Helenka M

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 165)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Klouby a fitko #110922
    Helenka M
    Účastník

    Dala jsem se teď hodně na cvičení a chtěla bych si pořídit pohodlné chytré hodinky, které bych mohla nosit pořád. Máte prosím tip na nějaké osvědčené? 🙂

    odpověď na: Dárek pro svědkyni #110908
    Helenka M
    Účastník

    Ty parfémy jsou skvělé, dlouho drží na kůži a mají kabelkovou velikost, takže se to dá dát pomalu i do psaníčka. Mě moc vyhovuje Aphrodite. 👍

    odpověď na: Jemné odlíčení make-upu #110907
    Helenka M
    Účastník

    Kolekce Santo Volcano je perfektní na problematickou pleť, používám jí já i dcera a veliká spokojenost. :)) Je teď i za krásnou cenu.

    odpověď na: Korejská kosmetika #110906
    Helenka M
    Účastník

    Já od nich mám i kolekci Santo Volcano, je skvělá pro pleť co trpí na psoriázu a i na akné. Mě osobně moc vyhovuje, je i příjemná na pleti a za krásnou cenu momentálně na jejich stránkách. 👍

    odpověď na: Nosítko pro mimi #110886
    Helenka M
    Účastník

    Moc spokojená jsem s tímhle https://www.crystalbaby.cz/omni-deluxe-mesh-soft-olive nosím v něm od prvního měsíce a roste s malou. Vžycky ji v něm rychle uspím a je fakt pohodlný 🙂

    odpověď na: Nová postel #110842
    Helenka M
    Účastník

    My máme tuhle https://www.nabytek-natali.cz/postel-dizzle-160×200/ a je parádní. Bytelná, čalounění hodně kvalitní a odolné a navíc vypadá skvěle. Vynesli nám ji až do bytu a je možnost si ji nechat i smontovat 😉

    odpověď na: Havarijko #110682
    Helenka M
    Účastník

    Čau, já mám havarijko, skrze zvěř, pojištění celé posádky a celkově, skrze autonehodu, je to komplexnější. Já sjednávala na Klik, stačilo dát pár osobních údajů a hned mi vyjely nabídky pojišťoven a vybrala jsem to, co se mi líbilo nejvíc i s připojištěním skel čelních.

    odpověď na: Hubnutí po porodu #110681
    Helenka M
    Účastník

    Taky jsem takhle hubla, mají i jejich bueno a to je výborné, když mě honí mlsná. 🙂 Naučilo mě to, se pravidelně stravovat.

    odpověď na: Školní batoh #110669
    Helenka M
    Účastník

    Já taky sháním pro syna pod stromeček nový batoh, je ve třetí třídě a už je ten batoh co má docela zničený a navíc už z něho vyrostl. Chci koupit už nějaký pro velkáče, ale hlavně aby měl kvalitní záda, reflexní prvky atd. Máte tipy?

    odpověď na: Atopik #110425
    Helenka M
    Účastník

    Nám bohužel ani šetrná kosmetika nepomáhá, vždy zaberou jen kortikoidy, ale jak přestaneme mazat je to zpátky. Nemáte prosím někdo radu?

    odpověď na: Nová sedačka #110391
    Helenka M
    Účastník

    Máme tuhle https://www.nabytek-natali.cz/rodrigo-sedaci-souprava/ a je parádní 😉 materiál je hodně odolný a je teda i úžasně pohodlná. Navíc s nima byla rychlá a bezproblémová domluva.

    odpověď na: Kosmetika pro mladistvé #110385
    Helenka M
    Účastník

    Taky kosmetiku objednávám hlavně na Notinu, pro sebe i pro dceru a vždycky jsme spokojení.

    odpověď na: Podpora plodnosti #110357
    Helenka M
    Účastník

    Taky partner bral tento doplněk a testy nám vycházeli o dost lépe a podařilo se všechno, za krátký časový úsek. Jsem fakt moc ráda. 🙂

    odpověď na: Psychická pomoc v reprodukčním centru #110356
    Helenka M
    Účastník

    My taky byli na IVF Zlín a tím, že tam byla hodně rodinná atmosféra, cítila jsem se jak v kruhu nejbližších a to mi dost pomohlo i na psychiku. 🙂

    odpověď na: Transplantace vlasů #110302
    Helenka M
    Účastník

    Zdravím tě Veru, vím přesně čím si procházíte, řešili jsme to samé.. u manžela ve třiceti, takže si asi dokážeš představit, jak citlivé téma to bylo.. byli jsme na clinicalhair.cz a hned po konzultaci jsme věděli, že to je ono. Šli jsme do toho, je to dlouhý poces ale bylo to téměř bezbolestné, věděl od A do Z do čeho jde a výsledek je skvělý. 😊

    odpověď na: Korejská kosmetika #110301
    Helenka M
    Účastník

    Tahle akce zní super, doplním zásoby a pokoupím dárky na Vánoce. Každopádně kyselina hyaluronovou je skvělá i na plynulý pohyb, vaginální suchost a samozřejmě i na pleť, hydrataci a vrásky a oni ji mají opravdu kvalitní, po cca měsíci po prvním lahvičce roztoku jsem viděla rozdíl. 🙂

    odpověď na: Granule u starších psů #104151
    Helenka M
    Účastník

    Vetriscience má hodně kvalitní doplňky pro psy. My od nich kupujeme doplňky už dlouho a hodně si je chválíme

    odpověď na: Svatba #103876
    Helenka M
    Účastník

    Koukni na svatbomilku 🙂 mají moc hezký výběr. My jsme od nich měli všechny tyhle tiskoviny a vypadalo to vážně dobře, každý nám to chválil 🙂 sdílím třeba jaký jsme měli harmonogram https://www.svatbomilka.cz/pt/47514-plexi-harmonogram-ilona a ostatní taky tahle na plexi a se stojánkem, vážně to působilo skvěle 🙂

    odpověď na: Jak konečně zhubnout #103625
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem konečně zhubla s KetoDiet. Jídla mají opravdu chutná a vyvážená a mají skvělou podporu. Vážně bych jí doporučila každému, kdo chce trvale zhubnout, naučit se správně jíst a nechce držet žádné drastické diety.

    odpověď na: Prodloužení vlasů #103624
    Helenka M
    Účastník

    Holky, já už moc dlouho toužím mít konečně zdravé svoje vlasy. Nemáte nějaký tip na dobrou vlasovou kosmetiku? Přemýšlím, že bych zkusila i přírodní barvu na vlasy. Moc díky za tipy 🙂

    odpověď na: Povlečení #103623
    Helenka M
    Účastník

    To se k tobě rovnou s dovolením přidám, protože jsem zase vyhazovala už nepoužitelné povlečení. Látka úplně zteřila a barvy se opraly, nic to nevydrželo…

    odpověď na: Kde koupit kvalitní plavky? #103273
    Helenka M
    Účastník

    Já si teď moc hezké věci vybrala v galerii Harfa, mají moc hezké kolekce teď a tyhle věci si potřebuju vždy zkusit naživo. Kdo jste z okolí tak doporučuju tam kouknout, je z čeho vybírat 🙂

    odpověď na: Kosmetika pro miminko #103269
    Helenka M
    Účastník

    Máte někdo prosím zkušenost s plenkami MonPeri Bamboo? Zaujalo mě co tam píšou a ráda bych je zkusila, tak budu ráda za zkušenosti 🙂

    odpověď na: Eco prací prostředky #103268
    Helenka M
    Účastník

    Já peru s těmito papírky https://ecohaus.cz/products/praci-papirky-ecohaus-5-prani-bez-parfemace jsou šetrné a účinné a na hodně odolné skvrny od nich mám PUER, funguje stoprocentně 🙂

    odpověď na: doplňky do bytu #103225
    Helenka M
    Účastník

    My jsme moc spokojení s autosedačkou kinderkraft, teď už v ní vozíme 3. dítě 🙂 je neuvěřitelné, co všechno s těmi našimi divočáky vydržela. Přesto vypadá, že by ještě další 3 děti zvládla :D. Teď jsou ty sedačky v pěkné slevě na feedu, doporučovala jsem i kamarádce předevčírem 🙂

    odpověď na: Budeme mít štěně-dotaz #103224
    Helenka M
    Účastník

    Holky, našemu štěňátku granule vůbec nejedou. Nechce je papat :-(. Co všechno mu můžu dát, aby to v pohodě strávil?

    odpověď na: Nemůžu otěhotnět #103220
    Helenka M
    Účastník

    Čau, já za sebe můžu doporučit Repromedu, zaujalo mě prostředí kliniky + to že specialisti mají více jak 25 let zkušeností vypovídá o všem. Já v 35 letech díky nim otěhotněla s vlastními vajíčky. Věděla jsem už po první konzultaci, že to společně dáme a dali jsme to. 🙂

    odpověď na: Denní krém #103219
    Helenka M
    Účastník

    Souhlasím, jsou oba skvělé, jak na mladistvou pleť tak i na pleť 40+. Za mě další benefit že se skvěle aplikují, nenechají žádný mastný filtr a perfektně pleť zhydratují a sedí mi i pod make-up.

    odpověď na: Doplněk stravy na imunitu u dítěte #103217
    Helenka M
    Účastník

    Souhlasím, zároveň i ekologické balení je fajn a pro mě jako pro studenta ta nízká cena, to je velké plus.

    odpověď na: Kvalitní prádlo #103211
    Helenka M
    Účastník

    Koukni na tyhle prací papírky https://ecohaus.cz/products/praci-papirky-ecohaus-5-prani-bez-parfemace tyhle jsou zrovna bez parfemace, ale mají i různé vůně 😉 mně se hodně osvědčily, jsou šetrné a vše dobře vyperou. Navíc jsou hodně praktické 🙂

    odpověď na: Kosmetika hydratační #103005
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem zkoušela přírodní kosmetiku Khadi olej Růžový lotos krása a mám po něm pleť krásnou, jemnou a hydratovanou. I od pohledu to jde znát.

    odpověď na: Lupy #102945
    Helenka M
    Účastník

    Taky to řeším a hledám rady, koukala jsem teď, že se dá nechat si udělat vyšetření vlasové pokožky, nemáte s tím někdo zkušenost?

    odpověď na: Jak zklidnit mysl a navodit spánek #102746
    Helenka M
    Účastník

    Moc doporučuju https://www.alphega.cz/lavekan-mekke-tobolky-28-ks hodně mi pomáhá zklidnit mysl a lépe spát. Je navíc přírodní a nemá žádné vedlejší účinky jako omámenost apod.

    odpověď na: Cvičení #102728
    Helenka M
    Účastník

    S Ketodiet mám taky skvělou zkušenost. Dlouho jsem nemohla zhubnout stehna a zadek a s ní se mi to konečně podařilo. Navíc jsem se díky ní naučila správně stravovat a konečně se váhu držím 🙂 moc jsem si oblíbila jejich řadu StayFit, doporučuju 🙂

    odpověď na: Kvalita vlasů #102274
    Helenka M
    Účastník

    Taky ho používám, poradila mi ho známá a nedám na něj dopustit. Moc jsem si oblíbila i jejich výživové doplňky a zubní pastu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 36. až 70. (celkem z 165)
UŽIVATEL