Sport

Vibrační trenér: Reviber plus

Vibrační cvičební přístroj nutí svaly ke kontrakci a uvolnění ve vysoké rychlosti. Jeho pravidelné používání skvěle posiluje svaly, redukuje tělesný tuk, zrychluje metabolismus a zároveň zvyšuje hustotu kostí. Navíc je výbornou prevencí proti inkontinenci.

Jedna moje kamarádka, která je zastánkyní co nejmenšího aktivního pohybu, byla přístrojem nadšena. Po pouhých třech týdnech používání Reviberu plus se jí zpevnily svaly na břiše a její kolena se přestala podobat ovaru. Přestože Reviber plus nevypadá jako výplod pokrokové technologie tak, jako Power Plate, přináší pěkné výsledky.

I moje, ač sportem hodně poznamenané tělo, po pravidelném používání Reviberu tak nějak více drží pohromadě. Ve studiu jsme se s ním všechny skamarádily a říkáme mu familiárně vibrátor. Přišly jsme totiž na to, že v určitých polohách přináší libé pocity.

Jak se na něm cvičí

Postavíte na Reviber plus a nastavíte si rychlost, která je vám příjemná.  Reviber má 15 rychlostí. Při použití rychlostí 11- 15 byste měli cvičit pod odborným dohledem. Trochu ohnete nohy v kolenou a 10 minut posilujete celou spodní část těla včetně břišních svalů. Pokud stojíte o cvičení horní části těla, stačí na každou stranu Reviberu plus připnout pás. Pak procvičíte i paže a prsní svaly.

Všechno zní jednoduše, že? To proto, že to opravdu jednoduché je. Vaše svaly druhý den pocítí, že trénovaly. Je to mnohem příjemnější, než nespočetné množství dřepů či výpadů.

Reviber plus je efektivní, jednoduše použitelný, s výborným poměrem ceny a výkonu. Zapojte jeho používání do svého pravidelného režimu a nemusíte navštěvovat posilovnu.
Reviber plus není velký, ani drahý. Je vhodný na použití ve fitku, salónu, ale i doma. Pokročilejší cvičenci si mohou cvičení zpestřit použitím dalších pomůcek jako jsou Pilates kruhy, overball nebo posilovací guma.

Ideální je, pokud zařadíte i trošku aerobní aktivity. Stačí i svižná chůze nebo plavání. Nikomu neuškodí pravidelné protahování a správné dýchání.

Autor: Vanda Štichová

Zdroj informací: studiovanda.cz
Zdroj fotografií: Studio Vanda

Diskuze: příspěvků