Helenka M

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 106. až 140. (celkem z 165)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: řídké vlasy #97502
    Helenka M
    Účastník

    Na základě toho vyšetření vlasové pokožky mi nasadili léčivou kúru, u mě to bylo na 3 měsíce, ale to bude dost individuální. Jsou moc milí a ochotní takže ti všechno vysvětlí 😉

    odpověď na: Dárek #97266
    Helenka M
    Účastník

    Doporučuju https://galaxiebarev.cz/ v Chodově. Je to krásný zážitek pro všechny a nic podobného jinde určitě nezažijete 😉

    odpověď na: řídké vlasy #97265
    Helenka M
    Účastník

    Já už si nevěděla sama rady, vlasy mi hodně padaly a nic mi nezabíralo tak jsem se nakonec objednala na trichologické vyšetření na https://www.clinicalhair.cz/ a jsem za to moc ráda, doporučuju každému, kdo tohle řeší.

    odpověď na: Výbavička do porodnice #96806
    Helenka M
    Účastník

    ahoj já brala prckovi kosmetiku na alpiku, tam mají hypoalergenní věci a plenky moltex newborn

    odpověď na: Veganská kosmetika #96805
    Helenka M
    Účastník

    poradíte mi veganskou kosmetiku pro aknozni plet prosím

    odpověď na: Boty pro děti #96744
    Helenka M
    Účastník

    Taky tam chodím ráda nakupovat 🙂 mají moje oblíbené obchody a je tam vždycky příjemně, dá se to spojit s dobrým jídlem, vyžitím pro děti…

    odpověď na: Kvalitní krmivo pro psa #96713
    Helenka M
    Účastník

    Ty známe taky, měli jsme je jednou, ale ty jsou opravdu hodně na přibírání a neobsahují skoro žádné maso bohužel. 🙁 Momentálně máme už asi půl roku tyto https://rawbark.cz/sestavit-krmivo/ a s těmi jsem moc spokojení. Granule Vám vyberou dle vyplněného dotazníku, takže nemusíte nic hledat a můžete si vzít 4 kila na zkoušku. Navíc obsahují 50% čerstvého masa na váhu granulí. 🙂 Výborné mají i konzervy. 🙂

    odpověď na: Hubnutí po svátcích #96601
    Helenka M
    Účastník

    To zní super. Taky bych si chtěla koupit chytré hodinky na sport a tyhle se mi zrovna líbí, děkuju za tip 🙂

    odpověď na: suchá pokožka #96426
    Helenka M
    Účastník

    A co vám pomáhá na suché ruce? Mně skoro nic a nesnáším mastné krémy, protože potom se člověk nemůže ničeho dotknout. Sdílejte co vám vyhovuje, ideálně s přírodním složením.

    odpověď na: Jak rychle zhubnout #96425
    Helenka M
    Účastník

    Já ochutnala i jiné, ale jediná co mi chutnala je česká KetoDiet. Jídla jsou vyloženě dobrá a mám moc ráda i jejich mlsky, pečivo atd. a hlavně opravdu funguje.

    odpověď na: Jak zhubnout? #96424
    Helenka M
    Účastník

    Taky teď objednávám, mají do konce víkendu 50% výprodej takže jsem toho využila. Moc jsem si oblíbila jejich polévky, pudink a ty tyčinky mám taky ráda 🙂

    odpověď na: Doplňky stravy #96397
    Helenka M
    Účastník

    probiotika a d vitamin , jak dětem tak i sobě

    odpověď na: nevolnost v těhotenství #96396
    Helenka M
    Účastník

    a co xonvea? hodně kamarádek ji bralo a chválí si ji

    odpověď na: Ošetření drobných poranění #96349
    Helenka M
    Účastník

    Nám se třeba moc osvědčila pryskyřicová mastička Abilar. Všechno se po ní moc hezky hojí a je unverzální, hodně pomáhá i naší babi na proleženiny. Dá se jim napsat i o vzorky na vyzkoušení 🙂

    odpověď na: dárek pro muže #96009
    Helenka M
    Účastník

    Tam taky chodím ráda, mají moje nejoblíbenější obchody a vždycky je tam příjemně 🙂

    odpověď na: Tip na dárek #96008
    Helenka M
    Účastník

    Mně se dárky nejlíp vybírají naživo, když nevím co prostě projdu můj oblíbený nákupák a vždycky něco hezkého vyberu

    odpověď na: Padání vlasů #95646
    Helenka M
    Účastník

    Taky jsem u nich byla a moc mi pomohli. Jsem ráda, že jsem je objevila, protože mám díky nim vlasy zdravější než kdy dřív a už zbytečně nevyhazuju peníze za přípravky, které mi stejně nepomáhaly 🙂

    odpověď na: posílení imunity #95605
    Helenka M
    Účastník

    Já mám moc dobrou zkušenost s Preventan sirupem, poradila mi ho známá v lékárně a opravdu se osvědčil. Je super jako prevence i jako akutní boost imunity.

    odpověď na: Jak zhubnout? #95604
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem zhubla s KetoDiet a moc jí doporučuju, protože to jde opravdu snadno a rychle a jídla jsou opravdu chutná.

    odpověď na: Pleť po čtyřicítce #95600
    Helenka M
    Účastník

    Skvělá je česká kosmetika https://www.iuvenio.com/ mám díky ní pleť hezky zpevněnou a vyhlazenou 🙂 a jestli chcete vidět výsledky okamžitě doporučuju peptidovou kúru Pro 01

    odpověď na: Akné ve 40. letech #95599
    Helenka M
    Účastník

    Mně se pleť hodně zlepšila od té doby co používám českou kosmetiku https://www.iuvenio.com/ je opravdu hodně účinný, jejich produkty získaly i ocenění od Cosmopolitan a Bazaar magazínu 🙂

    odpověď na: Tip na dárek #95598
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem teď vybrala moc hezké dárky v https://galerieharfa.cz/ mají tam moje oblíbené obchody a s jejich aplikací vždycky vychytám nej slevy 🙂

    odpověď na: tip na dárek #95597
    Helenka M
    Účastník

    Já dárky nejradši vybírám naživo, tak vždycky objevím hezké věci, který bych jinak nevymyslela 🙂 kdo jste z okolí tak doporučuju zajít kouknout do https://galerieharfa.cz/ a stáhnout si jejich appku 🙂

    odpověď na: nápad na dárky #95596
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem teď vybrala moc hezké dárky v https://galerieharfa.cz/ mají tam super obchody a dá se to spojit s dobrým jídlem atd. 🙂

    odpověď na: dárek pro muže #95591
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem manželovi koupila tyhle chytré hodinky https://www.carneo.cz/chytre-hodinky/chytre-hodinky-carneo-artemis-hr–cerne/ a moc se mu líbí, mají spoustu funkcí, přehlednou aplikaci a jsou prý pohodlné 😉

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #95590
    Helenka M
    Účastník

    Aha podle složení je to zase úplně něco jiného než z toho co jsem zkoušela, líbí se mi, že to je založené na přírodních složkách. Zkusím, moc díky 🙂

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #95099
    Helenka M
    Účastník

    Ano, obsahují Astaxanthin, který je nejsilnější antioxidant a právě dobře působí na vlásky. Brala jsem si vždy toto balení https://shop.tomasarsov.cz/tomas-arsov-hair-booster-sada-1-1/, v jednom balení je 90 tabletek a berou se 2 tabletky denně.

    odpověď na: Lepší kvalita vlasů a nehtů #94924
    Helenka M
    Účastník

    Užívala jsem tabletky od Tomáše Arsova Hair Booster. Jsou převážně tedy na růst vlasů, ale zlepšily sem i po tom i nehty a pokožka. 🙂 Ale je potřeba brát je pravidelně a minimálně 3 měsíce. Tak jako všechny tyto doplňky.

    odpověď na: granule pro štěně #94559
    Helenka M
    Účastník

    Děkuji moc za tip, koukala jsem, že to složení je kvalitní, bez nějakých umělotin, tak vyzkouším testovací balení, děkuju za tip i na ten olej, zkusíme.

    odpověď na: Darování fotek #94539
    Helenka M
    Účastník

    Ahoj holky, slyšely jste někdy o dřevěném fotoalbu? Uvažuju, že bych ho nechala udělat pro naše k Vánocům s fotkami vnoučat, ale nedovedu si to moc představit, koukala jsem na nějaké tipy na net a vypadá to hezky, nenechala jste si to některá takhle dělat někde? Díky.

    odpověď na: granule pro štěně #94538
    Helenka M
    Účastník

    Ahoj ve spolek, máte někdo vyzkoušené výrobce granulí na míru pro pejska? Náš psík trpí na ekzémy a poslední dobou i špatnou srst a veterinářka nám poradila řešit to nejprve přes stravu, změnit granule a nechat si sestavit na míru dle požadavků a problémků pejska. Prosím, jestli máte někdo ověřené výrobce a jestli to opravdu může zabrat budu ráda, děkuju, pejsek má 5 let a je to kokršpaněl.

    odpověď na: Omlazení pleťi #93623
    Helenka M
    Účastník

    Na ABClinic jsou skvělí, mamka tam byla na liftingu a já na prsou a myslím, že jsme si nemohli vybrat líp 🙂

    odpověď na: Nová prsa #93622
    Helenka M
    Účastník

    Mně prsa dělal pan doktor Patzelt z pražské ABClinic. Má zlaté ruce a výborný přístup, upřímně se zajímá před i po operaci. Nechávám tu odkaz na video s ním https://www.youtube.com/watch?v=b9fIQ72dgL0&ab_channel=ABClinicArt%26Beauty

    odpověď na: vlasy #93621
    Helenka M
    Účastník

    Zeptej se v lékárně na šampon AbiCare od Repolar, nebo si ho najdi v nějaké online lékárně. Taky jsem se toho nemohla zbavit a díky němu jsem měla do měsíce konečně klid 🙂

    odpověď na: Omlazení pleťi #93620
    Helenka M
    Účastník

    Mně se pleť viditelně omladila od té doby co používám kosmetiku Iuvenio, obzlášť od nich doporučuju kúru PRO 01, krém moon a sérum crosslinked.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 106. až 140. (celkem z 165)
UŽIVATEL