Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Helenka MÚčastník
Taky od nich objednávám, nejen doplňky stravy, ale i vlasovou kosmetiku a ústní hygienu. Jsem s tím moc spokojená, je to hodně účinné.
Helenka MÚčastníkDoporučuju kozí kolostrum Bioalis. Je hodně účinné a přírodní. Pro děti ho mají v malých kapslích nebo jako sirup. Nedám na něj dopustit.
Helenka MÚčastníkTady je super https://galerieharfa.cz/ chodíme tam celkem často a vždy se tam všichni zabavíme. Teď se těšíme na začátku dubna na znovuotevření teras a dinoparku, tam to děcka milujou 🙂 a nakupuje se tam taky dobře, vyplatí se mít jejich appku 😉
Helenka MÚčastníkTaky nedám dopustit na KetoDiet. Jídla mají vyvážená a chuťově moc dobrá, mají taky skvělou podporu a naučila jsem se díky tomu správně jíst a časem si chystat jídla i sama. Doteď si od nich objednávám pečivo, proteionové nápoje a v poslední době si ujíždím na těchhle lívancích https://www.ketodiet.cz/recepty/detail/boruvkove-proteinove-livance/ naprostý luxus, na to dávám jejich čekankový sirup a neskutečná mňamka je to 🙂
Helenka MÚčastníkJo promiň, tenhle https://www.alpik.cz/tuhy-sampon-vyzivny-regeneracni-a-na-kudrnate-vlasy-prirodni-tuhy-sampon-soaphoria-80g-5/ . Před aplikací nejdřív vlasy pořádně odmašťuju nějakým jiným šamponem 😉
Helenka MÚčastníkTak musím konstatovat, že už nemám plnou hlavu lupů a ani mě ta hlava už nějak extra nesvědívá. Možná se mi to jenom zdá, ale přijde mi, že mi za ten měsíc nějak nezvykle porostly vlasy. A jsou pěkne lesklé, to říká i moje okolí.
Helenka MÚčastníkV pohodě, ráda pomůžu. Měla jsem problém miminko donosit, vždycky jsem samovolně potratila. Na klinice použili kultivační médium, v papírech mám EmbryoGen + BlastGen. Skoro to ani nebolelo (až na ten porod :D) a teď máme krásného chlapečka ♥
Helenka MÚčastníkAhoj, my jsme s přítelem na IVF Zlín docházeli a nemáme co vytknout. Už od začátku nás překvapilo velmi příjemné prostředí a milý personál. Všechno nám detailně popsali a měli velkou trpělivost s našimi všetečnými dotazy. Šlo vidět, že jsme byli v rukou profíků. Používají doost moderní vybavení a mají i dobré ceny na dnešní dobu.
Helenka MÚčastníkNaposledy se nám moc líbilo tady https://galaxiebarev.cz/ je to takový interaktivní barevný vesmír, děti to moc bavilo. Kdybyste tam šli, tak doporučuju nevynechat ateliér Playpaper – děti si tam vyrobily parádní obrazy pomocí zajímavých technik 🙂
Helenka MÚčastníkDám vědět cca za měsíc, jestli to pomáhá. Zatím můžu potvrdit, že je to nezvyk a připadám si cool, že používám šampuk 😀
Helenka MÚčastníkTak s tím se počítá, že máš mastné vlasy 🙂
Helenka MÚčastníkguaranu, ta mi pomáhá
Helenka MÚčastníkjá teď zkouším ten tuhý šampon, píšou tam, že by měl na lupy pomoct
Helenka MÚčastníkJojo ty návaly a pocení ustoupily docela po tom měsící a půl a na zvracení mi taky už není. Jen je potřeba to brát delší dobu, nečekat že za týden ucítíš nějaké výrazné zlepšení. 🙂
Helenka MÚčastníkMy máme rádi praktické dárečky, u nás frčí ecohaus a jejich prací papírky. Ženskému osazenstvu jsme nakoupila jejich vánoční balíček. Líbí se mi že to krásně provoní byt a vypere to i větší skvrny a zároveň je to eko. :))
Helenka MÚčastníkAhoj, rozumím že se chceš vyhnout hormonům, není to dobré pro tělo. Mě gynekoložka doporučila tenhle přírodní produkt – https://www.vegall.cz/nas-sortiment/menopauza-klimakterium-prechod/sarapis-soja-60-kapsli-klimakterium. Já trpěla na návaly horka přes den, noční pocení, nešlo mi spát a psychika byla na nule. Po užívání zhruba měsíc a půl jsem se poprvé vyspala celou noc a nepotila se tolik, teď po delší době se cítím skvěle. Zkuste tohle, třeba vám to pomůže tak jak mě, držím palce ať je brzo líp. 🙂
Helenka MÚčastníkZa nás můžu taky doporučit Galaxii barev v Chodově, děti si to tam moc užily (interaktní expozice, robotická show, Pokemánia, ateliér…)
Helenka MÚčastníkTaky mám problém najít kosmetiku, která mi pomůže s vrásakama a nebude mi ucpávat póry, zhoršovat černé tečky a akné…takže jestli někdo máte tip sdílejte prosím 🙂
Helenka MÚčastníkJak dlouho vám obvykle vydrží přírodní kosmetické produkty?
Helenka MÚčastníkTaké mám látkový z nejkufry.cz a jsem spokojená.Už ho mám 3. rokem.
Helenka MÚčastníkZkus se podívat na stránky této školky, myslím si, že by se ti mohla zalíbit https://www.skolkylabut.cz/skolky-a-jesle/trojska-labut
Helenka MÚčastníkDocela jsem se zajímala o školky takto v praze když jsem vybírala pro malou a můžu velice doporučit Trojskou labuť. Je to skolka i jesle, kde učí děti angličtinu už od malinka!
Helenka MÚčastníkJoo o té jsem už slyšela, tu maj snad všude. Podle čeho vybíráte? nebo které výrobce byste doporučila?
Helenka MÚčastníkByla jsem na téhle klinice a jsou skvělý. Kéž bych o nich věděla dřív, kdo máte jakýkoliv problém tak neváhejte, ušetříte si hodně peněz a starostí. Mají pobočky po celé republice tak určitě najdete nějakou blízko k vám 😉
Helenka MÚčastníkHolky ja jsem doma dokázala cvičit třeba dva dny a pak jsem se na to vykašlala. Mě doporučila kámoška tohle fitko https://zone4you.cz/ a za mě teda všema deseti! Je to tedy se členstvím, prostě si nemůžeš jen tak dojít a zacvičit si. Ale o tom to asi celé je. Personál skvělý, trenéři jsou peckovní. Mají i kruhové tréningi nebo sálové. Saunu, bazén, solárko a další a další. Není to jen o cvičení, ale také o relaxaci po cvičení. Za mě super.
Helenka MÚčastníkJá jsem moc spokojená s těmahle https://barefootsaltic.cz/produkt/vintero-galaxy/ je to česká ruční výroba, jsou z prémiové kůže a celkově kvalitních materiálů a jsou úžasně pohodlné, teplé a neprotíkají a to jim dávám celkem zabrat 🙂
Helenka MÚčastníkJá teda přímo s řasou nemám, ale tady tento https://www.notino.cz/collistar/speciale-corpo-perfetto-cistici-telovy-peeling-s-morskou-soli/ je s mořskou solí. Funguje teda perfektně, je každému třeba nemusí vonět.
Helenka MÚčastníkTo myslíš asi trichologické vyšetření. Já jsem na něm byla na klinice Clinical Hair & Health, mají pobočky ve více městech a jsou moc šikovní. Konečně díky tomu vyšetření přišli na to v čem je problém a za pár měsíců mi to pomohli vyřešit. S tímhle by ti určitě taky pomohli 😉
Helenka MÚčastníkJá jsem od nich vybrala dětem čepice a jsou moc příjemné a kvalitně ušité. Určitě od nich plánuju ještě objednávat 😉
Helenka MÚčastníkLíbí se mi, že je to přírodní doplněk a čtu si o té Reishi a zní to skvěle. Jak dlouho ji užíváš?
Helenka MÚčastníkJá to mám nejradši tady https://www.galerieharfa.cz/ nejen, že tam vždy nejlíp nakoupím (s jejich aplikací mám i supr slevy) ale pro děti je tam dinopark, hrací koutek, hezké posezení a rádi tam chodíme i na jejich akce pro děti, mají to vždy perfektní 🙂
Helenka MÚčastníkNo já si taky nechám poradit, dcera už teď jde do 2.třídy, ale právě chci koupit novou aktovku/batoh protože ta co jsme koupili loni mi přijde na ni zbytečně těžká a je i celkem nepraktická…
Helenka MÚčastníkTo zní super, taky si říkám, že by mi snad zmizela kdybych pořádně zhubla to co mám navíc. Tohle mě hodně zaujalo, zkouším objednat na ochutnávku
Helenka MÚčastníkA co nějaká účinná dieta? Můžete poradit? Cvičení mi nepomáhá, potřebuju asi změnit stravu…
Helenka MÚčastníkTam se nám taky líbílo, byli jsme tam minulý víkend a mají tam teď i Poke mánii, vše interaktvní, fakt super 🙂
-
AutorPříspěvky