Anička Vi

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 98)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Barefoot #99366
    Anička Vi
    Účastník

    Já se s dovolením připojím, sháním kvalitní barefoot pro dceru na zimu a za každou radu budu taky moc ráda. Díky!

    odpověď na: Účinná pleťová kosmetika #98575
    Anička Vi
    Účastník

    Taky bych potřebovala něco na hodně suchou pleť co pomůže řešit vrásky a bude hydratovat celý den. Nemůžu najít to pravé, často mně pleť i svírá jak ji mám suchou..

    odpověď na: Nafouklé břicho #98574
    Anička Vi
    Účastník

    Mně hodně pomohlo užívání téhle medicinální houby https://www.houbicky.eu/lvi-hriva-hericium-erinaceus-120-kapsli/ podporuj kromě jiného taky zdraví trávícího systému a konečně mám díky ní klid 🙂

    odpověď na: Zážitky pro děti v Praze #98303
    Anička Vi
    Účastník

    Super je to taky v galerii Harfa ve Vysočanech, je tam hezký dinopark, hrací koutek, terasy a pořádají tam skvělé akce pro děti 🙂

    odpověď na: Doplňky stravy #97238
    Anička Vi
    Účastník

    Taky jsem s Ketodiet hubla a rozhodně bych to doporučila, ani jsem nečekala, že to půjde tak snadno.

    odpověď na: řídké vlasy #97075
    Anička Vi
    Účastník

    Taky budu ráda za nějakou radu, neměla jsem vlasy řidké vždycky, ale od té doby co si je pravidelně barvím se mi jejich kvalita hodně snížila a jsem z toho celkem nešťastná. Barvit se musím kvůli šedinám, ale celkově to moje vlasy celkem odnáší 🙁

    odpověď na: suchá pokožka #97074
    Anička Vi
    Účastník

    Právě jsem přemýšlela, že bych něco takového zkusila tak jsem ráda, že to taky zrovna sdílíš. Děkuju za tip, hned ho objednávám když je to česká výroba, tak snad mi to taky pomůže.

    odpověď na: Hubneme před létem #96823
    Anička Vi
    Účastník

    To se k tobě hned připojím. Taky se už nějakou dobu marně snažím zhubnout a v létě budeme mít svatbu a chtěla bych shodit alespoň 5 kilo a ideálně si to potom i udržet 🙂

    odpověď na: Výborná kosmetika 60+ #96822
    Anička Vi
    Účastník

    Já používám kosmetiku https://www.iuvenio.com/ a dokázala mi konečně výrazně zjemnit vrásky a zpevnit pleť. Jestli chcete vidět výsledky okamžitě zkuste taky jejich peptidovou kúru Pro01 😉

    odpověď na: Hubnutí po svátcích #96750
    Anička Vi
    Účastník

    Já jsem zhubla s Ketodiet.cz 8 kilo 🙂 nikdy se mi tolik zhubnout nepodařilo a navíc si váhu pořád držím a konečně se cítím skvěle. Naučila jsem se díky ní konečně správně a pravidelně jíst, jsem nadšená, že to šlo takhle snadno 🙂

    odpověď na: Výbavička do porodnice #96418
    Anička Vi
    Účastník

    Jaký kočárek jste vybrali? Můžete prosím nějaký osvědčený doporučit?

    odpověď na: Kvalitní vlasová kosmetika #96417
    Anička Vi
    Účastník

    Super, děkuju za doporučení. Dělali ti to trichologické vyšetření?

    odpověď na: Šampon a kondicionér s přírodním složením #96416
    Anička Vi
    Účastník

    Aha to vypadá zajímavě, tak to se k nim určitě objednám, zrovna do Brna to mám kousíček tak super. Děkuju za radu 🙂

    odpověď na: Kvalitní vlasová kosmetika #96271
    Anička Vi
    Účastník

    Já mám vlasy hodně zničené z odbarvování, hodně mi i padají a mám je celkově takové suché a bez života. Nepomáhají ani výživné kondicionéry, masky, vodičky….nic. Můžete prosím poradit co vám opravdu pomohlo dát vlasy do pořádku?

    odpověď na: Šampon a kondicionér s přírodním složením #96270
    Anička Vi
    Účastník

    Já pořád zkouším nějaké kondicionéry a šampony na zničené vlasy, ale nic mi nepomáhá. Mám strach, že jsem si roky odbarvování vlasy nadobro zničila 🙁 nemáte radu? Četla jsem i o vyšetření vlasové pokožky, nemáte s tím někdo zkušenost?

    odpověď na: Filtr na pitnou vodu #96220
    Anička Vi
    Účastník

    Taky máme s firmou Dionela moc dobrou zkušenost. Filtry mají hodně kvalitní a opravdu se vyznají. Za jejich technologii získali i ocenění a vyhráli v dTestu

    odpověď na: Batoh do školy #96219
    Anička Vi
    Účastník

    Taky vybírám a tyhle zrovna vypadají moc dobře, hlavně se mi líbí, že mají ergonomicky tvarovaná záda a ty prsní a bederní popruhy, jestli se najde někdo kdo je kupoval budu ráda když dáte vědět jak jste spokojení 🙂

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #95424
    Anička Vi
    Účastník

    Taky bych byla vděčná za radu. Nejen ty lupy, ale u mě je na tom snad nejhorší to svědění. Zkusila jsem všechno možný a zbytečně zatím 🙁

    odpověď na: Dobrý oční krém #95121
    Anička Vi
    Účastník

    Taky ho používám a je skvělý 😉 mám teď od nich celkovou péči a moc mi to vyhovuje, když se to takhle kombinuje je to ještě o hodně účinnější, mám pleť hezkou jako nikdy a navíc je to veganská kosmetika a ještě k tomu česká, za mě top 🙂

    odpověď na: Přírodní kosmetika pro citlivou pleť #95120
    Anička Vi
    Účastník

    Já už používám všechno od nich, je to ještě o hodně účinnější když se to kombinuje 🙂 objednávala jsem od nich i dárkovou sadu mamce pro stromeček 🙂

    odpověď na: dárek #95075
    Anička Vi
    Účastník

    Já jsem zjistila, že na KetoDiet.cz se dají koupit elektronické dárkové poukázky 😉 koupila jsem mamce pod stromeček, dlouho to chtěla zkusit potom co viděla jak rychle jsem s touhle dietou zhubla. Tak to tu nechávám jako tip 😉

    odpověď na: Cvičení #95074
    Anička Vi
    Účastník

    Děvčata, jestli chcete mlsat bez výčitek tak doporučuju proteinové tyčinky od https://www.ketodiet.cz/ jsou fakt moc dobrý 😉 teď je mají v hezké slevě tak mrkněte. Jo a mají tam i super vánoční receptíky 🙂

    odpověď na: Dobrá dieta #95073
    Anička Vi
    Účastník

    Taky s ní mám výbornou zkušenost. Moc jsem si oblíbila jejich proteinové tyčinky, pravidelně si je objednávám, protože mi chutnají ze všech nejvíc 🙂 teď na ně mají supr slevu a nějaké nové dobroty, já si hned objednala proteinové lívance a vafle 🙂

    odpověď na: Padání vlasů #95072
    Anička Vi
    Účastník

    Mně taky nic nepomáhá a už si opravdu nevím rady. Četla jsem, že existuje nějaké vyšetření vlasové pokožky, díky kterému se dá zjistit proč ty vlasy padají a dá se to pak vyřešit, nemáte s tím někdo zkušenost?

    odpověď na: Nová koupelna #95071
    Anička Vi
    Účastník

    Nemáte někdo vířivou vanu doma? Dlouho po ní toužím a konečně jsem se rozhodla si jí pořidit a budu proto ráda za zkušenosti s výrobci a tipy 🙂

    odpověď na: nápad na dárky #95070
    Anička Vi
    Účastník

    Já jsem dětem vybrala pod stromeček nové parádní batohy do školy 🙂 kdo byste taky chtěl kupovat doporučuju kouknout na https://baagl.cz/collections/outlet mají tam super výběr a výhodné ceny 🙂

    odpověď na: vlasy #94744
    Anička Vi
    Účastník

    A co nějaký dobrý doplněk stravy, který zlepšuje kvalitu pleti a vlasů? Osvědčilo se vám něco takového?

    odpověď na: Doplňky stravy na imunitu #94743
    Anička Vi
    Účastník

    Můžete poradit nějaký doplněk stravy, který pomáhá zlepšit kvalitu a pružnost pleti? Kosmetika mi nepomáhá a jsem z toho docela špatná, že mám teď pleť tak povadlou a mdlou 🙁

    odpověď na: Akné ve výším věku #94742
    Anička Vi
    Účastník

    A pomohlo vám něco na jizvičky po akné? Akné se mi už nedělá, řeším teď spíš vrásky, ale zůstaly mi po něm takové ty jizvičky. Tak něco poraďte, jestli vám něco pomohlo, klidně i něco na vrásky co neucpává póry, díky moc 🙂

    odpověď na: Dietka #94741
    Anička Vi
    Účastník

    Nevrátila, po redukční fázi právěže přecházíš na vyváženou stravu postupně aby ses tomuhle vyhnula. Vším tě provedou nemusíš se toho bát 🙂 teď je navíc nejlepší čas začít, protože s jejich adventním kalendářem na mě čeká každý den odměna a mají i hezké vánoční slevy 🙂

    odpověď na: Filtr na pitnou vodu #94343
    Anička Vi
    Účastník

    Nám vydrží skoro rok, ale to samozřejmě závisí na tom, kolik vás doma je a kde bydlíte.Jinak potom se mění jenom filtrační vložka, stačí jim ji poslat a oni nám ji pošlou zpátky zregenerovanou 🙂

    odpověď na: Filtr na pitnou vodu #94321
    Anička Vi
    Účastník

    My máme tuhle kombinaci https://www.dionela.cz/dionela-fdn2-fam1-n10-vodni-filtr-umisteni-pod-linkou/d-2312 ale doporučuju to rozhodně probrat s nima podle vašeho rozboru vody 😉

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #94253
    Anička Vi
    Účastník

    Já si kupuju Lví hřívu na Houbicky.eu, tam mají medicinální houby v top kvalitě, mám to na sobě vyzkoušeno 😉

    odpověď na: Bakly – nakupujete tam někdo? #94248
    Anička Vi
    Účastník

    Já mám odtud luxusní skleničky a čajovou sadu, jsem s tím moc spokojená. Mají takové stylové věci, které se jinde jen tak nevidí 🙂

    odpověď na: E-shop bakly.cz #94247
    Anička Vi
    Účastník

    Objednávám odtud poměrně často, protože mají vždycky přesně to co si představuju 🙂 koupila jsem tam teď i nějaké dárky – pro mamku krásnou konvičku a krabičku na čaje 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 98)
UŽIVATEL