Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Jitka KÚčastník
Dobrý den, mohla bych se zeptat jaký kojící polštář jste kupovali? Mám cca 3 měsíce do termínu a už bych ho brala teda i na ležení. Ale nevím jaký je nejlepší?
Jitka KÚčastníkAhojky, taky jsem na ně koukala. A vydrželo ti oboje teda po celou dobu? Já si raději připlatím za kvalitní věci, které mi vydrží a potom je třeba ještě můžu za doboru cenu prodat, než abych měla něco co se mi rozbije a budu muset řešit reklamace. 🙁
Jitka KÚčastníkDěkuju za dobrou radu, už jsem na tom vyšetření byla a konečně se přišlo na to proč to tak mám a začala jsem s léčivou kúrou, mám z toho opravdu dobrý pocit 🙂
Jitka KÚčastníkNo super, tak koukni tady https://www.doktorklain.cz/pobocky/pardubice/. Rovnou si tam můžeš domluvit termín. 🙂 Na místě se ti budou hezky věnovat a všechno ti vysvětlí a případně i ukážou a můžeš si vybrat co by pro tebe bylo nejlepší. 🙂
Jitka KÚčastníkJá mám po dětech už dloouho problém s padáním vlasů a celkově s hroznou kvalitou vlasů, vůbec se mi to nesrovnalo a už bych to chtěla nějak vyřešit. Kosmetika co jsem zkoušela mi nepomohla, nemáte radu?
Jitka KÚčastníkTaky mám hodně věcí z Bakly, mají moc hezký výběr a spoustu takových designových kousků, které jinde neseženete 🙂
Jitka KÚčastníkJá mám nejvíc těchhle doplňků do bytu a kuchyně z Bakly, tam se mi vždycky něco líbí 🙂
Jitka KÚčastníkMoc hezký výběr mají na https://www.bakly.cz zkuste kouknout, mám od nich hodně hezkých věcí doma 🙂
Jitka KÚčastníkJá jsem sestře koupila tuhle krásnou konvičku https://www.bakly.cz/bredemeijer-litinova-konvicka-na-caj-jang-12l-cerna-g002z koukněte 🙂
Jitka KÚčastníkAha, o tom oleji jsem teda vůbec neveděla, moc děkuji za upozornění. Právě jsem o něm přemýšlela taky. Máme ještě kočky, myslíte že ho můžu dávat i jim? Pamlsky kupujete klasicky ve zverimexu nebo někde objednáváte?
Jitka KÚčastníkAhojky, no ono těch možností je víc určitě. Co čočky? O těch jsi neuvažovala? To je potom vyřešené raz dva. Ale případně na brýle můžeš mít buď takové klipsny, které si jen na svoje brýlky přiděláš a jdou sundat, pak můžeš mít samozabarvovací- ty asi doporučím, pak klasické sluneční jen s čočkou. Já jsem volila druhé a nechala jsem si je udělat u Doktora Klaina. A jsem spokojená.
Jitka KÚčastníkJé, tam jsem teď brala opalovací krém od Alphanovy. Tak díky za tip, Utrekram neznám, ale vím že je docela oblíbený, gel vypadá teda dobře a tip s lednice ještě líp, trpím i na kruhy pod očima, takže to by mohlo pomoci. Hned jdu objednat. 🙂
Jitka KÚčastníkUžívám ho už cca půl roku. Vždy ráno, nejraději mám černý bez. Určitě nestačí užívat jen měsíc. Chce to opravdu dlouhodobé užívání. Mě chutná nejvíce ze všech a mám pocit, že opravdu něco dělá. Výsledek jsem viděla asi po dvou měsících, zpevnily sem i nehty, vlasy mi přestaly tolik padat a více rostly.
Jitka KÚčastníkHolky, když už se řeší pejskové, jaké dáváte pamlsky? Případně dáváte i nějaké vitamíny na srst?
Jitka KÚčastníkMám moc ráda kolagen od KK kolagen. 🙂 Majitelka ho vytvořila, jelikož chtěla něco co opravdu funguje. 🙂 Kupuji jak kolagen tak i jejich kosmetiku. Chutná dobře, není tak umělý jako jiné značky co jsem vyzkoušela, dobře se rozpouští. Posiluje vlasy, nehty, pokožku mám pevnější.
Jitka KÚčastníkOna Vám může chybět nějaká látka, vitamín v těle. Doplňuji dle potřeby tímto https://www.kkkolagen.cz/harmonie-zeny/. Za sebe jsem spokojená. Jen to chce udržovat pravidelnost, snažím se brát 5 dní v týdnu, dva dny si dávám vždy pauzu od doplňků stravy. A cítím se lépe. Pomáhá i hodně na menstruační bolesti. 🙂
Jitka KÚčastníkKupuju tyhle https://www.repetky.cz/menstruacni-kalhotky, nejlepší volba, jsou ekologický a příjemný materiál, kvalitní.
Jitka KÚčastníkAno, máme ho doma, ne teda do školy, ale malá ho má jako cestovní zavazadlo, je na kolečkách, šetří záda a vše se do něj vejde. Máme tenhle https://www.nikidomroller.cz/nikidom-roller-up-oceania?category=288374
Jitka KÚčastníkAhoj, my máme vše od kaldewein, máme vanu i wellness systémy, je to sice dražší, ale kvalita jako někde jinde, jednoduchá údržba a design boží https://www.kaldewei.cz/vyrobky/spa-wellness/
Jitka KÚčastníkPeru bez aviváže na 40 stupňů
Jitka KÚčastníkHele na start před zahájením keto jsou dobrý detoxikační doplňky stravy, jedla jsem ketofit produkty tabletky jsem užívala taky od ketofit KetocCare. Za mě nejlepší start, tělo se hezky připraví a pročistí.
Jitka KÚčastníkSuper, moc děkujeme, chtěla jsem se zeptat ještě, jestli lístky jdou koupit součastně i do zoo?
Jitka KÚčastníkHele a dotace na okna jste si nějak vyřizovali taky přes ně?
Jitka KÚčastníkČau holky, který zoo v česku se vám s dětma nejvíce líbilo?
Jitka KÚčastníkKoukni na mudrlife, nabízí různé produkty pro kojení. Mají docela velkou nabídku podprsenek pro kojení a vlastně vše, co potřebuješ. Je dobré vybrat si podprsenku, která je pohodlná a podporuje správné kojení.
Jitka KÚčastníkDobrý den! Můj kadeřník mi nedávno doporučil vyzkoušet produkty Tomáše Arsova a jsem s nimi nadšená. Jejich šampony, kondicionéry a stylingové produkty mi pomáhají dosáhnout požadovaného vzhledu vlasů. Jdou hodně do hloubky vlasu, za mě nejlepší sada Bonfire.
Jitka KÚčastníkTaky používám jejich opalováky, ale letos chci zkusit na citlivou pleť s Astaxanthinem. Trpím na ekzémy a citlivost, tak jsem ráda, že jsem našla něco mně příjemnýho.
Jitka KÚčastníkZkoušela jsem, ne barvy, ale oleje, používám je i na tělo, jsou příjemný a nedráždí, na vlasy taky super. Používám tenhle https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-vitalita-rust-50-ml, mažu i na pokožku hlavy, když chci hydratovat.
Jitka KÚčastníkPřesně tak, udělali mi trichologické vyšetření aby přišli na to co se děje a podle toho jsem potom začala s léčivou kúrou 🙂
Jitka KÚčastníkNo to zní báječně 🙂 a to jíš každý den jenom ty jejich jídla nebo jak to přesně funguje? A proč je vlastně tak účinná?
Jitka KÚčastníkTo ti vlastně jenom jezdí takovou kamerkou po hlavě 🙂 no u mě to bylo na 4 měsíce, ale to bude asi u každýho jinak 🙂
Jitka KÚčastníkTaky jsem se s tímhle trápila a nakonec jsem šla na radu známé na trichologické vyšetření, kde zjistí v čem je problém. Můžu doporučit clinicalhair.cz tam mi moc pomohli 🙂
Jitka KÚčastníkHezký věci se dají vybrat na notino.cz já tam vždycky vyberu něco hezkýho i jako dárek 🙂
Jitka KÚčastníkO houbě jsem teda ještě neslyšela. A to je jako sušené a nějak se vaří nebo jak to funguje? Nikdy by mě nenapadlo, že by mohli mít houby i nějaký lékařský účinek.
Jitka KÚčastníkMně s tímhle konečně pomohli na https://www.clinicalhair.cz/ šla jsem tam na trichologické vyšetření, kde zjistili v čem je problém a pomohli mi to dát do pořádku 🙂
-
AutorPříspěvky