Helenka M

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 165)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Bolest kloubů po běhání #114677
    Helenka M
    Účastník

    Máte prosím někdo doporučení co vám pomohlo s bolestí zad? Trávím kvůli práci bohužel hodiny u počítače a někdy mám problém se i narovnat se židle jak mám šíleně ztuhlá záda…

    odpověď na: Hra pro tříletou #114674
    Helenka M
    Účastník

    Ahoj maminky a kam v Praze rády chodíte s malýma dětma trávit volný čas? Třeba nějaké kids friendly nákupní centrum nebo tak, kde můžete vybavit i nějaké nákupy atd.? Koukala jsem na galerii Harfa, tam mě zaujalo že mají i venkovní terasy, velký hrací koutek atd…budu ráda za tipy, ještě to tady v okolí moc neznám 🙂

    odpověď na: Jak zabavit miminko v kočárku #114220
    Helenka M
    Účastník

    Maminky, dáváte novorozence do kočárku jenom tak nebo v zavinovačce? Za chvíli mám termín a přemýšlím jestli zavinovačku budu potřebovat. Moc díky za tipy

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #114213
    Helenka M
    Účastník

    Koukni na https://vlasy-levne.cz/ mám od nich clip-iny už nějakou dobu a vypadají pořád skvěle. Jsou z kvalitních lidských vlasů v remy kvalitě, můžu je barvit, natáčet, žehlit…vypadají super 🙂

    odpověď na: Suchá pleť #113986
    Helenka M
    Účastník

    Používám teď tenhle elixír olej https://www.khadi.cz/khadi-elixir-olej-pro-pokozku-a-dusi-shatavari-everyoung—vecne-mladi-100-ml a skvěle hydratuje a vyživuje a póry vůbec neucpává. Naopak mám s ní pleť i pokožku v o hodně lepším stavu než dřív. A navíc nádherně voní, takže je to moc příjemný

    odpověď na: Tričko s vlastním motivem #113700
    Helenka M
    Účastník

    To je krásný nápad, moc díky za sdílení. Líbí se mi, že je to výšivka a ne potisk, to se vždycky opere a ani to nevypadá moc dobře na běžný nošení. Tohle je supr 🙂

    odpověď na: Přírodní olej na suchou pokožku #113693
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem od nich zkusila zklidňující krém na opruzeniny a hodně nám pomohl, takže budu objednávat i další produkty. Jsem ráda, že jsem to objevila

    odpověď na: Výbavička do porodnice #113687
    Helenka M
    Účastník

    Taky ji máme a jsme s ní spokojení. Teď na léto od nich budeme objednávat i tu skládací, abychom ji mohli snadno všude vzít a používat i venku.

    odpověď na: Podložka pro děti na hraní #113686
    Helenka M
    Účastník

    Lalalu podložku taky máme a moc si ji chválíme. Je hodně odolná, na zemi se ani nehne, nevadí ani polití nebo tak, protože je voděodolná a jde snadno otřít. Dobře i izoluje a je příjemně měkká.

    odpověď na: Jakou e-cigaretu? #113605
    Helenka M
    Účastník

    Jo taky objednávám přes Vaporism. U nás v trafice maj totiž vždycky tak maximálně tři příchutě a tím to hasne, přitom toho existuje spousta dalších. Teď jsem si od tam brala i tu plnící cartridge do tý Syxky, ať tam můžu lít vlastní liquidy 🙂

    odpověď na: Parní trouba #113468
    Helenka M
    Účastník

    Hele Alčo a za jak dlouho to tak od nich dofrčí? My už jsme si takhle z netu jednou něco objednávali a čekali jsme na to skoro měsíc, tak se ptám 😀

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #113458
    Helenka M
    Účastník

    Taky jsem jí právě doporučovala, dlouho jsem hledala účinnou přírodní kosmetiku a tahle mi ve všem vyhovuje a krásně voní 🙂

    odpověď na: Nová sedačka #112946
    Helenka M
    Účastník

    Máme teď nově tuhle sedačku https://www.nabytek-natali.cz/havana-sedaci-souprava/ a jsme z ní nadšení, je hodně kvalitně udělaná, vypadá skvěle a je pohodlná. Navíc super servis, dokonec nám odvezli starou sedačku a novou vynesli a smonotovali přímo v obýváku 🙂

    odpověď na: Šampon a kondicionér s přírodním složením #112945
    Helenka M
    Účastník

    Já si i kosmetiku nejraději vybírám naživo. Moc ráda chodím do galerie Harfa v pražských Vysočanech, kdo jste z okolí tak moc doporučuju. Je tam moc příjemně, nejlepší obchody, jídlo, prostředí, terasy…užiju si to takhle se vším všudy, ke kosmetice si můžu přivonět, vyzkoušet 🙂

    odpověď na: Jaký kolagen je nej #112942
    Helenka M
    Účastník

    To zní báječně, můžeš prosím sdílet co přesně od nich používáš? Vyzkoušela bych to, čtu na ní všude samé pozitivní ohlasy.

    odpověď na: Omlazení pleti #112941
    Helenka M
    Účastník

    Taky mám problematickou pleť, ale potřebuju už řešit i vrásky. Můžeš prosím sdílet co za produkty ti od nich vyhovuje?

    odpověď na: Operace očních víček #112938
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem moc ráda, že jsem se k tomu odhodlala. Byla jsem na M-Gate klinice v Pardubicích u pana doktora Tišera, který je opravdu skvělý odborník a jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna jeho. S výsledkem už nemůžu být víc spokojená a krásně se mi to zahojilo 🙂

    odpověď na: Jemné odlíčení pleti #112678
    Helenka M
    Účastník

    Děkuju za tip, chtěla jsem jí vyzkoušet už nějakou dobu, protože jsem o ní četla, že je inovativní a nepůsobí jenom na povrchu pleti, takže alespoň vím s čím začít 🙂

    odpověď na: Pokoj pro holčičku #112657
    Helenka M
    Účastník

    Maminky, sháním pro dceru první polštář a budu moc ráda za zkušenosti a tipy 🙂

    odpověď na: Kontaktní čočky (Hodonín) #112656
    Helenka M
    Účastník

    Hyal-Drop Multi jsou super, zkusila jsem těch kapek víc, ale tyhle mi vyhovujou nejvíc, stačí jedna kapka a oko krásně zvlhčí a zklidní a to i když mám nasazené kontaktní čočky.

    odpověď na: Vlasové sérum na suché konečky #112653
    Helenka M
    Účastník

    Používám tenhle vlasový olej https://www.khadi.cz/khadi-vlasovy-olej-ruze-reparace-50-ml je podle ajurvédských receptur, vlasy mám s ním úplně jako samet a mají i skvělý stylingový sprej 😉

    odpověď na: Mám si zařídit havarijko? #112520
    Helenka M
    Účastník

    Hele a jak dlouho ti trvalo to pak sjednat?

    odpověď na: Nafouklé břicho #112416
    Helenka M
    Účastník

    Můžete mi prosím doporučit kvalitní proteinový nápoj, který nenadýmá?

    odpověď na: Barvení vlasů #112414
    Helenka M
    Účastník

    Taky používám rostlinnou barvu Khadi, zkoušela jsem toho víc, ale tahle je za mě nejlepší – výborné krytí, sytá barva a dlouhá výdrž.

    odpověď na: Valentýnský dárek #112413
    Helenka M
    Účastník

    My si s kamarádkou dáváme každý rok dárečky, protože jsme obě single a tak si děláme radost 🙂 letos jsem vybrala tenhle úžasně voňavý a vyživující elixír olej https://www.khadi.cz/khadi-elixir-olej-pro-pokozku-a-dusi-ruzovy-lotos-krasa-100-ml

    odpověď na: Dieta #111836
    Helenka M
    Účastník

    Já teď držím tuhle dietu https://www.ketodiet.cz/c/vyhodne-balicky/dietni-plan-pro-stredni-nadvahu-medium/ a už mám dole 6 kilo 🙂 jsem úplně nadšená, jde to rychle a snadno a jídla jsou moc dobrá 🙂

    odpověď na: Dárek pro manželovi rodiče #111830
    Helenka M
    Účastník

    Díky za tip, my jsme se právě s mužem rozhodli, že si robotickej vysavač po svátcích pořídíme a tenhle vypadá super, takže ho objednávám.

    odpověď na: Dárek pro manželovi rodiče #111602
    Helenka M
    Účastník

    Tak jsme vybrali povlečení od Matějovského a mělo veliký úspěch, takže moc děkuju za tip. Musím říct, že vypadá to povlečení tak dobře, že ho budu objednávat i pro nás, protože mají teda výběr i materiály parádní 🙂

    odpověď na: Protein #111481
    Helenka M
    Účastník

    Tenhle https://www.bodyplus.cz/body-plus-food-suplement-cookies/ je opravdu top 😉 zkusila jsem toho hodně, ale jejich proteiny u mě vedou. Jsou syrovátkové a bez laktózy a zatím každá příchuť byla super, vede u mě tahle cookiesková 😉

    odpověď na: Vitalita #111480
    Helenka M
    Účastník

    Já si kupuju tenhle https://www.whiteelephant.cz/produkty/elixiry/zivot.html je to směr přírodních extraktů, jako rakytník, betaglukan, lékořice atd. Výborně se mi osvědčil 😉

    odpověď na: Ztuhlé nohy a bolavé kotníky #111445
    Helenka M
    Účastník

    Taky jsem si MGcream oblíbila, protože opravdu rychle pomůže a navíc je super i na doplnění magnésia bez zatížení zažívání 🙂

    odpověď na: Abdominoplastika #111437
    Helenka M
    Účastník

    A podařilo se vám někomu hodně zhubnout a potom právě nějak vyřešit vytahanou kůži? Já bych potřebovala shodit aspoň 20 kilo a nedaří se mi…přemýšlím nad KetoDiet, líbí se mi to a zajímaly by mě osobní zkušenosti..?

    odpověď na: Padání vlasů #111415
    Helenka M
    Účastník

    Já mám skvělé výsledky s tímhle šamponem https://prozdravevlasy.cz/nioxin-scalp-hair-shampoo-system-2-1000-ml/ nemohla jsem tomu skoro ani věřit, ale začalo mi růst tolik nových vlasů a mám je celkově silnější a je to vážně vidět, že mám vlasy hustší 🙂

    odpověď na: Dárek pro kamarádku #111379
    Helenka M
    Účastník

    Koukni se na yuzee.cz vybrala jsem tam hezkou dárkovou sadu výborného yuzu. Kupuju ho od nich už nějakou dobu a je to fakt dobrý, vyloženě návykový a navíc hodně zdravý 😉

    odpověď na: Kvalitní krmivo pro pejska #111009
    Helenka M
    Účastník

    Skvělý, koukám na to a moc se mi to líbí, takže hned objednávám 🙂 přecházeli jste asi na nové granulky postupně že?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 165)
UŽIVATEL