Anička Vi

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 97)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Zažívací potíže ze stresu #114607
    Anička Vi
    Účastník

    Mně to pomáhá hodně 😉 moc jsem si oblíbila tenhle magnésiový krém https://www.mgcream.com/mg-cream-50ml/ šetrně a účinně doplňuje hořčík do těla a navíc je super na regeneraci bolavých a unavených kloubů a svalů, tak sdílím 🙂

    odpověď na: Bolesti zad ze sezení #114606
    Anička Vi
    Účastník

    Moc doporučuju tenhle magnésiový krém https://www.mgcream.com/mg-cream-50ml/ výborně regeneruje a uvolňuje ztuhlé svaly a klouby. Navíc je skvělý na účinné doplnění magnésia 😉

    odpověď na: Elektrokolo pro taťku #114408
    Anička Vi
    Účastník

    Já teď přemýšlím, co koupit taťkovi na Den otců. Moc ráda bych mu dala něco, co mu zůstane jako hezká památka a nebude to jenom nějaká bonboniéra co hned zmizí. Koukala jsem na tohle https://www.alfiestore.cz/pro-tatinky a hodně mě to zaujalo, vypadá to takhle super. Nemáte někdo od nich něco? 🙂

    odpověď na: Padání vlasů #114180
    Anička Vi
    Účastník

    Mám teď hodně slabé vlasy a chtěla bych konečně mít dlouhé a husté vlasy. Přemýšlím nad nějakou metodou prodloužení, kdo máte zkušenost, můžete mi něco poradit? 🙂

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #114179
    Anička Vi
    Účastník

    Máte někdo zkušenost s clip-in vlasy? Chtěla bych si vlasy prodloužit, tak abych to zvládla i doma a nepoškodilo mi to vlasy a tahle metoda se mi zdá nejlepší. Můžu poprosit o tipy?

    odpověď na: Venkovní hra pro děti #114177
    Anička Vi
    Účastník

    My jsme tuhle Lalalu podložku koupili loni a používáme jí od té doby pořád – doma i venku – a skvěle se osvědčila. Dá se snadno složit a vzít všude, nezabírá moc místa a hlavně na zemi neklouže, dobře izoluje a materiál je akorát měkký a neklouže.

    odpověď na: Špatně spím #113989
    Anička Vi
    Účastník

    Ta zrovna vypadá dobře, vybíráme postel už nějakou dobu a tahle se mi vážně líbí. Super, že nabízejí i montáž, díky za sdílení.

    odpověď na: Pokoj pro holčičku #113988
    Anička Vi
    Účastník

    My jsme objednali nábytek do pokojíčku z Nábytku Natali a jsme vážně spokojení. Nábytek je kvalitní a praktický a navíc s nima byla super domluva a vše proběhlo rychle a bez problémů.

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #113987
    Anička Vi
    Účastník

    Máte nějaký oblíbený nákupák v Praze? Ráda tyhle věci vybírám naživo a budu ráda za nějaké tipy, protože to tady ještě moc neznám 🙂

    odpověď na: Exem a oblečení #113694
    Anička Vi
    Účastník

    A jaká kosmetika se vám osvědčila pro nejmenší? Dcera naštěstí není ekzematik, ale snadno se jí pokožka podráždí, tak hledám něco opravdu šetrného. Koukala jsem na korejskou kosmetiku Goongbe na Ateo baby, nemáte jí někdo vyzkoušenou?

    odpověď na: Zažívací potíže ze stresu #113106
    Anička Vi
    Účastník

    Koukám na složení a vypadá to zrovna fakt dobře, takže to určitě zkusím. Děkuju za sdílení 🙂

    odpověď na: Suché kudrnaté vlasy #112680
    Anička Vi
    Účastník

    Khadi je skvělá kosmetika, používám od nich i rostlinnou barvu na vlasy a jsem s ní moc spokojená, nikdy jsem neměla vlasy zdravější.

    odpověď na: Jak zpevnit pleť #112679
    Anička Vi
    Účastník

    To zní skvěle, co konkrétně používáš za produkty? Mám hodně citlivou a suchou pleť, myslíš, že by mi to taky sedlo?

    odpověď na: Valentýnský dárek #112253
    Anička Vi
    Účastník

    Vybírám manželovi na Valentýna chytré hodinky, které si už dlouho přeje a byla bych moc vděčná za rady a tipy, protože se v tom vůbec nevyznám a chci aby byl spokojenej…? 🙂

    odpověď na: Barvení vlasů #112173
    Anička Vi
    Účastník

    Používám tuhle https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-tmave-hneda a má krásně sytý odstín a skvěle kryje (i šediny). Navíc s ní mám vlasy takové zpevněné a krásně lesklé 🙂

    odpověď na: Kontaktní čočky (Hodonín) #112160
    Anička Vi
    Účastník

    To znám, mně se osvědčily tyhle kapky do očí https://www.lekarna.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10-ml-2.0/ jsou hodně šetrné, bez konzervantů a rychle uleví a hlavně na dlouho 😉

    odpověď na: Protein #112159
    Anička Vi
    Účastník

    Mám z mte.cz glukometr, objevila jsem je právě když jsem vybírala nový a tenhle protein si tam mimo jiné taky už nějakou dobou objednávám a je opravdu výbornej 🙂

    odpověď na: Jaký kolagen je nej #112158
    Anička Vi
    Účastník

    Já užívám tohle https://www.alavis-plus.cz/p/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g a opravdu to výborně zabírá 😉 navíc mi balení vydrží 5 měsíců, takže fakt super 🙂

    odpověď na: Vitalita #112157
    Anička Vi
    Účastník

    Tahle https://www.alavis-plus.cz/p/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g je za mě rozhodně nejúčinnější a navíc mi vydrží jedno balení na 5 měsíců, takže to vychází i cenově hodně dobře 😉

    odpověď na: Dárek pro manželovi rodiče #111828
    Anička Vi
    Účastník

    Mám od nich i skvělý elixír olej, celkově mám jejich kosmetiku moc ráda, je přírodní, krásně voní a hlavně je účinná. Používám i jejich rostlinnou barvu na vlasy atd.

    odpověď na: Přírodní olej na suchou pokožku #111827
    Anička Vi
    Účastník

    Děkuju za super tip, objednala jsem si ho hned a moc mi vyhovuje. Mám po něm pleť i pokožku jako ze sametu, výborně vyživenou a ta vůůně 🙂

    odpověď na: Omlazení pleti #111824
    Anička Vi
    Účastník

    Koukni na https://nezestarni.cz/ používám od nich kosmetiku s živým kolagenem a kapsle s živým kolagenem a všechno je to přírodní a opravdu hodně účinné 🙂 nejenže mám zpevněnou a vyhlazenou pleť, ale mám i hezčí vlasy a nehty 🙂

    odpověď na: Móda nás baví :) #110645
    Anička Vi
    Účastník

    Mně nedávno kolegyně doporučila právě Jadberg women, když jsem se ptala, kde sehnala tak parádní svetřík a mám od nich zatím jednu sukni a už teď je moje nejoblíbenější. Navíc ráda podporuji českou výrobu a tady se to vážně vyplatí.

    odpověď na: Kuchyňský robot #110644
    Anička Vi
    Účastník

    Ahoj, já jsem hodně spokojená s tímhle https://www.eta.cz/kuchynsky-robot-eta-gratus-kuliner-ii-max-2038-90010-sedy-eta203890010/p694644/ už jsem v něm dělala skoro všechno a úplná paráda. Neumím si to bez něj už ani představit, fakt rychle jsem si na to zvykla, že dělá všechny ty nepříjemný věci za mě 😀 chci si k němu dokupit i vakuovačku.

    odpověď na: Svatba #110612
    Anička Vi
    Účastník

    Já jsem s ní zhubla a váhu si pořád držím. Nedám na ní dopustit a určitě bych do toho být tebou šla. Pro motivaci sdílím příběh, který je hodně podobný tomu mému https://www.ketodiet.cz/clanky/blog/citim-se-jak-v-jinem-tele-katka-inspiruje-svou-promenou/ 😉

    odpověď na: Barvení vlasů #102482
    Anička Vi
    Účastník

    Já si rostlinnou barvou Khadi barvím vlasy už několik let a za nic bych jí neměnila. Mám díky ní vlasy zdravé, pevné a lesklé jako jsem dřív s obyčejnou barvou vůbec neměla 🙂

    odpověď na: Cvičení #102284
    Anička Vi
    Účastník

    Já jsem s ní zhubla 12 kilo a váhu si pořád držím 🙂 a to jsem předtím měla za sebou několik marných pokusů a s touhle dietou jsem konečně zhubla a váhu si držím už přes rok, takže za mě do toho určitě jdi 😉

    odpověď na: Jak se zbavit vrásek #101696
    Anička Vi
    Účastník

    Mně se výborně osvědčily tyhle dva produkty https://www.booslabs.cz/produkt/vyhodny-balicek-ha-krem-ha-doplnek-vyzivy/ krém perfektně hydratuje do hloubky, je moc příjemný a pleť mám hydratovanou celý den. A ten doplněk stravy s kys.hyaluronovou a zinkem dělá vyloženě zázraky 🙂

    odpověď na: Cvičení #101609
    Anička Vi
    Účastník

    Taky budu ráda za nějaké doporučení, hlavně na legíny, protože zatím jsem ještě nenarazila na takové, které by opravdu dobře seděly a byly pohodlné i při delším nošení

    odpověď na: Praha s dětma – kam zajít #100544
    Anička Vi
    Účastník

    Třeba tady https://galaxiebarev.cz/ je to vážně parádní zážitek pro děti 😉 jestli tam půjdete tak nevynechejte ten ateliér Playpaper, kde si můžou děti vytvořit originální obrazy (dá se to i rezervovat).

    odpověď na: Krém na akné #99453
    Anička Vi
    Účastník

    Mně celkově moc vyhovuje česká kosmetika Iuvenio. Mám citlivou a problematickou pleť a produkty od nich jsou pro mě ideální. Jsou bez parfemace a s účinným složením. Doporučuju třeba krém Retouch a přírodní enzymatický peeling Active 😉

    odpověď na: Obchod s přírodní kosmetikou #99452
    Anička Vi
    Účastník

    Skvělý je tenhle přírodní enzymatický peeling https://www.iuvenio.com/active/ jemně čistí a co ho pravidelně používám tak mi zmizely nedokonalosti, černé tečky a pleť mám hezky rozjasněnou a sjednocenou 🙂

    odpověď na: Dieta #99412
    Anička Vi
    Účastník

    Jé jsem na tom stejně, taky nemůžu zhubnout to co potřebuju…a když už, tak to mám zase hnedka zpátky. Nezkoušel jste někdo nízkosacharidovou dietu?

    odpověď na: Filtr na vodu #99409
    Anička Vi
    Účastník

    My ho máme už několik let a nevyměnila bych to za nic, jsem s tím moc spokojená. Vybrali jsme ho od české firmy Dionela, která vyrábí kvalitní filtry, které vyhrály i v dTestu 😉

    odpověď na: Barefoot #99366
    Anička Vi
    Účastník

    Já se s dovolením připojím, sháním kvalitní barefoot pro dceru na zimu a za každou radu budu taky moc ráda. Díky!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 97)
UŽIVATEL