Jitka K

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 71. až 105. (celkem z 171)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Dárek #97918
    Jitka K
    Účastník

    My jsme teď synovi, který hodně sportuje koupili tenhle chytrý prsten https://www.carneo.cz/chytre-prsteny-2/ a moc si ho pochvaluje, říkal že to je perfektní dárek pro něj 🙂

    odpověď na: Kočárek #97908
    Jitka K
    Účastník

    Mám tenhle https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-day5-kompletni-set-sandy-taupe a je perfektní, lehoučký, snadno se skládá, má kvalitní korbičku, ta se dá potom i polohovat…nenapadá mě nic co by mi u něj chybělo.. 😉

    odpověď na: Hubneme před létem #97898
    Jitka K
    Účastník

    Tu jsem si taky oblíbila, mají hodně dobrých jídel a mám od nich super slevy

    odpověď na: Výborná kosmetika 60+ #97557
    Jitka K
    Účastník

    Taky ji používám a nemůžu si ji vynachválit, dala mi pleť úplně dopořádku, všímá si toho i okolí 🙂 jestli jsi ještě nezkusila tak doporučuju ten oční krém Look, perfektní na oční okolí 🙂

    odpověď na: Hydratace #97556
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem moc spokojená s kosmetikou Iuvenio, dokonale pleť hydratuje, zpevňuje a sjednocuje. Nikdy jsem neměla pleť hezčí než od té doby co ji používám. A oční okolí krásně zpevňuje jejich oční krém Look, mají ho teď za super zaváděcí cenu 😉

    odpověď na: Tipy na program s dětmi v Praze #97542
    Jitka K
    Účastník

    To se k tobě rovnou připojím. Taky plánujeme výlet do Prahy a tak sháním nějaké tipy abychom to naplno využili když už tam budeme. Hlavně taky něco vevnitř kdyby nevyšlo počasí atd…

    odpověď na: suchá pokožka #96449
    Jitka K
    Účastník

    Mně hodně pomohl filtr na chlór, od té doby co ho mám namontovaný ve sprše tak už vůbec pokožku nemám tak vysušenou, je to super věc. Koukněte na https://www.dionela.cz/sprchove-filtry/c-80

    odpověď na: Přírodní doplňky stravy #96448
    Jitka K
    Účastník

    To vypadá dobře, hlavně se mi líbí to složení a to, že ho doporučuje pan doktor Měšťák na mě taky udělalo dojem, protože o něm vím z více stran, že je to skvělý plastický chirurg a člověk, který se opravdu vyzná.

    odpověď na: Vana s vířivým systémem #96433
    Jitka K
    Účastník

    Podívej se na https://www.kaldewei.cz/vyrobky/spa-wellness/virive-systemy/ lepší vířivý systém budeš těžko hledat 😉 je to úplná pecka, úžasný relax, je to příjemně tiché, různé intenzity a mají krásné a kvalitní vany ze smaltované oceli, my máme vanu Meisterstück OYO DUO vybrali jsme v béžové a vypadá to luxusně 🙂

    odpověď na: Školní batoh #96432
    Jitka K
    Účastník

    My koupili tenhle https://baagl.cz/collections/batohy-airy je opravdu hodně lehký, dobře sedí a vše se do něho vejde a taky se moc líbí 🙂

    odpověď na: Hubnutí po svátcích #96431
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem si koupila chytré hodinky https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-heiloo-hr–2nd-gen–stribrne/ a hodně mě to motivuje k pohybu, už jsem zhubla 4 kila a moc mě to baví a mám ze sebe dobrý pocit, že se konečně hýbu 🙂

    odpověď na: Batoh do školy #96277
    Jitka K
    Účastník

    My máme od Baagl batoh. Kupovali jsme ho dceři na začátku školního roku a určitě bych je doporučila. Je kvalitní, hezky sedí na zádech a mají i moc hezký výběr

    odpověď na: Kosmetika dobrá na citlivou peť #96013
    Jitka K
    Účastník

    Zkusila jsem toho hodně a po čem se mi pleť viditelně omladila je kosmetika https://www.iuvenio.com/

    odpověď na: Tip na dárek #96012
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem třeba mamce vybrala k narozeninám českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je hodně účinná a viditelně ji omladila pleť 🙂

    odpověď na: posílení imunity #96011
    Jitka K
    Účastník

    Co něčo čistě přírodního na celkovou podporu zdraví? Poradíte něco co už máte vyzkoušené?

    odpověď na: Zážitky v Praze #96010
    Jitka K
    Účastník

    A kam chodíte na velké nákupy, kde se dá pohodlně strávit odpoledne i s dětma?

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #95212
    Jitka K
    Účastník

    Já bych byla ráda kdybyste mi mohl někdo doporučit šampon nebo nějaký přípravek, který mi pomůže zbavit se svědění hlavy a lupů. Už jsem toho zkusila tolik a nic mi nepomohlo :-/

    odpověď na: neplodnost #95211
    Jitka K
    Účastník

    Podívej se na Venira.cz, užívala jsem od nich doplněk na podporu plodnosti 😉

    odpověď na: Jak rychle zhubnout #95209
    Jitka K
    Účastník

    Hned se k tobě připojím, prosím poraďte nějakou dobrou dietu. Už nechci zkoušit nic neověřeného, přemýšlela jsem nad low carb dietou…

    odpověď na: dárek #95122
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem ségře objednala dárkové balení od české kosmetiky https://www.iuvenio.com/. Používám ji už skoro rok a díky ní se mi pleť krásně zpevnila, vyhladila a sjednotila 🙂

    odpověď na: nápad na dárky #95116
    Jitka K
    Účastník

    Od nich jsem kupovala loni synovi batoh a zatím je to ten nejkvalitnější batoh jaký jsme kdy vybrali, určitě můžu doporučit.

    odpověď na: Zničené vlasy po barvení #94606
    Jitka K
    Účastník

    Záleží na tom jak moc máte vlasy zničené, na opravdu zničené vlasy bych ale doporučila celou tu sadu. Olejíček je skvělý na suché/ roztřepené konečky. Maska regeneruje a keratinová voda slouží i jako ochrana před teplem, mimo jiné. Teď mají na stránkách 25% slevu s kódem BF25. Případně i běží akce 3+1. Tak popřemýšlejte, mě osobně produkty opravdu vlasy zachránily.

    odpověď na: Dekorace do interiéru #94605
    Jitka K
    Účastník

    Děkuji za tip. Neznám je. Mohu vědět jak vypadá foto na tom dřevě? Případně jak se takový obraz udržuje? A ten tisk na sklo může být velmi hezký, jen není tam vidět rozkostečkování?

    odpověď na: IVF #94593
    Jitka K
    Účastník

    Klinika je v Teplicích https://www.stellart-clinic.cz/. A mohu ji vřele doporučit. Pan doktor mě uklidnil, vše nám dopodrobna vysvětli. Udělali nám veškeré testy a starali se o nás opravdu velmi dobře. Průběh byl v pořádku od začátku až do konce a máme zdravou 4 letou holčičku. 🙂

    odpověď na: Interaktivní hra #94592
    Jitka K
    Účastník

    Tak zrovna jsem jednu únikovou hru objednala, tak snad to bude mít doma úspěch. Ten minigol mě zaujal také. Jak to vypadá a z čeho je to vyrobeno? Je tam nějak více hracích polí?

    odpověď na: IVF #94408
    Jitka K
    Účastník

    Vyrovnat se s nevydařeným IVF je těžké, zvlášť pokud už předtím proběhli nějaké potraty, stejně jako u mě. Také jsme podstoupily umělé oplodnění na jedné klinice, tam se nám to bohužel nepodařilo. Byla jsem z toho hodně špatná a dali jsme si s partnerem půl roční pauzu, pak jsme vyměnily kliniku za Stellart a tam se nám to již povedlo. Hned na první pokus. 🙂

    odpověď na: Dekorace do interiéru #94407
    Jitka K
    Účastník

    Chtěla bych pořídit na Vánoce nějaké nové fotky jako dekoraci do bytu. Ráda bych zvolila ale jiný povrch než klasický fotopapír a fotky v rámečku. Nemáte z něčím zkušenosti co by vypadalo dobře, kvalitně?

    odpověď na: Zničené vlasy po barvení #94406
    Jitka K
    Účastník

    Barvení vlasy totiž velmi vysušuje a poškozuje. Určitě je dobré použít nějakou dobrou péči na vlasy, která vlasy znovu vrátí do života. Tato řada https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/ je opravdu účinná na poškozené vlasy barvením či třeba i častým tepelným upravováním.

    odpověď na: Kde vybírat kočárek? #94315
    Jitka K
    Účastník

    Děkuji za tipy, oboje teda vypadá moc hezky a alespoň i dle toho co tam mají v popiskách. Trochu jsem koukala po netu a mají i dost známých tváří, co používali kočárky nebo nosítka od nich. To mě celkem potěšilo a jsou celkově i chválení. Mě se asi nejvíc líbí ta ergonomická funkce a že je to sice investice, ale třeba na 3-4 roky. Takže se to vyplatí. 🙂

    odpověď na: Nosítko #94270
    Jitka K
    Účastník

    Děkuji, dívala jsem se na stránky Matýska a ten teda vypadá naprosto skvěle! To jsem ani nečekala a je dostatečně velký, což by mi dost vyhovovalo. Kuličky mám moc ráda v polštáři, takže budu volit ty. 🙂 Dívala jsem se i na pelíšky a jsou velmi roztomilé. S partnerem jsem si říkali, že bychom jej pořídit ještě mohli. 🙂

    odpověď na: Granule pro psa s citlivým zažíváním #94269
    Jitka K
    Účastník

    Díky za tip teda, koukala jsem na to. Složení je oproti granulím co máme doma teda o dost jinačí a řekla bych i o dost lepší. Takže jsme objednala ten testovací balíček, došel cca po 4 dnech a byla jsem teda velmi mile překvapená. Nejen že si můžu dát fotku na balík granulí, což je hodně dobrý, ale taky nám došel dáreček v podobě pamlsku a ještě byl balík i popsán s přáním dobré chuti. Moc hezké. Granule vypadají dobře a chutnají, tak pokud bude ok i se střevama, tak objednám ten větší pytel. 🙂

    odpověď na: Astma a záněty #94268
    Jitka K
    Účastník

    Serrapeptáza, to mě něco říká, to je nějaký enzym ne? A to takhle jako ovlivňuje astma? Myslíš, že by to mohlo pomoct i na ty záněty co mám? Jako za zkoušku nic nedám, já hlavně nechci aby se to opakovalo i další rok. 🙁

    odpověď na: Kde koupit kvalitní plavky? #94176
    Jitka K
    Účastník

    Co tam mají za značky? A mají i nějaké jednodílné plavky nebo jen klasicky dvoj? Já bych potřebovala jednodílky, protože mě zteřely ty co jsem měla a dvojdílné moc neprožívám…Chodím pravidelně plavat celoročně, takže bych si potřebovala sehnat nějaké kvalitní co nejdříve.

    odpověď na: Granule pro psa s citlivým zažíváním #94089
    Jitka K
    Účastník

    Jak na míru prosím? A v granulích je tedy nějaké maso nebo to jsou nějaké vegan? To doufám že ne?

    odpověď na: Pleťový krém 55+ #94088
    Jitka K
    Účastník

    Jo to mě teda nenapadlo. Já teda mamce kupuju taky kolageny většinou na narozky a vánoce, ale hodně to střídám a ona si to sama asi nekupuje úplně. 🙁 Tam u toho je ta pravidelnost taky asi důležitá že?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 71. až 105. (celkem z 171)
UŽIVATEL