Helenka M

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 71. až 105. (celkem z 165)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Imunita #102273
    Helenka M
    Účastník

    Taky od nich objednávám, nejen doplňky stravy, ale i vlasovou kosmetiku a ústní hygienu. Jsem s tím moc spokojená, je to hodně účinné.

    odpověď na: Doplněk stravy #102272
    Helenka M
    Účastník

    Doporučuju kozí kolostrum Bioalis. Je hodně účinné a přírodní. Pro děti ho mají v malých kapslích nebo jako sirup. Nedám na něj dopustit.

    odpověď na: Praha s dětma – nákupy #101637
    Helenka M
    Účastník

    Tady je super https://galerieharfa.cz/ chodíme tam celkem často a vždy se tam všichni zabavíme. Teď se těšíme na začátku dubna na znovuotevření teras a dinoparku, tam to děcka milujou 🙂 a nakupuje se tam taky dobře, vyplatí se mít jejich appku 😉

    odpověď na: Jak zdravě zhubnout #100876
    Helenka M
    Účastník

    Taky nedám dopustit na KetoDiet. Jídla mají vyvážená a chuťově moc dobrá, mají taky skvělou podporu a naučila jsem se díky tomu správně jíst a časem si chystat jídla i sama. Doteď si od nich objednávám pečivo, proteionové nápoje a v poslední době si ujíždím na těchhle lívancích https://www.ketodiet.cz/recepty/detail/boruvkove-proteinove-livance/ naprostý luxus, na to dávám jejich čekankový sirup a neskutečná mňamka je to 🙂

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #100354
    Helenka M
    Účastník

    Jo promiň, tenhle https://www.alpik.cz/tuhy-sampon-vyzivny-regeneracni-a-na-kudrnate-vlasy-prirodni-tuhy-sampon-soaphoria-80g-5/ . Před aplikací nejdřív vlasy pořádně odmašťuju nějakým jiným šamponem 😉

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #100293
    Helenka M
    Účastník

    Tak musím konstatovat, že už nemám plnou hlavu lupů a ani mě ta hlava už nějak extra nesvědívá. Možná se mi to jenom zdá, ale přijde mi, že mi za ten měsíc nějak nezvykle porostly vlasy. A jsou pěkne lesklé, to říká i moje okolí.

    odpověď na: Těhotenství – rady, tipy a vše kolem #100234
    Helenka M
    Účastník

    V pohodě, ráda pomůžu. Měla jsem problém miminko donosit, vždycky jsem samovolně potratila. Na klinice použili kultivační médium, v papírech mám EmbryoGen + BlastGen. Skoro to ani nebolelo (až na ten porod :D) a teď máme krásného chlapečka ♥

    odpověď na: Těhotenství – rady, tipy a vše kolem #100210
    Helenka M
    Účastník

    Ahoj, my jsme s přítelem na IVF Zlín docházeli a nemáme co vytknout. Už od začátku nás překvapilo velmi příjemné prostředí a milý personál. Všechno nám detailně popsali a měli velkou trpělivost s našimi všetečnými dotazy. Šlo vidět, že jsme byli v rukou profíků. Používají doost moderní vybavení a mají i dobré ceny na dnešní dobu.

    odpověď na: Zážitky pro děti #100001
    Helenka M
    Účastník

    Naposledy se nám moc líbilo tady https://galaxiebarev.cz/ je to takový interaktivní barevný vesmír, děti to moc bavilo. Kdybyste tam šli, tak doporučuju nevynechat ateliér Playpaper – děti si tam vyrobily parádní obrazy pomocí zajímavých technik 🙂

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #99801
    Helenka M
    Účastník

    Dám vědět cca za měsíc, jestli to pomáhá. Zatím můžu potvrdit, že je to nezvyk a připadám si cool, že používám šampuk 😀

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #99796
    Helenka M
    Účastník

    Tak s tím se počítá, že máš mastné vlasy 🙂

    odpověď na: Doplňy stravy na energii #99721
    Helenka M
    Účastník

    guaranu, ta mi pomáhá

    odpověď na: Lupy a svědění hlavy #99685
    Helenka M
    Účastník

    já teď zkouším ten tuhý šampon, píšou tam, že by měl na lupy pomoct

    odpověď na: Menopauza #99484
    Helenka M
    Účastník

    Jojo ty návaly a pocení ustoupily docela po tom měsící a půl a na zvracení mi taky už není. Jen je potřeba to brát delší dobu, nečekat že za týden ucítíš nějaké výrazné zlepšení. 🙂

    odpověď na: Vánoce dárečky #99480
    Helenka M
    Účastník

    My máme rádi praktické dárečky, u nás frčí ecohaus a jejich prací papírky. Ženskému osazenstvu jsme nakoupila jejich vánoční balíček. Líbí se mi že to krásně provoní byt a vypere to i větší skvrny a zároveň je to eko. :))

    odpověď na: Menopauza #99479
    Helenka M
    Účastník

    Ahoj, rozumím že se chceš vyhnout hormonům, není to dobré pro tělo. Mě gynekoložka doporučila tenhle přírodní produkt – https://www.vegall.cz/nas-sortiment/menopauza-klimakterium-prechod/sarapis-soja-60-kapsli-klimakterium. Já trpěla na návaly horka přes den, noční pocení, nešlo mi spát a psychika byla na nule. Po užívání zhruba měsíc a půl jsem se poprvé vyspala celou noc a nepotila se tolik, teď po delší době se cítím skvěle. Zkuste tohle, třeba vám to pomůže tak jak mě, držím palce ať je brzo líp. 🙂

    odpověď na: Praha s dětma #99455
    Helenka M
    Účastník

    Za nás můžu taky doporučit Galaxii barev v Chodově, děti si to tam moc užily (interaktní expozice, robotická show, Pokemánia, ateliér…)

    odpověď na: Krém na akné #99425
    Helenka M
    Účastník

    Taky mám problém najít kosmetiku, která mi pomůže s vrásakama a nebude mi ucpávat póry, zhoršovat černé tečky a akné…takže jestli někdo máte tip sdílejte prosím 🙂

    odpověď na: Obchod s přírodní kosmetikou #99414
    Helenka M
    Účastník

    Jak dlouho vám obvykle vydrží přírodní kosmetické produkty?

    odpověď na: materiál zavazadla #99405
    Helenka M
    Účastník

    Také mám látkový z nejkufry.cz a jsem spokojená.Už ho mám 3. rokem.

    odpověď na: Kvalitní MŠ PRAHA #99320
    Helenka M
    Účastník

    Zkus se podívat na stránky této školky, myslím si, že by se ti mohla zalíbit https://www.skolkylabut.cz/skolky-a-jesle/trojska-labut

    odpověď na: Tipy na program s dětmi v Praze #99319
    Helenka M
    Účastník

    Docela jsem se zajímala o školky takto v praze když jsem vybírala pro malou a můžu velice doporučit Trojskou labuť. Je to skolka i jesle, kde učí děti angličtinu už od malinka!

    odpověď na: Doplňky stravy #99289
    Helenka M
    Účastník

    Joo o té jsem už slyšela, tu maj snad všude. Podle čeho vybíráte? nebo které výrobce byste doporučila?

    odpověď na: Řídké vlasy #99132
    Helenka M
    Účastník

    Byla jsem na téhle klinice a jsou skvělý. Kéž bych o nich věděla dřív, kdo máte jakýkoliv problém tak neváhejte, ušetříte si hodně peněz a starostí. Mají pobočky po celé republice tak určitě najdete nějakou blízko k vám 😉

    odpověď na: Hubnutí #99008
    Helenka M
    Účastník

    Holky ja jsem doma dokázala cvičit třeba dva dny a pak jsem se na to vykašlala. Mě doporučila kámoška tohle fitko https://zone4you.cz/ a za mě teda všema deseti! Je to tedy se členstvím, prostě si nemůžeš jen tak dojít a zacvičit si. Ale o tom to asi celé je. Personál skvělý, trenéři jsou peckovní. Mají i kruhové tréningi nebo sálové. Saunu, bazén, solárko a další a další. Není to jen o cvičení, ale také o relaxaci po cvičení. Za mě super.

    odpověď na: Barefoot #99002
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem moc spokojená s těmahle https://barefootsaltic.cz/produkt/vintero-galaxy/ je to česká ruční výroba, jsou z prémiové kůže a celkově kvalitních materiálů a jsou úžasně pohodlné, teplé a neprotíkají a to jim dávám celkem zabrat 🙂

    odpověď na: Tělový peeling #99001
    Helenka M
    Účastník

    Já teda přímo s řasou nemám, ale tady tento https://www.notino.cz/collistar/speciale-corpo-perfetto-cistici-telovy-peeling-s-morskou-soli/ je s mořskou solí. Funguje teda perfektně, je každému třeba nemusí vonět.

    odpověď na: Masky na vlasy #98927
    Helenka M
    Účastník

    To myslíš asi trichologické vyšetření. Já jsem na něm byla na klinice Clinical Hair & Health, mají pobočky ve více městech a jsou moc šikovní. Konečně díky tomu vyšetření přišli na to v čem je problém a za pár měsíců mi to pomohli vyřešit. S tímhle by ti určitě taky pomohli 😉

    odpověď na: Nákrčníky #98472
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem od nich vybrala dětem čepice a jsou moc příjemné a kvalitně ušité. Určitě od nich plánuju ještě objednávat 😉

    odpověď na: Přírodní doplněk stravy #98403
    Helenka M
    Účastník

    Líbí se mi, že je to přírodní doplněk a čtu si o té Reishi a zní to skvěle. Jak dlouho ji užíváš?

    odpověď na: Co navštívit v Praze s dětmi? #98402
    Helenka M
    Účastník

    Já to mám nejradši tady https://www.galerieharfa.cz/ nejen, že tam vždy nejlíp nakoupím (s jejich aplikací mám i supr slevy) ale pro děti je tam dinopark, hrací koutek, hezké posezení a rádi tam chodíme i na jejich akce pro děti, mají to vždy perfektní 🙂

    odpověď na: Aktovka do první třídy #98176
    Helenka M
    Účastník

    No já si taky nechám poradit, dcera už teď jde do 2.třídy, ale právě chci koupit novou aktovku/batoh protože ta co jsme koupili loni mi přijde na ni zbytečně těžká a je i celkem nepraktická…

    odpověď na: Celulitida #97896
    Helenka M
    Účastník

    To zní super, taky si říkám, že by mi snad zmizela kdybych pořádně zhubla to co mám navíc. Tohle mě hodně zaujalo, zkouším objednat na ochutnávku

    odpověď na: Cvičení #97895
    Helenka M
    Účastník

    A co nějaká účinná dieta? Můžete poradit? Cvičení mi nepomáhá, potřebuju asi změnit stravu…

    odpověď na: nápad na dárky #97503
    Helenka M
    Účastník

    Tam se nám taky líbílo, byli jsme tam minulý víkend a mají tam teď i Poke mánii, vše interaktvní, fakt super 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 71. až 105. (celkem z 165)
UŽIVATEL