Zdraví

Nechte si změřit zdarma zrak

Sbírání kytiček

Také odkládáte nákup brýlí až do doby, než se vám s těmi stávajícími něco stane? Ať už vás k tomu vedou jakékoli důvody, raději nečekejte. Nyní máte jedinečnou příležitost využít možnosti nákupu brýlí se slevou a navíc si nechat zdarma změřit zrak přímo v oční optice.Do konce října trvá totiž v síti GrandOptical akce Měsíc zraku.

Pokud nemáte chuť objednávat se na oční a trávit tam spustu času v čekárně, vyberte si takovou oční optiku, kde vám změří zrak na počkání a bez nutnosti předchozího objednání. Pracují zde optometristé, což jsou specialisté na měření zraku podobně, jako oční lékaři. V porovnání s očním lékařem vyšetřují optometristé pouze přední segment oka, což pro určení velikosti dioptrií a následné doporučení vhodných dioptrických pomůcek (brýle nebo čočky) stačí. V případě, že mají podezdření na další komplikace, doporučí vám návštěvu očního lékaře. Každý optometrista by měl mít ve své vyšetřovně vystaven diplom jako důkaz o svém vzdělání. 


Vyšetření zraku trvá přibližně půl hodiny. Během této doby vám zkontrolují přední část oka, zjistí velikost případných dioptrií a zkontrolují i další funkce, které jsou nezbytné pro správné vidění. „Lidé mají často představu, že ke správnému vidění stačí znát velikost dioptrií. Neuvědomují si však, že existují jiné poruchy, jako jsou astigmatismu, vetchozrakost a další možné refrakční vady,“ upozorňuje optometristka Mgr. Eliška Kudláčková. 


Pokud tedy máte jakékoli pochybnosti, zda jsou vaše oči v pořádku, zajděte do nejbližší prodejny GrandOptical. Kromě profesionální péče kvalifikovaných optometristů zde můžete využít také zajímavých akčních nabídek, díky nimž můžete při nákupu nových brýlí výrazně ušetřit. Při nákupu brýlí se soustřeďte i na služby, které jsou s jejich nákupem a užíváním spojené. Jako zákazníci GrandOptical můžete využívat bezplatného servisu, jako je například utáhnutí šroubků, výměna sedýlek či jiné drobné opravy. Brýle si zde můžete také pojistit. 


Více informací hledejte na www.grandoptical.cz.


Připravila: Katka
Foto: Grand Optical

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků