Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Helenka MÚčastník
Dala jsem se teď hodně na cvičení a chtěla bych si pořídit pohodlné chytré hodinky, které bych mohla nosit pořád. Máte prosím tip na nějaké osvědčené? 🙂
Helenka MÚčastníkTy parfémy jsou skvělé, dlouho drží na kůži a mají kabelkovou velikost, takže se to dá dát pomalu i do psaníčka. Mě moc vyhovuje Aphrodite. 👍
Helenka MÚčastníkKolekce Santo Volcano je perfektní na problematickou pleť, používám jí já i dcera a veliká spokojenost. :)) Je teď i za krásnou cenu.
Helenka MÚčastníkJá od nich mám i kolekci Santo Volcano, je skvělá pro pleť co trpí na psoriázu a i na akné. Mě osobně moc vyhovuje, je i příjemná na pleti a za krásnou cenu momentálně na jejich stránkách. 👍
Helenka MÚčastníkMoc spokojená jsem s tímhle https://www.crystalbaby.cz/omni-deluxe-mesh-soft-olive nosím v něm od prvního měsíce a roste s malou. Vžycky ji v něm rychle uspím a je fakt pohodlný 🙂
Helenka MÚčastníkMy máme tuhle https://www.nabytek-natali.cz/postel-dizzle-160×200/ a je parádní. Bytelná, čalounění hodně kvalitní a odolné a navíc vypadá skvěle. Vynesli nám ji až do bytu a je možnost si ji nechat i smontovat 😉
Helenka MÚčastníkČau, já mám havarijko, skrze zvěř, pojištění celé posádky a celkově, skrze autonehodu, je to komplexnější. Já sjednávala na Klik, stačilo dát pár osobních údajů a hned mi vyjely nabídky pojišťoven a vybrala jsem to, co se mi líbilo nejvíc i s připojištěním skel čelních.
Helenka MÚčastníkTaky jsem takhle hubla, mají i jejich bueno a to je výborné, když mě honí mlsná. 🙂 Naučilo mě to, se pravidelně stravovat.
Helenka MÚčastníkJá taky sháním pro syna pod stromeček nový batoh, je ve třetí třídě a už je ten batoh co má docela zničený a navíc už z něho vyrostl. Chci koupit už nějaký pro velkáče, ale hlavně aby měl kvalitní záda, reflexní prvky atd. Máte tipy?
Helenka MÚčastníkNám bohužel ani šetrná kosmetika nepomáhá, vždy zaberou jen kortikoidy, ale jak přestaneme mazat je to zpátky. Nemáte prosím někdo radu?
Helenka MÚčastníkMáme tuhle https://www.nabytek-natali.cz/rodrigo-sedaci-souprava/ a je parádní 😉 materiál je hodně odolný a je teda i úžasně pohodlná. Navíc s nima byla rychlá a bezproblémová domluva.
Helenka MÚčastníkTaky kosmetiku objednávám hlavně na Notinu, pro sebe i pro dceru a vždycky jsme spokojení.
Helenka MÚčastníkTaky partner bral tento doplněk a testy nám vycházeli o dost lépe a podařilo se všechno, za krátký časový úsek. Jsem fakt moc ráda. 🙂
Helenka MÚčastníkMy taky byli na IVF Zlín a tím, že tam byla hodně rodinná atmosféra, cítila jsem se jak v kruhu nejbližších a to mi dost pomohlo i na psychiku. 🙂
Helenka MÚčastníkZdravím tě Veru, vím přesně čím si procházíte, řešili jsme to samé.. u manžela ve třiceti, takže si asi dokážeš představit, jak citlivé téma to bylo.. byli jsme na clinicalhair.cz a hned po konzultaci jsme věděli, že to je ono. Šli jsme do toho, je to dlouhý poces ale bylo to téměř bezbolestné, věděl od A do Z do čeho jde a výsledek je skvělý. 😊
Helenka MÚčastníkTahle akce zní super, doplním zásoby a pokoupím dárky na Vánoce. Každopádně kyselina hyaluronovou je skvělá i na plynulý pohyb, vaginální suchost a samozřejmě i na pleť, hydrataci a vrásky a oni ji mají opravdu kvalitní, po cca měsíci po prvním lahvičce roztoku jsem viděla rozdíl. 🙂
Helenka MÚčastníkVetriscience má hodně kvalitní doplňky pro psy. My od nich kupujeme doplňky už dlouho a hodně si je chválíme
Helenka MÚčastníkKoukni na svatbomilku 🙂 mají moc hezký výběr. My jsme od nich měli všechny tyhle tiskoviny a vypadalo to vážně dobře, každý nám to chválil 🙂 sdílím třeba jaký jsme měli harmonogram https://www.svatbomilka.cz/pt/47514-plexi-harmonogram-ilona a ostatní taky tahle na plexi a se stojánkem, vážně to působilo skvěle 🙂
Helenka MÚčastníkJá jsem konečně zhubla s KetoDiet. Jídla mají opravdu chutná a vyvážená a mají skvělou podporu. Vážně bych jí doporučila každému, kdo chce trvale zhubnout, naučit se správně jíst a nechce držet žádné drastické diety.
Helenka MÚčastníkHolky, já už moc dlouho toužím mít konečně zdravé svoje vlasy. Nemáte nějaký tip na dobrou vlasovou kosmetiku? Přemýšlím, že bych zkusila i přírodní barvu na vlasy. Moc díky za tipy 🙂
Helenka MÚčastníkTo se k tobě rovnou s dovolením přidám, protože jsem zase vyhazovala už nepoužitelné povlečení. Látka úplně zteřila a barvy se opraly, nic to nevydrželo…
Helenka MÚčastníkJá si teď moc hezké věci vybrala v galerii Harfa, mají moc hezké kolekce teď a tyhle věci si potřebuju vždy zkusit naživo. Kdo jste z okolí tak doporučuju tam kouknout, je z čeho vybírat 🙂
Helenka MÚčastníkMáte někdo prosím zkušenost s plenkami MonPeri Bamboo? Zaujalo mě co tam píšou a ráda bych je zkusila, tak budu ráda za zkušenosti 🙂
Helenka MÚčastníkJá peru s těmito papírky https://ecohaus.cz/products/praci-papirky-ecohaus-5-prani-bez-parfemace jsou šetrné a účinné a na hodně odolné skvrny od nich mám PUER, funguje stoprocentně 🙂
Helenka MÚčastníkMy jsme moc spokojení s autosedačkou kinderkraft, teď už v ní vozíme 3. dítě 🙂 je neuvěřitelné, co všechno s těmi našimi divočáky vydržela. Přesto vypadá, že by ještě další 3 děti zvládla :D. Teď jsou ty sedačky v pěkné slevě na feedu, doporučovala jsem i kamarádce předevčírem 🙂
Helenka MÚčastníkHolky, našemu štěňátku granule vůbec nejedou. Nechce je papat :-(. Co všechno mu můžu dát, aby to v pohodě strávil?
Helenka MÚčastníkČau, já za sebe můžu doporučit Repromedu, zaujalo mě prostředí kliniky + to že specialisti mají více jak 25 let zkušeností vypovídá o všem. Já v 35 letech díky nim otěhotněla s vlastními vajíčky. Věděla jsem už po první konzultaci, že to společně dáme a dali jsme to. 🙂
Helenka MÚčastníkSouhlasím, jsou oba skvělé, jak na mladistvou pleť tak i na pleť 40+. Za mě další benefit že se skvěle aplikují, nenechají žádný mastný filtr a perfektně pleť zhydratují a sedí mi i pod make-up.
Helenka MÚčastníkSouhlasím, zároveň i ekologické balení je fajn a pro mě jako pro studenta ta nízká cena, to je velké plus.
Helenka MÚčastníkKoukni na tyhle prací papírky https://ecohaus.cz/products/praci-papirky-ecohaus-5-prani-bez-parfemace tyhle jsou zrovna bez parfemace, ale mají i různé vůně 😉 mně se hodně osvědčily, jsou šetrné a vše dobře vyperou. Navíc jsou hodně praktické 🙂
Helenka MÚčastníkJá jsem zkoušela přírodní kosmetiku Khadi olej Růžový lotos krása a mám po něm pleť krásnou, jemnou a hydratovanou. I od pohledu to jde znát.
Helenka MÚčastníkTaky to řeším a hledám rady, koukala jsem teď, že se dá nechat si udělat vyšetření vlasové pokožky, nemáte s tím někdo zkušenost?
Helenka MÚčastníkMoc doporučuju https://www.alphega.cz/lavekan-mekke-tobolky-28-ks hodně mi pomáhá zklidnit mysl a lépe spát. Je navíc přírodní a nemá žádné vedlejší účinky jako omámenost apod.
Helenka MÚčastníkS Ketodiet mám taky skvělou zkušenost. Dlouho jsem nemohla zhubnout stehna a zadek a s ní se mi to konečně podařilo. Navíc jsem se díky ní naučila správně stravovat a konečně se váhu držím 🙂 moc jsem si oblíbila jejich řadu StayFit, doporučuju 🙂
Helenka MÚčastníkTaky ho používám, poradila mi ho známá a nedám na něj dopustit. Moc jsem si oblíbila i jejich výživové doplňky a zubní pastu.
-
AutorPříspěvky