Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Anička ViÚčastník
Mně to pomáhá hodně 😉 moc jsem si oblíbila tenhle magnésiový krém https://www.mgcream.com/mg-cream-50ml/ šetrně a účinně doplňuje hořčík do těla a navíc je super na regeneraci bolavých a unavených kloubů a svalů, tak sdílím 🙂
Anička ViÚčastníkMoc doporučuju tenhle magnésiový krém https://www.mgcream.com/mg-cream-50ml/ výborně regeneruje a uvolňuje ztuhlé svaly a klouby. Navíc je skvělý na účinné doplnění magnésia 😉
Anička ViÚčastníkJá teď přemýšlím, co koupit taťkovi na Den otců. Moc ráda bych mu dala něco, co mu zůstane jako hezká památka a nebude to jenom nějaká bonboniéra co hned zmizí. Koukala jsem na tohle https://www.alfiestore.cz/pro-tatinky a hodně mě to zaujalo, vypadá to takhle super. Nemáte někdo od nich něco? 🙂
Anička ViÚčastníkMám teď hodně slabé vlasy a chtěla bych konečně mít dlouhé a husté vlasy. Přemýšlím nad nějakou metodou prodloužení, kdo máte zkušenost, můžete mi něco poradit? 🙂
Anička ViÚčastníkMáte někdo zkušenost s clip-in vlasy? Chtěla bych si vlasy prodloužit, tak abych to zvládla i doma a nepoškodilo mi to vlasy a tahle metoda se mi zdá nejlepší. Můžu poprosit o tipy?
Anička ViÚčastníkMy jsme tuhle Lalalu podložku koupili loni a používáme jí od té doby pořád – doma i venku – a skvěle se osvědčila. Dá se snadno složit a vzít všude, nezabírá moc místa a hlavně na zemi neklouže, dobře izoluje a materiál je akorát měkký a neklouže.
Anička ViÚčastníkTa zrovna vypadá dobře, vybíráme postel už nějakou dobu a tahle se mi vážně líbí. Super, že nabízejí i montáž, díky za sdílení.
Anička ViÚčastníkMy jsme objednali nábytek do pokojíčku z Nábytku Natali a jsme vážně spokojení. Nábytek je kvalitní a praktický a navíc s nima byla super domluva a vše proběhlo rychle a bez problémů.
Anička ViÚčastníkMáte nějaký oblíbený nákupák v Praze? Ráda tyhle věci vybírám naživo a budu ráda za nějaké tipy, protože to tady ještě moc neznám 🙂
Anička ViÚčastníkA jaká kosmetika se vám osvědčila pro nejmenší? Dcera naštěstí není ekzematik, ale snadno se jí pokožka podráždí, tak hledám něco opravdu šetrného. Koukala jsem na korejskou kosmetiku Goongbe na Ateo baby, nemáte jí někdo vyzkoušenou?
Anička ViÚčastníkKoukám na složení a vypadá to zrovna fakt dobře, takže to určitě zkusím. Děkuju za sdílení 🙂
Anička ViÚčastníkKhadi je skvělá kosmetika, používám od nich i rostlinnou barvu na vlasy a jsem s ní moc spokojená, nikdy jsem neměla vlasy zdravější.
Anička ViÚčastníkTo zní skvěle, co konkrétně používáš za produkty? Mám hodně citlivou a suchou pleť, myslíš, že by mi to taky sedlo?
Anička ViÚčastníkVybírám manželovi na Valentýna chytré hodinky, které si už dlouho přeje a byla bych moc vděčná za rady a tipy, protože se v tom vůbec nevyznám a chci aby byl spokojenej…? 🙂
Anička ViÚčastníkPoužívám tuhle https://www.khadi.cz/khadi-rostlinna-barva-na-vlasy-tmave-hneda a má krásně sytý odstín a skvěle kryje (i šediny). Navíc s ní mám vlasy takové zpevněné a krásně lesklé 🙂
Anička ViÚčastníkTo znám, mně se osvědčily tyhle kapky do očí https://www.lekarna.cz/hyal-drop-multi-ocni-kapky-10-ml-2.0/ jsou hodně šetrné, bez konzervantů a rychle uleví a hlavně na dlouho 😉
Anička ViÚčastníkMám z mte.cz glukometr, objevila jsem je právě když jsem vybírala nový a tenhle protein si tam mimo jiné taky už nějakou dobou objednávám a je opravdu výbornej 🙂
Anička ViÚčastníkJá užívám tohle https://www.alavis-plus.cz/p/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g a opravdu to výborně zabírá 😉 navíc mi balení vydrží 5 měsíců, takže fakt super 🙂
Anička ViÚčastníkTahle https://www.alavis-plus.cz/p/alavis-maxima-triple-blend-extra-silny-700-g je za mě rozhodně nejúčinnější a navíc mi vydrží jedno balení na 5 měsíců, takže to vychází i cenově hodně dobře 😉
Anička ViÚčastníkMám od nich i skvělý elixír olej, celkově mám jejich kosmetiku moc ráda, je přírodní, krásně voní a hlavně je účinná. Používám i jejich rostlinnou barvu na vlasy atd.
Anička ViÚčastníkDěkuju za super tip, objednala jsem si ho hned a moc mi vyhovuje. Mám po něm pleť i pokožku jako ze sametu, výborně vyživenou a ta vůůně 🙂
Anička ViÚčastníkKoukni na https://nezestarni.cz/ používám od nich kosmetiku s živým kolagenem a kapsle s živým kolagenem a všechno je to přírodní a opravdu hodně účinné 🙂 nejenže mám zpevněnou a vyhlazenou pleť, ale mám i hezčí vlasy a nehty 🙂
Anička ViÚčastníkMně nedávno kolegyně doporučila právě Jadberg women, když jsem se ptala, kde sehnala tak parádní svetřík a mám od nich zatím jednu sukni a už teď je moje nejoblíbenější. Navíc ráda podporuji českou výrobu a tady se to vážně vyplatí.
Anička ViÚčastníkAhoj, já jsem hodně spokojená s tímhle https://www.eta.cz/kuchynsky-robot-eta-gratus-kuliner-ii-max-2038-90010-sedy-eta203890010/p694644/ už jsem v něm dělala skoro všechno a úplná paráda. Neumím si to bez něj už ani představit, fakt rychle jsem si na to zvykla, že dělá všechny ty nepříjemný věci za mě 😀 chci si k němu dokupit i vakuovačku.
Anička ViÚčastníkJá jsem s ní zhubla a váhu si pořád držím. Nedám na ní dopustit a určitě bych do toho být tebou šla. Pro motivaci sdílím příběh, který je hodně podobný tomu mému https://www.ketodiet.cz/clanky/blog/citim-se-jak-v-jinem-tele-katka-inspiruje-svou-promenou/ 😉
Anička ViÚčastníkJá si rostlinnou barvou Khadi barvím vlasy už několik let a za nic bych jí neměnila. Mám díky ní vlasy zdravé, pevné a lesklé jako jsem dřív s obyčejnou barvou vůbec neměla 🙂
Anička ViÚčastníkJá jsem s ní zhubla 12 kilo a váhu si pořád držím 🙂 a to jsem předtím měla za sebou několik marných pokusů a s touhle dietou jsem konečně zhubla a váhu si držím už přes rok, takže za mě do toho určitě jdi 😉
Anička ViÚčastníkMně se výborně osvědčily tyhle dva produkty https://www.booslabs.cz/produkt/vyhodny-balicek-ha-krem-ha-doplnek-vyzivy/ krém perfektně hydratuje do hloubky, je moc příjemný a pleť mám hydratovanou celý den. A ten doplněk stravy s kys.hyaluronovou a zinkem dělá vyloženě zázraky 🙂
Anička ViÚčastníkTaky budu ráda za nějaké doporučení, hlavně na legíny, protože zatím jsem ještě nenarazila na takové, které by opravdu dobře seděly a byly pohodlné i při delším nošení
Anička ViÚčastníkTřeba tady https://galaxiebarev.cz/ je to vážně parádní zážitek pro děti 😉 jestli tam půjdete tak nevynechejte ten ateliér Playpaper, kde si můžou děti vytvořit originální obrazy (dá se to i rezervovat).
Anička ViÚčastníkMně celkově moc vyhovuje česká kosmetika Iuvenio. Mám citlivou a problematickou pleť a produkty od nich jsou pro mě ideální. Jsou bez parfemace a s účinným složením. Doporučuju třeba krém Retouch a přírodní enzymatický peeling Active 😉
Anička ViÚčastníkSkvělý je tenhle přírodní enzymatický peeling https://www.iuvenio.com/active/ jemně čistí a co ho pravidelně používám tak mi zmizely nedokonalosti, černé tečky a pleť mám hezky rozjasněnou a sjednocenou 🙂
Anička ViÚčastníkJé jsem na tom stejně, taky nemůžu zhubnout to co potřebuju…a když už, tak to mám zase hnedka zpátky. Nezkoušel jste někdo nízkosacharidovou dietu?
Anička ViÚčastníkMy ho máme už několik let a nevyměnila bych to za nic, jsem s tím moc spokojená. Vybrali jsme ho od české firmy Dionela, která vyrábí kvalitní filtry, které vyhrály i v dTestu 😉
Anička ViÚčastníkJá se s dovolením připojím, sháním kvalitní barefoot pro dceru na zimu a za každou radu budu taky moc ráda. Díky!
-
AutorPříspěvky