Volný čas

Úplněk ve Vahách březen 2024: může vyvážit vaše vztahy

Sbírání kytiček

Při úplňku ve Vahách proběhne také zatmění měsíce. Můžete nalézt nečekaného partnera. Poznávejte nové lidi a buďte otevření. Zatmění přinášejí zlomové okamžiky. Nikdy nevíte, co se může stát.

Úplněk ve Vahách přináší vyváženost do vztahů. Povznáší lásku nad hořkost, sdílení společných zájmů nad sobeckost. Zhruba dva týdny po úplňku očekávejte vyjasnění budoucnosti vašeho vztahu. Jste-li nezadaní, můžete potkat někoho s bohatými zkušenostmi a velkým vlivem.

Zatmění měsíce

Úplněk ve Vahách je zároveň prvním zatměním Měsíce v roce 2024. Zatmění přicházejí v páru jako opačná znamení zvěrokruhu. Nyní jsme na ose zatmění Beran-Váhy. Znamení, která vládnou válce a míru. Beranovi vládne bojovný Mars, Vahám smířlivá Venuše. Mají nám pomoci zapracovat na těchto tématech. Pokud uděláte nějaké rozhodnutí, podívejte se i na argumenty těch, kteří s vámi nesouhlasí.

Vibrace Vah

Tématem tohoto zatmění jsou vibrace Vah. Váhy nám připomínají, abychom se propojili s tím, co ve svém životě máme rádi. Váhy nám dávají trpělivost, soucit a ochotu porozumět ostatním lidem. Snažte se udržet si vibrace, které chcete zažívat a nepřebírejte vibrace někoho jiného. Držte si své hranice. Když nám chybí zdravé hranice, můžeme pociťovat emoční nestabilitu. Udržujte své hranice v rovnováze. Dejte si pozor, abyste se zbytečně neizolovali od lidí, které máte rádi.

Toto zatmění je ideální k prověření vašich vztahů a nastavení vašich hranic v nich. Všímejte si, ve kterých vztazích potřebujete větší rovnováhu. Přemýšlejte, co potřebujete od ostatních, komu byste měli odpustit. Možná potřebujete něco odpustit sami sobě.

Na opačné ose zatmění je Beran. Ten nás povzbuzuje, abychom byli smělí a rozhodní. Připomíná nám naši vrozenou schopnost překonávat překážky. Beran zdůrazňuje soběstačnost. Váhy nás zase učí, že každá cesta je příjemnější, když jí s někým sdílíme. K udržení oddaného vztahu jsou nutné kompromisy. Rozlišujte, kdy je kompromis opravdu prospěšný pro obě strany.

Dva týdny po zatmění Měsíce ve Vahách proběhne 8. dubna zatmění Slunce v Beranu a komunikační planeta Merkur se změní na retrográdní. Zálohujte všechna data, zkontrolujte všechny rezervace, ověřte si, že lidé, na které spoléháte, vědí co mají dělat.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: yogajournal.com, astrostyle.com, astrotalk.com,
Zdroj fotografií: Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků