Jitka K

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 106. až 140. (celkem z 171)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Nosítko #94087
    Jitka K
    Účastník

    Dobrý den, mohla bych se zeptat jaký kojící polštář jste kupovali? Mám cca 3 měsíce do termínu a už bych ho brala teda i na ležení. Ale nevím jaký je nejlepší?

    odpověď na: Kde vybírat kočárek? #94086
    Jitka K
    Účastník

    Ahojky, taky jsem na ně koukala. A vydrželo ti oboje teda po celou dobu? Já si raději připlatím za kvalitní věci, které mi vydrží a potom je třeba ještě můžu za doboru cenu prodat, než abych měla něco co se mi rozbije a budu muset řešit reklamace. 🙁

    odpověď na: vlasy #93130
    Jitka K
    Účastník

    Děkuju za dobrou radu, už jsem na tom vyšetření byla a konečně se přišlo na to proč to tak mám a začala jsem s léčivou kúrou, mám z toho opravdu dobrý pocit 🙂

    odpověď na: Dioptrické sluneční brýle #92573
    Jitka K
    Účastník

    No super, tak koukni tady https://www.doktorklain.cz/pobocky/pardubice/. Rovnou si tam můžeš domluvit termín. 🙂 Na místě se ti budou hezky věnovat a všechno ti vysvětlí a případně i ukážou a můžeš si vybrat co by pro tebe bylo nejlepší. 🙂

    odpověď na: vlasy #92561
    Jitka K
    Účastník

    Já mám po dětech už dloouho problém s padáním vlasů a celkově s hroznou kvalitou vlasů, vůbec se mi to nesrovnalo a už bych to chtěla nějak vyřešit. Kosmetika co jsem zkoušela mi nepomohla, nemáte radu?

    odpověď na: Bytové doplňky #92560
    Jitka K
    Účastník

    Taky mám hodně věcí z Bakly, mají moc hezký výběr a spoustu takových designových kousků, které jinde neseženete 🙂

    odpověď na: Doplňky do bytu #92559
    Jitka K
    Účastník

    Já mám nejvíc těchhle doplňků do bytu a kuchyně z Bakly, tam se mi vždycky něco líbí 🙂

    odpověď na: Originální bytové dekorace #92558
    Jitka K
    Účastník

    Moc hezký výběr mají na https://www.bakly.cz zkuste kouknout, mám od nich hodně hezkých věcí doma 🙂

    odpověď na: originální dárek #92557
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem sestře koupila tuhle krásnou konvičku https://www.bakly.cz/bredemeijer-litinova-konvicka-na-caj-jang-12l-cerna-g002z koukněte 🙂

    odpověď na: hračky pro pejsky #92334
    Jitka K
    Účastník

    Aha, o tom oleji jsem teda vůbec neveděla, moc děkuji za upozornění. Právě jsem o něm přemýšlela taky. Máme ještě kočky, myslíte že ho můžu dávat i jim? Pamlsky kupujete klasicky ve zverimexu nebo někde objednáváte?

    odpověď na: Dioptrické sluneční brýle #92329
    Jitka K
    Účastník

    Ahojky, no ono těch možností je víc určitě. Co čočky? O těch jsi neuvažovala? To je potom vyřešené raz dva. Ale případně na brýle můžeš mít buď takové klipsny, které si jen na svoje brýlky přiděláš a jdou sundat, pak můžeš mít samozabarvovací- ty asi doporučím, pak klasické sluneční jen s čočkou. Já jsem volila druhé a nechala jsem si je udělat u Doktora Klaina. A jsem spokojená.

    odpověď na: Dobrý oční krém #92327
    Jitka K
    Účastník

    Jé, tam jsem teď brala opalovací krém od Alphanovy. Tak díky za tip, Utrekram neznám, ale vím že je docela oblíbený, gel vypadá teda dobře a tip s lednice ještě líp, trpím i na kruhy pod očima, takže to by mohlo pomoci. Hned jdu objednat. 🙂

    odpověď na: Kolagen #92326
    Jitka K
    Účastník

    Užívám ho už cca půl roku. Vždy ráno, nejraději mám černý bez. Určitě nestačí užívat jen měsíc. Chce to opravdu dlouhodobé užívání. Mě chutná nejvíce ze všech a mám pocit, že opravdu něco dělá. Výsledek jsem viděla asi po dvou měsících, zpevnily sem i nehty, vlasy mi přestaly tolik padat a více rostly.

    odpověď na: hračky pro pejsky #92173
    Jitka K
    Účastník

    Holky, když už se řeší pejskové, jaké dáváte pamlsky? Případně dáváte i nějaké vitamíny na srst?

    odpověď na: Kolagen #92172
    Jitka K
    Účastník

    Mám moc ráda kolagen od KK kolagen. 🙂 Majitelka ho vytvořila, jelikož chtěla něco co opravdu funguje. 🙂 Kupuji jak kolagen tak i jejich kosmetiku. Chutná dobře, není tak umělý jako jiné značky co jsem vyzkoušela, dobře se rozpouští. Posiluje vlasy, nehty, pokožku mám pevnější.

    odpověď na: Doplněk stravy na stres a únavu #92166
    Jitka K
    Účastník

    Ona Vám může chybět nějaká látka, vitamín v těle. Doplňuji dle potřeby tímto https://www.kkkolagen.cz/harmonie-zeny/. Za sebe jsem spokojená. Jen to chce udržovat pravidelnost, snažím se brát 5 dní v týdnu, dva dny si dávám vždy pauzu od doplňků stravy. A cítím se lépe. Pomáhá i hodně na menstruační bolesti. 🙂

    odpověď na: Inkontinence #91901
    Jitka K
    Účastník

    Kupuju tyhle https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky, nejlepší volba, jsou ekologický a příjemný materiál, kvalitní.

    odpověď na: Batoh do školy #91845
    Jitka K
    Účastník

    Ano, máme ho doma, ne teda do školy, ale malá ho má jako cestovní zavazadlo, je na kolečkách, šetří záda a vše se do něj vejde. Máme tenhle https://www.nikidomroller.cz/nikidom-roller-up-oceania?category=288374

    odpověď na: Vířivka #91840
    Jitka K
    Účastník

    Ahoj, my máme vše od kaldewein, máme vanu i wellness systémy, je to sice dražší, ale kvalita jako někde jinde, jednoduchá údržba a design boží https://www.kaldewei.cz/vyrobky/spa-wellness/

    odpověď na: Inkontinence #91839
    Jitka K
    Účastník

    Peru bez aviváže na 40 stupňů

    odpověď na: Produkty na hubnutí #91820
    Jitka K
    Účastník

    Hele na start před zahájením keto jsou dobrý detoxikační doplňky stravy, jedla jsem ketofit produkty tabletky jsem užívala taky od ketofit KetocCare. Za mě nejlepší start, tělo se hezky připraví a pročistí.

    odpověď na: Do jaké Zoo se vydat? #91819
    Jitka K
    Účastník

    Super, moc děkujeme, chtěla jsem se zeptat ještě, jestli lístky jdou koupit součastně i do zoo?

    odpověď na: Plastové dveře #91770
    Jitka K
    Účastník

    Hele a dotace na okna jste si nějak vyřizovali taky přes ně?

    odpověď na: Do jaké Zoo se vydat? #91768
    Jitka K
    Účastník

    Čau holky, který zoo v česku se vám s dětma nejvíce líbilo?

    odpověď na: Kojenecké mléko #91757
    Jitka K
    Účastník

    Koukni na mudrlife, nabízí různé produkty pro kojení. Mají docela velkou nabídku podprsenek pro kojení a vlastně vše, co potřebuješ. Je dobré vybrat si podprsenku, která je pohodlná a podporuje správné kojení.

    odpověď na: Kadeřnická profesionální kosmetik a jíné #91756
    Jitka K
    Účastník

    Dobrý den! Můj kadeřník mi nedávno doporučil vyzkoušet produkty Tomáše Arsova a jsem s nimi nadšená. Jejich šampony, kondicionéry a stylingové produkty mi pomáhají dosáhnout požadovaného vzhledu vlasů. Jdou hodně do hloubky vlasu, za mě nejlepší sada Bonfire.

    odpověď na: Opalovák #91755
    Jitka K
    Účastník

    Taky používám jejich opalováky, ale letos chci zkusit na citlivou pleť s Astaxanthinem. Trpím na ekzémy a citlivost, tak jsem ráda, že jsem našla něco mně příjemnýho.

    odpověď na: vlasy #91659
    Jitka K
    Účastník

    Zkoušela jsem, ne barvy, ale oleje, používám je i na tělo, jsou příjemný a nedráždí, na vlasy taky super. Používám tenhle https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml, mažu i na pokožku hlavy, když chci hydratovat.

    odpověď na: Doplňky stravy #91448
    Jitka K
    Účastník

    Přesně tak, udělali mi trichologické vyšetření aby přišli na to co se děje a podle toho jsem potom začala s léčivou kúrou 🙂

    odpověď na: Hubnutí před létem #91428
    Jitka K
    Účastník

    No to zní báječně 🙂 a to jíš každý den jenom ty jejich jídla nebo jak to přesně funguje? A proč je vlastně tak účinná?

    odpověď na: padání vlasů #91391
    Jitka K
    Účastník

    To ti vlastně jenom jezdí takovou kamerkou po hlavě 🙂 no u mě to bylo na 4 měsíce, ale to bude asi u každýho jinak 🙂

    odpověď na: Doplňky stravy #91390
    Jitka K
    Účastník

    Taky jsem se s tímhle trápila a nakonec jsem šla na radu známé na trichologické vyšetření, kde zjistí v čem je problém. Můžu doporučit clinicalhair.cz tam mi moc pomohli 🙂

    odpověď na: Dárek ke svátku #91269
    Jitka K
    Účastník

    Hezký věci se dají vybrat na notino.cz já tam vždycky vyberu něco hezkýho i jako dárek 🙂

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #91227
    Jitka K
    Účastník

    O houbě jsem teda ještě neslyšela. A to je jako sušené a nějak se vaří nebo jak to funguje? Nikdy by mě nenapadlo, že by mohli mít houby i nějaký lékařský účinek.

    odpověď na: padání vlasů #91201
    Jitka K
    Účastník

    Mně s tímhle konečně pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ šla jsem tam na trichologické vyšetření, kde zjistili v čem je problém a pomohli mi to dát do pořádku 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 106. až 140. (celkem z 171)
UŽIVATEL