Volný čas

Horoskop na duben 2024: přináší pozitivní energie

Sbírání kytiček

Jste zvědaví, jaké energie vám přináší duben. Podívejte se na svůj horoskop. V dubnu převažuje první ze tří ohnivých znamení Beran.

Je to znamení tvůrčí, jímž vše začíná. Vyjadřuje vše, co rozkvétá. Dává odvahu, vůli, aktivitu a pokrok. Lidé ve znamení Berana jsou energičtí a touží po nezávislosti.

Duben nám přináší úplné zatmění Slunce v Beranu. To proběhne 8. dubna uprostřed období zpětného chodu Marsu v Beranu. V Beranu bude také léčitel Chiron. Během zatmění může působit na hojení kolektivní rány a potřebného kladného vlivu v beranských tématech hněvu, agrese a války.

Zatmění měsíce ve Vahách 25. března ukazovalo, kde jsme v nerovnováze. Zatmění Slunce 8. dubna nás nabádá, abychom působili pro společné dobro. Vyhněte se davům, které se nechaly ošálit. Máte svůj vlastní rozum. 20. dubna začíná sezóna Býka a 24. dubna proběhne úplněk ve Štíru.

Beran

Nastává čas ideální k vaší seberealizaci. Můžete se cítit nepochopeni a možná budete muset předělávat některé věci. Trpělivost není vaší silnou stránkou, ale buďte trpěliví. Vše si dobře promyslete a průběžně kontrolujte. Můžete se zbavit některých starých vzorců, které vás brzdily. Překonejte pochybnosti a zůstaňte optimističtí.

Býk

Neradi opouštíte staré věci. Dubnové konstelace vás vyzývají k pořádnému úklidu. Můžete mít nostalgickou náladu. Ať už lpíte na čemkoli, zbavte se všech starých věcí i vzorců. 20. dubna nastane období Býka a nakopne vás ve všech oblastech. Užívejte si, co vám život a láska přinášejí. Jen pozor na růžové brýle.

Blíženci

Duben může zamíchat vašimi vztahy. I těmi pracovními. Nedělejte žádné unáhlené závěry a uvidíte, jak se vaše vazby promění. Svým spolupracovníkům říkejte naprosto jasně, co od nich očekáváte a ujistěte se, že rozumíte tomu, co od vás očekávají oni. Energie zatmění oživí váš partnerský život. Získá novou energii.

Rak

Než se pustíte do plnění svých cílů, podívejte se, zda se ženete za tím, co opravdu chcete. Zatmění Slunce vám může přinést nové informace a odhalit nové možnosti. Všímejte si i starých špatných zkušeností, které vás možná zbytečně brzdí v úspěchu. Ke konci dubna pocítíte více energie a bude vám dobře s mezi ostatními.

Lev

Budete mít mnoho nápadů a všechno budete chtít vyzkoušet. Občas vás zbrzdí emocionální nevyrovnanost. Máte nějaké nevyřešené věci? Pozor na přílišné prosazování svých názorů. Buďte taktní a diplomatičtí. V lásce hledáte vzrušení. Střídá se u vás majetnická touha a potřeba větší svobody. Najděte rovnováhu.

Panna

Čeká vás měsíc transformace. Potřebujete více soukromí a soustředění se. Můžete být přecitlivělí. Je načase opustit staré vztahové vzorce a přehodnotit hodnocení sebe sama. Jste na sebe zbytečně moc přísní. Ke konci měsíce budete mít zase více energie a dobrou náladu. Sledujte, jaké příležitosti vám život přináší.

Váhy

Vaším hlavním tématem jsou vztahy. Přemýšlejte, co jste uspěchali. Snažte se to napravit. Přijde vám, že  ostatní příliš mění názory a jste trochu nerozhodní. Promluvte si s těmi, na kterých vám záleží. Uvědomte si, kdo z vás vysává energii a hází na vás své problémy. V lásce si dávejte pozor na perfekcionismus a úzkostné chování.

Štír

Věci neběží moc hladce, tak buďte ostražití a nenechte se vyvést z míry. Věnujte pozornost svému zdraví. Začněte s novými návyky, které vám přinesou více energie. Hledejte rovnováhu ve vztazích s vašimi nejbližšími. Nebojte se i seznamování s novými lidmi. Mohou vás obohatit. Pokud se vám něco nelíbí, řekněte to nahlas.

Střelec

Tento měsíc jste středem pozornosti. Opatrně volte slova a pečlivě si připravujte všechny projekty. Leckdo vás nemusí dobře pochopit. Neberte si to osobně a trpělivě vysvětlujte, o co vám jde. Ověřte si, kteří lidé vám opravdu pomáhají a stojí na vaší straně. Ke konci měsíce vneste do svého života řád a věnujte pozornost i svému zdraví.

Kozoroh

Dobře se budete cítit doma. Odpočinek doma vám dodává nezbytnou energii na ostatní věci, které plánujete udělat. Požádejte o podporu své blízké. Najděte rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem. Zpočátku měsíce můžete být trochu náladoví. Ke konci dubna se vám vrátí dobrá nálada. Vyrazte ven a užívejte si.

Vodnář

Duben podporuje váš společenský život. I v práci vás čekají schůzky a rozvíjení spolupráce. Můžete mít dobrý nápad, tak si ho hned zapište a přemýšlejte, jak ho zrealizovat. Ke konci měsíce si najděte čas na svůj osobní život. Navštivte příbuzné či pozvěte své známé. Budete mít chuť flirtovat. Jste-li v páru, můžete být trochu hašteřiví.

Ryby

Chcete-li být úspěšní, věnujte se jednomu či dvěma projektům. Netříštěte svou pozornost. Buďte trpěliví a postupujte krok za krokem. Duben vám přináší více stability. Pokud to jde, odložte nové projekty na květen a soustřeďte se na dokončení toho, co máte rozdělané. Konec měsíce bude patřit společenským událostem.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků