Jitka K

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 171)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Dárek pro kamarádku #114673
    Jitka K
    Účastník

    Tak jsem šla na doporučení do té galerie Harfa v pražských Vysočanech a určitě se tam budu vracet. Mají tam moje nej obchody, krásný posezení na terasách, dobré jídlo a parkování. Vybrala jsem tam krásný dárky a užila si to 🙂

    odpověď na: Dárek pro babičku #114284
    Jitka K
    Účastník

    To je pravda, u nás třeba hodně frčí pravé orientální vůně 😉 mají na Fragranza velký výběr a my je milujeme 🙂

    odpověď na: Zažívací potíže ze stresu #114283
    Jitka K
    Účastník

    Houbicky.eu znám, objednáváme od nich s mužem medicinální houby pravidelně. Je to prémiová kvalita a jsou hodně účinné, to se nedá říct o všech na našem trhu

    odpověď na: Prevence, zdraví #114282
    Jitka K
    Účastník

    Houbicky.eu mají nejkvalitnější medicinální houby, mám s nima výbornou zkušenost. Teď od nich užívám Lví hřívu a manžel právě Čagu 😉

    odpověď na: Prevence, zdraví #114273
    Jitka K
    Účastník

    Já kapky Hyal-Drop Multi do očí používám pravidelně. Jsou bez konzervantů a stačí jedna kapička a krásně uleví na dlouho 🙂

    odpověď na: Suché ruce #114272
    Jitka K
    Účastník

    Hyal-Drop Multi používám a jsem s nima spokojená. Stačí jedna kapka a oko hezky zvlhčí a zklidní. Nosím pravidelně kontaktní čočky a používám tyhle kapky i když je mám nasazené a dráždí mě – vždycky hned pomůžou.

    odpověď na: Venkovní hra pro děti #114239
    Jitka K
    Účastník

    My máme všechna pojištění přes Klik.cz najde ti a srovná pojištění, je to rychlý a bez práce. Zkus na to kouknout 😉

    odpověď na: Padání vlasů #114238
    Jitka K
    Účastník

    Mám taky clipy, konkrétně tyhle https://www.vlasy-levne.cz/clip-in-40-rovne/29-40-clip-in-vlasy-evropsky-typ-stredne-hneda.html objednávala jsem je na doporučení a jsem moc spokojená

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #113699
    Jitka K
    Účastník

    Nechala jsem minulý měsíc nejlepší kamarádce k narozeninám udělat mikinu s výšivkou z obrázku její dcery (domluvila jsem se s jejím můžem, že mi ho dodá 🙂 a byla nadšená. Vypadá to vážně hodně dobře, mikina je z bio bavlky a výšivka je precisně udělaná přesně podle obrázku, moc ráda jí nosí. Sdílím https://www.alfiestore.cz/p/mikina-damska-s-kapuci-bio-bavlna

    odpověď na: Kapky na suché oči #113682
    Jitka K
    Účastník

    Taky se mi osvědčily kapky Hyal-drop multi. Nosím je pořád v kabelce a používám podle potřeby, nosím čočky, takže mám oči často podrážděné a tyhle kapky vždy pomůžou.

    odpověď na: Venkovní hra pro děti #113616
    Jitka K
    Účastník

    Taky jsem nad těma hodinkama přemýšlela a tyhle vypadají dobře a čtu na ně samé dobré ohlasy takže je jdu objednat. Jsem ráda, že je tahle možnost a nemusíme hned kupovat mobil, na to má ještě čas.

    odpověď na: Padání vlasů po porodu #113615
    Jitka K
    Účastník

    Koukni na https://www.clip-vlasy-levne.cz/ mají tam kvalitní pravé lídské vlasy v remy kvalitě za hodně dobré ceny. Mám je od nich už dlouho a jsem moc spokojená 😉

    odpověď na: Omlazení pleti #113105
    Jitka K
    Účastník

    Taky si objednávám doplňky stravy od Protein a Co, jsou hodně kvalitní a za dobrý ceny.

    odpověď na: Optika v Brně #112684
    Jitka K
    Účastník

    Holky, kdo nosíte pravidelně kontaktní čočky, tak co vám pomáhá na podrážděné suché oči? Potřebovala bych něco co můžu použít i když mám čočky nasazené a koukala jsem na kapky Hyal-Drop multi, máte s nima zkušenost?

    odpověď na: Dárek pro manželovi rodiče #112014
    Jitka K
    Účastník

    Já teď vybírám pro tchýni chytré hodinky, vím, že chce nějaké, které nejsou vyloženě sportovní a budu moc ráda za tipy 🙂

    odpověď na: Kudrnaté vlasy #111603
    Jitka K
    Účastník

    Používám tenhle odstín https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-tmave-hneda a moc mi vyhovuje, takže míchat jsem nezkoušela.

    odpověď na: Ztuhlé nohy a bolavé kotníky #111475
    Jitka K
    Účastník

    Je moc fajn, já od nich mám i super sadu pro růst vlasů a to mi teda taky dost pomohlo. A ten krém si teď dávám každý den na bolavé nohy po práci a nejenže uleví, ale i líp spím 🙂

    odpověď na: Bolest kloubů po běhání #111474
    Jitka K
    Účastník

    Za sebe moc doporučuju tenhle magnésiový krém https://www.mgcream.com/mg-cream-50ml/ je skvělý na regeneraci a navíc účinně doplňuje hořčík do těla 🙂

    odpověď na: Podrážděné oči #111459
    Jitka K
    Účastník

    Díky za tip, hned si je objednávám, protože poslední dobou mám oči podrážděné vážně často a tohle vypadá složením šetrně, takže zkusím.

    odpověď na: Kloubní výživa pro psa #111341
    Jitka K
    Účastník

    Taky máme dobrou zkušenost s tou kloubní výživou VetriScience, má unikátní složení, které opravdu zabírá a hlavně je moc i fajn, že hafanovi chutnají 🙂

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #111340
    Jitka K
    Účastník

    Já právě přemýšlím, že bych jí třeba objednala nějakou kvalitní kosmetiku, spíš asi na tělo, to je takové univerzálnější. Nemáte někdo nějaký konkrétní tip co je kvalitní a vypadá hezky? 🙂

    odpověď na: Bolesti nohou a zad #111016
    Jitka K
    Účastník

    Moc díky za tip, rovnou ho objednávám, protože potřebuju nejen něco na úlevu po cvičení, ale taky špatně snáším magnésium v orální formě, dělá mi to špatně na žaludek a tady dokonce čtu, že se to přes kůži ještě líp vstřebává..takže jsem zvědavá 🙂

    odpověď na: Atopik #111013
    Jitka K
    Účastník

    Já jsem před časem začala používat tenhle prací gel https://www.malyatopik.cz/sonett-praci-gel-na-barevne-pradlo-sensitive-1-5l/ a osvědčil se ze všeho nejlíp. Taky moc doporučuju konzultaci, která tam je v nabídce. Míša nám neskutečně pomohla 🙂

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #111012
    Jitka K
    Účastník

    Já objednávám odtud https://www.malyatopik.cz/ jsou u přípravků napsané přímo i tipy, což je fajn 😉 a moc teda doporučuju konzultaci s Míšou, neskutečně nám pomohla 😉

    odpověď na: Školní batoh #110784
    Jitka K
    Účastník

    Náš syn si vybral tenhle https://baagl.cz/products/skolni-batoh-skate-max-ska a musím říct, že vážně vypadá skvěle a splňuje všechno, co jsem si i já představovala – takže ergonomická záda, reflexní prvky, praktické kapsy…

    odpověď na: Kudrnaté vlasy #110556
    Jitka K
    Účastník

    Já si barvím barvou Khadi vlasy už dlouho a jsem hodně spokojená. Kryje a drží perfetkně a vlasy mám s ní o hodně zdravější, hezky lesklý a začaly mi i víc růst když je nezatěžuju pořád chemií. Mají i skvělou kosmetiku 😉

    odpověď na: Korejská kosmetika #110419
    Jitka K
    Účastník

    Moc díky za tip, z notina jsem stejně chtěla dělat objednávku, moc se mi tam líbí jejich dárkové sady tak si tam tohle rovnou přihodím, korejskou kosmetiku jsem už dlouho chtěla vyzkoušet.

    odpověď na: Granule u starších psů #110162
    Jitka K
    Účastník

    Ahoj, tak co už jí dáváte? Jak pejskovi šmakuje? Doufám, že brzo pomůže 😉 já jsem od nich teď objednala ještě dentální tyčinky tak musím sdílet, protože se výborně osvědčily a moc chutnají a zabaví 🙂

    odpověď na: Jak naučit psa na granule? #104567
    Jitka K
    Účastník

    VetriScience má kvalitní přípravky. Nám od nich už víckrát doporučovala vetrinářka produkty a vždy se nám to zatím osvědčilo 🙂

    odpověď na: Cvičení – hodinky? #104175
    Jitka K
    Účastník

    Vidíte, to je super, mně to už i napadlo tak alespoň vím, že to vážně s motivací pomáhá 😀 mají tam zrovna moc hezký výběr a i ceny jsou fajn. Děkuju 🙂

    odpověď na: Granule u starších psů #104126
    Jitka K
    Účastník

    My dáváme kloubní výživu od VetriScience, má unikátní složení s DMG, MSM a boswelii kromě jiného a je opravdu hodně účinná. Nedáme na ni dopustit.

    odpověď na: Granule pro psi #104125
    Jitka K
    Účastník

    Prosím poraďte, čím krmíte velmi mlsné pejsky? 🙏 Ten náš radši nejí a sní jenom opravdu to nejmíň co musí a nechci to zase dělat tak, že „nechceš, nežer“ chci aby mu chutnalo a jedl rád 🙂

    odpověď na: Budeme mít štěně-dotaz #104014
    Jitka K
    Účastník

    Dáváte někdo pejskovi pravidelně nějaké doplňky stravy pro maximální zdraví? Chtěla bych něco zkusit, ale moc nevím co vybrat, aby to mělo opravdu dobré složení a pomáhalo. Poradíte?

    odpověď na: Svatba #103926
    Jitka K
    Účastník

    Svatbomilka mám krásný výběr. Měli jsme od nich i oznámení a taky vše ostatní a byli jsme moc spokojení, jak s kvalitou, tak rychlostí dodání.

    odpověď na: Prodloužení vlasů #103734
    Jitka K
    Účastník

    Taky hledám nějakou dobrou a šetrnou barvu na vlasy, která dobře kryje a drží. Budu ráda za každou zkušenost..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 171)
UŽIVATEL