooc dobrý 🙂

    odpověď na: Výbavička do porodnice #102205
    Jitka K
    Účastník

    Mám tohle https://www.crystalbaby.cz/adapt-nositko-soft-flex-mesh-natural-beige a je perfektní. Je ergonomické, dá se nosit ve třech pozicích a je vhodné už pro novorozence i bez novorozenecké vložky. Materiál je taky moc fajn, hezky prodyšný a měkký 🙂

    odpověď na: Jak zhubnout #102200
    Jitka K
    Účastník

    Z bestform.cz jsem nedávno dělala taky objednávku a jsem moc spokojená s nebbia legínami a od NDN Sport jsem si tam vybrala parádní kalhoty a mikinu. Určitě budu zase objednávat 🙂

    odpověď na: Výbava do porodnice #102195
    Jitka K
    Účastník

    Mám taky výbornou zkušenost s MonPeri, objednávám od nich kromě plenek i podložky a ubrousky.

    odpověď na: nápad na dárky #102194
    Jitka K
    Účastník

    Nedávno jsme byli tady https://svetmeduz.cz/ a moc doporučuju 😉 krásný zážitek jak pro děti tak i pro dospělé. Mají tam kromě expozice medúz pro děti i interaktivní bistro, virtuální realitu…opravdu to stojí za návštěvu.

    odpověď na: Prodloužení vlasů #101695
    Jitka K
    Účastník

    Já bych chtěla mít dlouhé a husté svoje vlasy, zkouším pořád nějaké přípravky a nic moc. Nemáte někdo tip na něco osvědčeného co podporuje růst vlasů?

    odpověď na: Kvalitní povlečení #101691
    Jitka K
    Účastník

    Za mě určitě taky Matějovský, mají luxusní povlečení, je to zaručená kvalita. Je taky z čeho vybírat, vše kvalitní materiály, opravdu tip ťop. Mám od nich taky ručníky a utěrky.

    odpověď na: Program pro děti #101214
    Jitka K
    Účastník

    Nám se hodně líbilo tady https://galaxiebarev.cz/ mají tam parádní interaktivní expozice, děti si to fakt užily 🙂

    odpověď na: Zážitky pro děti #100568
    Jitka K
    Účastník

    Byli jsme tam s dětma taky a je to opravdu něco 🙂 moc jsme si to užili, hlavně děti z toho byly úplně vedle když to tam viděly. A moc je bavila i ta virtuální realita co tam mají nebo to interaktivní bistro 🙂

    odpověď na: Řídké vlasy #100531
    Jitka K
    Účastník

    a

    odpověď na: První kočárek #99353
    Jitka K
    Účastník

    Právě na Crystalbaby.cz mají prémiové kočárky a my jsme ho od nich objednávali v opravdu hezké slevě, tak na to zkus kouknout 🙂

    odpověď na: Masky na vlasy #99065
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem byla v trichologické poradně viz https://www.clinicalhair.cz/trichologicka-poradna/ mají více poboček, já byla v Praze a mají skvělý přístup a vědí co dělají. Kdybych o nich věděla dřív, tak jsem si mohla ušetřit hodně trápení a peněz.

    odpověď na: Barefoot #98992
    Jitka K
    Účastník

    Taky budu ráda za tipy. Hledám nějaké kožené, které budou vypadat dobře a budou se dát nosit i ve sněhu, takže aby do nich nezatékalo a hřály…

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #98706
    Jitka K
    Účastník

    Pomohlo vám něco na padání vlasů? Už jsem toho zkusila hodně a zatím bylo všechno marný, už jsem z toho docela špatná, myslela jsem, že se to po porodu samo srovná jako každému koho znám a nic 🙁

    odpověď na: Řídké vlasy #98681
    Jitka K
    Účastník

    Já používám barvu odtud https://www.khadi.cz/ je čistě rostlinná a má krásně sytý odstín a šediny kryje úplně bez problému 🙂 mají i skvělou přírodní ajurvédskou vlasovou kosmetiku 😉

    odpověď na: Chytrý prsten #98671
    Jitka K
    Účastník

    Taky jsem na tenhle Carneo prsten už koukala tak jsem ráda, že s ním máš dobrou zkušenost. Chci ho koupit pro mě i pro manžela, protože jsme se dali na běhání a tohle mi přijde jako praktická věc 🙂

    odpověď na: Krém na akné #98573
    Jitka K
    Účastník

    Chce to řešit i vnitřně a celkově pročistit tělo. Mně se osvědčily medicinální houby (doporučuju Houbicky.eu) protože bojují proti zánětlivým procesům v těle, podporují regeneraci atd atd.

    odpověď na: Hubnutí #98298
    Jitka K
    Účastník

    Zhubla jsem s Ketodiet a můžu doporučit. Kila šly rychle dolů a šetřila jsem spoustu času, protože všechny jídla jsem měla do pěti minut připravené 🙂

    odpověď na: Svět Medúz Praha Arkády #98296
    Jitka K
    Účastník

    Chystáme se tam taky 🙂 já můžu doporučit Galaxii barev v Chodově, tam jsme byli minulý víkend a moc se nám to líbilo – je to takový interaktivní barevný vesmír, měli tam i poke mánii zrovna, děti si to fakt užily 🙂

    odpověď na: Zážitky pro děti v Praze #98295
    Jitka K
    Účastník

    Taky jsme tam byli a je to parádní – děti jsme nemohli pomalu ani dostat domů 😀

    odpověď na: Co navštívit v Praze s dětmi? #98294
    Jitka K
    Účastník

    Nám se moc líbilo tady https://galaxiebarev.cz/ mají tam nádherné interaktivní expozice, poke mánii…v aterliéru playpaper si děti mohly vyrobit originální obrazy..opravdu super 🙂

    odpověď na: Aktovka do první třídy #98277
    Jitka K
    Účastník

    My jsme teď koupili tenhle https://baagl.cz/products/skolni-batoh-airy-mazlicci a je parádní, dcera už se nemůže dočkat, už ho má celý vybavený a všude ho nosí. Je opravdu lehoučký, hezky sedí a navíc moc hezký 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 171)
UŽIVATEL