Volný čas

Zatmění Slunce a novoluní ve Vahách: pomůže nastavit vztahy

Sbírání kytiček

14. října nás čeká zatmění Slunce, které je také novoluním ve Vahách. To přináší inspiraci i motivaci ke změně dynamiky vašich vztahů.

Máte možnost rozpoznat, kam investujete příliš své energie, kterou nedostáváte zpátky. Zastavte se a uvědomte si, co od ostatních potřebujete, abyste se cítili dobře. Možná začnete v životě řešit věci, které se vám děli před šesti lety a nyní je můžete uzavřít.

Novoluní ve Vahách vám pomůže nastavit své mezilidské i partnerské vztahy. Někteří lidé jsou s vámi po určitou dobu, jiní celý život. Dejte si pozor na vášnivé změny. Tato energie může vést k dramatickým výbuchů, kterých můžete začít později litovat. Váhy vás učí, jak vyrovnat svou energii, než začnete komunikovat s ostatními. Naučte se řídit své emoce. Pomoci vám v tom může váš dech. Pokud cítíte neklid a napětí, soustřeďte se na svůj dech.

Ve vašich rozhodnutích vám pomůže láska. Buďte láskyplní a přemýšlejte, co potřebujete ve svých vztazích změnit. Přemýšlejte, jak vaše vztahy podporují lásku k vám. Pokud ve vás partner vyvolává pocit, že nejste dost dobří, nebo o sobě pochybujete, je to vodítko, že je lepší tento vztah ukončit.

Vaše podvědomí drží nevyřešené a nezpracované emoce. Ty pak mají tendenci se projevovat, když to nejméně čekáme. Snažte se je odhalit a přijmout. Při novoluní ve Vahách se tyto emoce stanou zřetelnějšími. Využijte příležitosti a pracujte s nimi. Období zatmění bývají velmi emocionální a pomáhají vám odhalovat věci, kterých jste si nevšimli. Nebojte se přijmout pravdu.

Energie zatmění trvá zhruba tři dny. Během této doby můžete přemýšlet o svých záměrech a můžete je formulovat. Možná právě po zatmění začne vaše intuice lépe fungovat a snadněji si uvědomíte, co chcete. Klidně si své pociti i potřeby zapisujte. Pokud si nejste jistí, přeformulujte je. Čtěte si je a přemýšlejte. Přijdete na to, co vás brzdí. I na to, co doopravdy potřebujete.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: www.yogajournal.com/lifestyle/astrology/new-moon-in-libra-solar-eclipse-october-14-2023/, foreverconscious.com/intuitive-astrology-libra-new-moon-solar-eclipse-october-2023
Zdroj fotografií: wirestock Freepik
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků