Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Vivinka luÚčastník
Koukám akorát na to a vypadá to moc hezky, je to krásný nápad na osobní dáreček. Jsem ráda za tip 🙂
Vivinka luÚčastníkJá teď vybírám dárek pro mamku k narozeninám a hodně mě zaujalo, že tady https://www.alfiestore.cz/p/damske-volnejsi-tricko-s-vysivkou dělají trička s výšivkou přesně podle obrázku od dětí. Vypadá to takhle moc hezky, neobjednával jste od nich někdo? 🙂
Vivinka luÚčastníkPokud jde o ten nábytek, tak my brali celý dětský pokoj z Nábytku Natali a veliká spokojenost. Top kvalita i servis 🙂
Vivinka luÚčastníkA co třeba nějaký kvalitní parfém? Naše babi takové dárky ocení ze všeho nejvíc 🙂
Vivinka luÚčastníkMně taky pomohla Čaga, sdílím https://www.houbicky.eu/caga-inonotus-obliquus-120-kapsli/ tahle je hodně účinná a v bio kvalitě. Měla jsem problémy se zažívání a refluxem, vše ze stresu a tohle mi hodně pomohlo.
Vivinka luÚčastníkPravidelně teď beru tuhle medicinální houbu https://www.houbicky.eu/caga-inonotus-obliquus-120-kapsli/ doporučuju si o ní přečíst, má spoustu benefitů pro celkovou vitalitu a zdraví. Tady je navíc v bio kvalitě a zpracovaná tak, aby byla co nejúčinnější.
Vivinka luÚčastníkDoporučíte prosím nějakou opravdu dobrou sportovní bandáž na koleno? Nechci kupovat zase na blint, s tou co mám teď moc spokojená nejsem.
Vivinka luÚčastníkDěkuju za tip, já právě na vlasy-levne.cz akorát koukala, takže jsem ráda za osobní zkušenost. Zvládáš si clipy v pohodě nasadit sama?
Vivinka luÚčastníkNemáte od nich někdo i ten předškolní batoh? Budu ráda za zkušenost, jak je to pro 5 letý dítě velikostně atd. vypadají totiž moc hezky a říkám, si že by se užil i později na výlety apod.
Vivinka luÚčastníkJá moc doporučuju elixírové tělové máslo Khadi, od té doby co ho používám, tak mám pokožku perfektně vyživenou a úplně hebkou a sametovou. Navíc je přírodní a podle ajurvédských receptur a úžasně voní 🙂
Vivinka luÚčastníkTaky jsem ráda, že jsem ji objevila. Jak jsem právě psala, tak mně moc vyhovuje ta řada Rose repair a už jsem začala používat i jejich rostlinnou barvu a vlasy mi tak hezky zpevnila a mám je lesklý jako nikdy předtím 🙂
Vivinka luÚčastníkJá bych potřebovala nějakou kosmetiku na suchou pleť, která ale nebude ucpávat póry, pořád něco zkouším a zatím mi nic nesedlo. Poradíte? 🙂
Vivinka luÚčastníkJá vybírám pro syna nějakou podložku na hraní, která se dá používat i venku a zaujaly mě podložky Lalalu, nemáte od nich někdo tu podložku adventure viz https://www.lalalukids.com/cs/kempingove-podlozky-lalalu/? 🙂
Vivinka luÚčastníkTaky na ní nedám dopustit, právě jsem jí taky doporučovala, protože mi konečně dala pleť úplně do pořádku, mám ji pevnou, vyhlazenou a bez nedokonalostí, už mi stačí jenom lehký bb krém ani nemusím nosit make up 🙂
Vivinka luÚčastníkNebyl prosím někdo na plastické operaci očních víček? Koukala jsem na https://medicalgate.cz/ a moc se mi tam líbí jejich výsledky, nebyl jste tam někdo, mohl byste kdyžtak sdílet zkušenost?
Vivinka luÚčastníkTenhle kondicionér https://www.khadi.cz/khadi-elixir-kondicioner-ruze-revolution—reparacni-200-ml je naprosto skvělý 🙂 vlasy s ní mám jako ze sametu, používám i stejný šampon od nich a nikdy jsem neměla vlasy hezčí 🙂
Vivinka luÚčastníkJá se pořád budím, protože mám problém sehnat polštář, který by mi maximálně vyhovoval. Jaký máte, můžete nějaký doporučit?
Vivinka luÚčastníkMně pomáhají tyhle kapky https://www.lekarna.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10-ml-2.0/ jsou bez konzervantů takže se dají používat podle potřeby a stačí jedna kapka a hned uleví 😉
Vivinka luÚčastníkJá používám kosmetiku Goongbe, je to hodně kvalitní korejská kosmetika, šetrná a vyživující. Na suchou citlivou pokožku určitě doporučuju tohle tělové mléko https://www.ateobaby.cz/goongbe-pri-mmune-hydratacni-telove-mleko-pro-deti-350-ml/ 🙂
Vivinka luÚčastníkMy máme Carneo hodinky s manželem oba a jsme s nima spokojení 😉 vypadají dobře, mají přehledné české prostředí, jsou přesné, vydrží dlouho nabité… za mě supr 🙂
Vivinka luÚčastníkMoc doporučuju na začátek pro rychlé výsledky peptidovou kúru Pro01, sérum Crosslinked a krém Calm 😉 jinak tohle je právě kosmetika pro citlivou pleť, je bez parfemace a hodně šetrná. Já taky jenom tak něco nesnesu 🙂
Vivinka luÚčastníkZní to skvěle, určitě to vyzkouším, protože to má zajímavé složení. Jak dlouho ti to balení tak vydrží a za jak dlouho jsi viděla zlepšení?
Vivinka luÚčastníkTo zní skvěle, děkuju za sdílení, určitě to vyzkouším. Můžu se ještě zeptat za jak dlouho jsi viděla první zlepšení?
Vivinka luÚčastníkTaky se mi hodně osvědčil, začala jsem ho užívat na doporučení a je to první kloubní výživa, která mi opravdu výrazně pomohla.
Vivinka luÚčastníkTaky užívám Alavis triple blend a konečně vidím výrazné zlepšení. Poradila mi ho známá fyzioterapeutka a nedám na něj dopustit
Vivinka luÚčastníkJá moc doporučuju tuhle peptidovou kúru https://www.iuvenio.com/pro-01/ opravdu viditelně pleť zpevní, vyhladí a rozjasní 🙂 používám tuhle kosmetiku už skoro rok (celkovou péči od čistění přes séra po krémy a peeling) a pleť mám viditelně mladší a není to jenom můj pocit, říká mi to i okolí 🙂
Vivinka luÚčastníkZa mě je nejlepší kosmetika Iuvenio, ta mi pleť opravdu zpevnila a zjemnila vrásky u žádné jiné kosmetiky jsem nikdy žádné výrazné změny k lepšímu neviděla.
Vivinka luÚčastníkKoupili jsme si na zimu tohle https://www.matejovsky-povleceni.cz/povleceni-bavlneny-mikroplys-premium-svetle-sedy.html z bavlněného mikroplyše a musím říct, že je neskutečně příjemné a pohodlné 🙂
Vivinka luÚčastníkMěli jsme stejný nápad 😉 a my jsme jim vybrali tohle vánoční https://www.matejovsky-povleceni.cz/povleceni-magnus.html sami od nich máme několik sad a je to prvotřídní kvalita 🙂
Vivinka luÚčastníkTyhle granulky teď taky kupujeme, mně se hodně líbílo složení, že je z čerstvého masa i zeleniny a obsahuje superpotraviny a naše fenka je zbožňuje a taky jí na zažívání vyloženě sedí. A ano, určitě přecházet postupně, alespoň týden 😉
Vivinka luÚčastníkTaky je používám a konečně něco co mi uleví, nosím čočky a pomůžou mi i když si je kápnu když je mám nasazené.
Vivinka luÚčastníkJaký protein máte nejradši? Můžete doporučit nějaký šetrný na trávení a který opravdu chutná dobře?
Vivinka luÚčastníkMně se teď na bolavé klouby i svaly moc osvědčil tenhle magnésiový krém https://www.mgcream.com/mg-cream-50ml/ překvapilo mě jak je účinný a co ho používám pravidelně tak i lépe spím a celkově se cítím víc v pohodě 🙂
Vivinka luÚčastníkZa mě naprosto bezkonkurenční tohle https://www.notino.cz/eucerin/anti-pigment-cleansing-gel-rozjasnujici-cistici-gel/ krásně pleť vyčistí a je tak jemný a příjemný, pleť mám po něm úplně rozjasněnou, jemnou 🙂
Vivinka luÚčastníkTo znám! Mně tam takhle utekla jedna sukně a doteď mě to mrzí. Od té doby vždy koukám, kdy dávají nové věci, protože mají opravdu elegantní a stylové kousky, které jsou navíc velmi kvalitně zpracované.
-
AutorPříspěvky