Volný čas

Horoskop na týden od 25. do 31. března 2024

Sbírání kytiček

Tento týden začíná úplněk ve Vahách a jeho vliv budeme pociťovat zhruba 14 dní. Při úplňku ve Vahách proběhne také zatmění měsíce.

Při tomto zatmění na ose Váhy-Beran budou v našich životech i globálně působit vlivy Vah – mír, láska a harmonie. A proti nim vlivy Berana – válka, autonomie a nezávislost.

V centru pozornosti budou témata partnerství a spolupráce. Dejte si pozor, to co vidíte, nemusí tak ve skutečnosti být. Vše si dobře kontrolujte a prověřujte.

Beran

Toto období posílí vaše vztahy. Věnujte se svým blízkým. Nebude to hned, ale dostanete to, po čem toužíte. Pokud jste singl, buďte aktivní a máte velkou šanci někoho potkat. V pracovních vztazích mějte jasno, co od koho potřebujete. Jste-li ve fungujícím vztahu, podpořte ho. Pokud cítíte, že váš vztah uhasíná, raději ho ukončete.

Býk

Pomáháte všem ostatním a nikoho nenecháte na holičkách. Najděte si čas i pro sebe. Bude to chvíli trvat, než zase nabydete sílu. Je potřeba najít si na sebe čas a věnovat se cvičení i zdravému stravování. A nevzdávat to. Nemůžete jen pracovat a starat se o ostatní.

Blíženci

Všímejte si všech informací kolem vás. Pročítejte pozorně všechny maily. Získáte zajímavé informace a můžete zdárně dokončit projekty, na kterých jste dosud pracovali. Lidé okolo vás si všimli, že máte dobré nápady i talent. Své vztahy neberte jako samozřejmost a věnujte jim dostatek pozornosti.

Rak

Vaším hlavním tématem tohoto měsíce je domov a rodina. Odpočiňte si a věnujte se zútulnění svého domova. Najděte si čas na své nejbližší. Ve vztahu se zaměřte na to, kde má trhliny a řešte drobné problémy a nedorozumění. Nebojte se upřímného rozhovoru. Vyřeší se nepříjemné věci.

Lev

Buďte pozorní, ať nepropásnete jedinečnou příležitost, kterou máte přímo na očích. Ujasněte si, čeho chcete dosáhnout a věnujte tomu pozornost. Přemýšlejte, kdo vám v tom může pomoci. Nakonec to bude všechno mnohem snazší, než jste čekali. Dejte si pozor na falešné přátele. Můžete dokončit projekty, které se vám zdají obtížné. Jen buďte proaktivní. Máte-li pocit, že ve vztazích není něco v pořádku, jděte a zeptejte se.

Panna

Čeká vás mnoho příležitostí, tak buďte pozorní. Zapracujte na své finanční situaci. Víte, co máte dělat, abyste si vydělali peníze. Dejte si pozor na impulzivní utrácení. Nezlehčujte své úspěchy a nebojte se říci si o adekvátní odměnu. Ve vztahu nenechte zatemnit váš pohled na svého partnera. Popřemýšlejte, zda i vy nenesete svůj díl viny.

Váhy

Tento týden se vám povede získat informace, které potřebujete. A porozumět věcem, které řešíte. Odhalte své úspěchy. Nečekejte, až bude vše dokonalé. Je potřeba vystihnout tu správnou chvíli. Hledáte-li partnera, zapracujte na svém zevnějšku a buďte připraveni, až toho pravého potkáte. Jste-li ve vztahu, mluvte upřímně o svých pocitech a potřebách.

Štír

Následující dva týdny jsou vhodné k tomu, abyste se zbavili věcí, které vám brání ve štěstí. Pusťte špatné návyky, toxické vztahy, negativní myšlení a vše, co vás brzdí. Využijte tento týden pro nastolení rovnováhy. Přemýšlejte, co si přejete a co chcete do svého života přitáhnout. Najděte si čas i na partnera. Uvědomte si, zda je to opravdu ta správná osoba.

Střelec

Tento týden vám pomůže spolupráce s ostatními. Spolupráce s těmi správnými lidmi vám usnadní život a pomůže splnit si své sny. Můžete získat uznání, které si zasloužíte. Při dosažení úspěchu nezapomínejte na ty, kteří vám pomáhali. Můžete se snadno nechat vyvést z míry. Než si na někom vybijete zlost, počítejte do deseti.

Kozoroh

Čeká vás úspěch ve vašem pracovním životě. Položte si otázku, čeho chcete dosáhnout. Připravte si dobrý plán, co je pro to potřeba udělat. A kdo vám může pomoci. Dejte vědět těm správným lidem, že se na vás mohou spolehnout.

Vodnář

Toužíte po dobrodružství a chcete si rozšířit obzory. Nejraději byste někam vyrazili. Pokud se chcete něco nového naučit, nemusíte nutně nikam chodit. Existuje široká nabídka on-line kurzů. Dejte si pozor na emocionální výkyvy. Buďte diplomatičtí a snažte se získat nadhled.

Ryby

Tento týden by mohl konečně nastartovat změny, na které jste čekali. Uveďte věci do pohybu. Jste-li singl, můžete najít zajímavého partnera. Nedělejte unáhlené závěry. Dejte mu prostor, ať se vám ukáže takový, jaký je. Máte-li partnera, promluvte si s ním upřímně o vaší vzájemné budoucnosti.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků