Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Jitka KÚčastník
My jsme teď synovi, který hodně sportuje koupili tenhle chytrý prsten https://www.carneo.cz/chytre-prsteny-2/ a moc si ho pochvaluje, říkal že to je perfektní dárek pro něj 🙂
Jitka KÚčastníkMám tenhle https://www.crystalbaby.cz/joolz-joolz-day5-kompletni-set-sandy-taupe a je perfektní, lehoučký, snadno se skládá, má kvalitní korbičku, ta se dá potom i polohovat…nenapadá mě nic co by mi u něj chybělo.. 😉
Jitka KÚčastníkTu jsem si taky oblíbila, mají hodně dobrých jídel a mám od nich super slevy
Jitka KÚčastníkTaky ji používám a nemůžu si ji vynachválit, dala mi pleť úplně dopořádku, všímá si toho i okolí 🙂 jestli jsi ještě nezkusila tak doporučuju ten oční krém Look, perfektní na oční okolí 🙂
Jitka KÚčastníkJá jsem moc spokojená s kosmetikou Iuvenio, dokonale pleť hydratuje, zpevňuje a sjednocuje. Nikdy jsem neměla pleť hezčí než od té doby co ji používám. A oční okolí krásně zpevňuje jejich oční krém Look, mají ho teď za super zaváděcí cenu 😉
Jitka KÚčastníkTo se k tobě rovnou připojím. Taky plánujeme výlet do Prahy a tak sháním nějaké tipy abychom to naplno využili když už tam budeme. Hlavně taky něco vevnitř kdyby nevyšlo počasí atd…
Jitka KÚčastníkMně hodně pomohl filtr na chlór, od té doby co ho mám namontovaný ve sprše tak už vůbec pokožku nemám tak vysušenou, je to super věc. Koukněte na https://www.dionela.cz/sprchove-filtry/c-80
Jitka KÚčastníkTo vypadá dobře, hlavně se mi líbí to složení a to, že ho doporučuje pan doktor Měšťák na mě taky udělalo dojem, protože o něm vím z více stran, že je to skvělý plastický chirurg a člověk, který se opravdu vyzná.
Jitka KÚčastníkPodívej se na https://www.kaldewei.cz/vyrobky/spa-wellness/virive-systemy/ lepší vířivý systém budeš těžko hledat 😉 je to úplná pecka, úžasný relax, je to příjemně tiché, různé intenzity a mají krásné a kvalitní vany ze smaltované oceli, my máme vanu Meisterstück OYO DUO vybrali jsme v béžové a vypadá to luxusně 🙂
Jitka KÚčastníkMy koupili tenhle https://baagl.cz/collections/batohy-airy je opravdu hodně lehký, dobře sedí a vše se do něho vejde a taky se moc líbí 🙂
Jitka KÚčastníkJá jsem si koupila chytré hodinky https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-heiloo-hr–2nd-gen–stribrne/ a hodně mě to motivuje k pohybu, už jsem zhubla 4 kila a moc mě to baví a mám ze sebe dobrý pocit, že se konečně hýbu 🙂
Jitka KÚčastníkMy máme od Baagl batoh. Kupovali jsme ho dceři na začátku školního roku a určitě bych je doporučila. Je kvalitní, hezky sedí na zádech a mají i moc hezký výběr
Jitka KÚčastníkZkusila jsem toho hodně a po čem se mi pleť viditelně omladila je kosmetika https://www.iuvenio.com/
Jitka KÚčastníkJá jsem třeba mamce vybrala k narozeninám českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je hodně účinná a viditelně ji omladila pleť 🙂
Jitka KÚčastníkCo něčo čistě přírodního na celkovou podporu zdraví? Poradíte něco co už máte vyzkoušené?
Jitka KÚčastníkA kam chodíte na velké nákupy, kde se dá pohodlně strávit odpoledne i s dětma?
Jitka KÚčastníkJá bych byla ráda kdybyste mi mohl někdo doporučit šampon nebo nějaký přípravek, který mi pomůže zbavit se svědění hlavy a lupů. Už jsem toho zkusila tolik a nic mi nepomohlo :-/
Jitka KÚčastníkPodívej se na Venira.cz, užívala jsem od nich doplněk na podporu plodnosti 😉
Jitka KÚčastníkHned se k tobě připojím, prosím poraďte nějakou dobrou dietu. Už nechci zkoušit nic neověřeného, přemýšlela jsem nad low carb dietou…
Jitka KÚčastníkJá jsem ségře objednala dárkové balení od české kosmetiky https://www.iuvenio.com/. Používám ji už skoro rok a díky ní se mi pleť krásně zpevnila, vyhladila a sjednotila 🙂
Jitka KÚčastníkOd nich jsem kupovala loni synovi batoh a zatím je to ten nejkvalitnější batoh jaký jsme kdy vybrali, určitě můžu doporučit.
Jitka KÚčastníkZáleží na tom jak moc máte vlasy zničené, na opravdu zničené vlasy bych ale doporučila celou tu sadu. Olejíček je skvělý na suché/ roztřepené konečky. Maska regeneruje a keratinová voda slouží i jako ochrana před teplem, mimo jiné. Teď mají na stránkách 25% slevu s kódem BF25. Případně i běží akce 3+1. Tak popřemýšlejte, mě osobně produkty opravdu vlasy zachránily.
Jitka KÚčastníkDěkuji za tip. Neznám je. Mohu vědět jak vypadá foto na tom dřevě? Případně jak se takový obraz udržuje? A ten tisk na sklo může být velmi hezký, jen není tam vidět rozkostečkování?
Jitka KÚčastníkKlinika je v Teplicích https://www.stellart-clinic.cz/. A mohu ji vřele doporučit. Pan doktor mě uklidnil, vše nám dopodrobna vysvětli. Udělali nám veškeré testy a starali se o nás opravdu velmi dobře. Průběh byl v pořádku od začátku až do konce a máme zdravou 4 letou holčičku. 🙂
Jitka KÚčastníkTak zrovna jsem jednu únikovou hru objednala, tak snad to bude mít doma úspěch. Ten minigol mě zaujal také. Jak to vypadá a z čeho je to vyrobeno? Je tam nějak více hracích polí?
Jitka KÚčastníkVyrovnat se s nevydařeným IVF je těžké, zvlášť pokud už předtím proběhli nějaké potraty, stejně jako u mě. Také jsme podstoupily umělé oplodnění na jedné klinice, tam se nám to bohužel nepodařilo. Byla jsem z toho hodně špatná a dali jsme si s partnerem půl roční pauzu, pak jsme vyměnily kliniku za Stellart a tam se nám to již povedlo. Hned na první pokus. 🙂
Jitka KÚčastníkChtěla bych pořídit na Vánoce nějaké nové fotky jako dekoraci do bytu. Ráda bych zvolila ale jiný povrch než klasický fotopapír a fotky v rámečku. Nemáte z něčím zkušenosti co by vypadalo dobře, kvalitně?
Jitka KÚčastníkBarvení vlasy totiž velmi vysušuje a poškozuje. Určitě je dobré použít nějakou dobrou péči na vlasy, která vlasy znovu vrátí do života. Tato řada https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-architekt-pro-chemicky-ci-mechanicky-poskozene-vlasy/ je opravdu účinná na poškozené vlasy barvením či třeba i častým tepelným upravováním.
Jitka KÚčastníkDěkuji za tipy, oboje teda vypadá moc hezky a alespoň i dle toho co tam mají v popiskách. Trochu jsem koukala po netu a mají i dost známých tváří, co používali kočárky nebo nosítka od nich. To mě celkem potěšilo a jsou celkově i chválení. Mě se asi nejvíc líbí ta ergonomická funkce a že je to sice investice, ale třeba na 3-4 roky. Takže se to vyplatí. 🙂
Jitka KÚčastníkDěkuji, dívala jsem se na stránky Matýska a ten teda vypadá naprosto skvěle! To jsem ani nečekala a je dostatečně velký, což by mi dost vyhovovalo. Kuličky mám moc ráda v polštáři, takže budu volit ty. 🙂 Dívala jsem se i na pelíšky a jsou velmi roztomilé. S partnerem jsem si říkali, že bychom jej pořídit ještě mohli. 🙂
Jitka KÚčastníkDíky za tip teda, koukala jsem na to. Složení je oproti granulím co máme doma teda o dost jinačí a řekla bych i o dost lepší. Takže jsme objednala ten testovací balíček, došel cca po 4 dnech a byla jsem teda velmi mile překvapená. Nejen že si můžu dát fotku na balík granulí, což je hodně dobrý, ale taky nám došel dáreček v podobě pamlsku a ještě byl balík i popsán s přáním dobré chuti. Moc hezké. Granule vypadají dobře a chutnají, tak pokud bude ok i se střevama, tak objednám ten větší pytel. 🙂
Jitka KÚčastníkSerrapeptáza, to mě něco říká, to je nějaký enzym ne? A to takhle jako ovlivňuje astma? Myslíš, že by to mohlo pomoct i na ty záněty co mám? Jako za zkoušku nic nedám, já hlavně nechci aby se to opakovalo i další rok. 🙁
Jitka KÚčastníkCo tam mají za značky? A mají i nějaké jednodílné plavky nebo jen klasicky dvoj? Já bych potřebovala jednodílky, protože mě zteřely ty co jsem měla a dvojdílné moc neprožívám…Chodím pravidelně plavat celoročně, takže bych si potřebovala sehnat nějaké kvalitní co nejdříve.
Jitka KÚčastníkJak na míru prosím? A v granulích je tedy nějaké maso nebo to jsou nějaké vegan? To doufám že ne?
Jitka KÚčastníkJo to mě teda nenapadlo. Já teda mamce kupuju taky kolageny většinou na narozky a vánoce, ale hodně to střídám a ona si to sama asi nekupuje úplně. 🙁 Tam u toho je ta pravidelnost taky asi důležitá že?
-
AutorPříspěvky