Helenka M

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 25 příspěvků - 141. až 165. (celkem z 165)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Dekorace do interiéru #93515
    Helenka M
    Účastník

    Nene tuhle firmu neznám. Takže tam mají moderní kousky za lepší ceny? Nebo jsou nějak horší kvality?

    odpověď na: Darování vajíček #93510
    Helenka M
    Účastník

    Nemáš se vůbec čeho bát. 🙂 Není to bolestivý zákrok a hlavně teda nemusíš být nikde v nemocnici, ale jdeš domů. Dívej domluv si s nimi schůzku https://www.stellart-clinic.cz/darcovsky-program/darovani-vajicek/, pan doktor tě vyšetří na co je potřeba a vezme ti krev, pak když je vše ok s tebou naplánuje hormonální stimulaci a až je vše připraveno, tak se jde na odběr. Trvá to asi 10-15 minut v celkové narkóze a já jsem šla za hoďku po odběru domů. 🙂 Manžel tam na mě počkal. 🙂 Všechno proběhlo opravdu rychle a v pořádku. 🙂

    odpověď na: Kvalitní kuchyňské nože #93507
    Helenka M
    Účastník

    Super, moc děkuji. Takže mramorový povrch říkáte? Já bych právě chtěla něco co se hned nepoškrábe nebo neoloupe. S teflonem mám opravdu špatné zkušenostmi, hlavně když vaří chlap nebo děcka, tak kolikrát použijí nevhodný nádobí a to už neohlídám a mám za chvíli po pánvičce. Mají tam prosím i ty sety?

    odpověď na: Co pro vás byla nutnost u mimča? #93506
    Helenka M
    Účastník

    Aha vidíííš! Tak zrovna tohle nemám 😀 Ty gelíky jak na prsa i spodek jsem si sehnala, to jsem brala vyloženě balíček do porodnice a tam to je. Ale kojící polštář ještě nemám a o pelíšku jsem ani nepřemýšlela. A jak to vypadá nebo co? K čemu je to teda dobré pro to miminko? Polštář pořídím, nad tím uvažuji už pár dnů, protože se mi už špatně leží na boku.

    odpověď na: Kvalitní kufr #93503
    Helenka M
    Účastník

    To zní dobře. To by se i hodilo, protože on ho nejčastěji tahá v jedné ruce a vláčí ho po zemi pacholek. Takže u nás moc batohy nevydrží. Ty kola jsou odolná?

    odpověď na: Kosmetika na vrásky #93502
    Helenka M
    Účastník

    Osobně ji užívám v kapkách, ale mají ji i ve formě tabletek a nebo i gelu- ten je nejlpší například po operacích k hojení ran https://shop.n-medical.cz/133-kyselina-hyaluronova-pro-vnitrni-uzivani. 🙂 Kyselina hlavně krásně funguje s vodou, takže Vám pokožku vyživuje, vyživuje Vám ale i tkáně, orgány a především chrupavky. 🙂 Také dělá v tělě prostředí, kam se může ukládat kolagen, takže spolu opravdu krásně fungují. A samozřejmě pleť vyživuje, hydratuje a je proti vráskám. 🙂

    odpověď na: Suchá pleť #93501
    Helenka M
    Účastník

    Kupuji to krémy https://www.kkkolagen.cz/kk-balicek-kremu-s-kolagenem-a-kyselinou-hyaluronovou/, ne teda v setu, ale ať na ně můžete mrknout. Právě že stačí jich nanést opravdu málo. Mají krásné balení, bytelné, to oceňuji. Na plati jsou lehké, příjemné, velmi rychle se vstřebávají a voní velmi jemně. Mají v sobě jak kolagen tak i kyselinu hyaluronovou. Neštípou, pleť mám vyživenou, takovou šťavnatou a není suchá. 🙂

    odpověď na: Doplněk stravy na spaní #93500
    Helenka M
    Účastník

    Předpokládám že jste si kupovala nějakej v lékárně nebo někde v krámu že? Případně ještě šumák, to je úplně mimo. Nekvalitní hořčík Vám mnohdy nepomůže protože se prostě nemá šanci dostat do těla. Většinu těchto levných doplňků potom vyčůráte. Mrkněte na tenhle https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-700mg-180-kapsli a zkuste ho. Samozřejmě to chce pravidelné užívání. 🙂

    odpověď na: vlasy #93329
    Helenka M
    Účastník

    Takže jako je jedno jaký tabletky si koupím jo? Protože jako je jich fakt hromada a vím že jsou i levné třeba za 80 Kč a pak najdete klidně i přes tisícovku. A ta kosmetika je teda dobrá od nich na vlasy, jestě jsem neměl tu čest ji asi někde potkat, nebo dle názvu mě to teda nic neříká.

    odpověď na: Kvalitní kuchyňské nože #93328
    Helenka M
    Účastník

    Zdravím, trošku se připojím, já bych potřebovala zase poradit nějaké dobré kastroly, pánvičky. Ale primárně teda ne teflonové. Kdyby byly v setu, tak by to bylo super. Chtěla bych něco kvalitnějšího, než od profláklých výrobců.

    odpověď na: Kvalitní kufr #93327
    Helenka M
    Účastník

    Tak se trochu připojím, já bych zase potřebovala nějaký dobrý batoh jak do školy, tak i aby si ho mohl vzít synátor na cesty. Vím, že škola už začala, ale dneska došel s tím že se mu urval popruh. 🙁 Takže nějaký kvalitní prosím?

    odpověď na: Kosmetika na vrásky #93326
    Helenka M
    Účastník

    Kosmetika je určitě dobrý pomocník, ale za sebe tedy doporučuji začít užívat i ty doplňky stravy. Mimo kolaganu, který je tady již zmíněn, bych určitě doporučila podívat se i po kvalitním doplňku kyseliny hyaluronové. Já jsem sáhla od značky N-Medical, za mě tedy dobrá volba, ale výběr je samozřejmě na každém z nás. 🙂

    odpověď na: Suchá pleť #93325
    Helenka M
    Účastník

    Zdravím, já osobně mám moc ráda kosmetiku od KK kolagenu. Používám jak krémy na den a noc tak i kolagenovou masku a nebo třeba skvělý je i švestkový olej, který je tedy i proti pigmentovým skvrnám například a brutálně voní. 🙂

    odpověď na: Doplněk stravy na spaní #93324
    Helenka M
    Účastník

    Ono taky záleží jeslti třeba nemáte moc stresu, životosprávu a třeba ještě nějaké věci kolem, které třeba nevnímáte, jako je únava, nesoustředěnost, nebo i křeče, špatné trávení. Pokud tohle vše je, tak Vám chybí hlavně v těle hořčík. Pokud chcete nechemický, doporučuji ze stránek Vitaslife. Mají super doplňky a hořčík je teda parádní. 🙂

    odpověď na: Darování vajíček #93295
    Helenka M
    Účastník

    Já jsem byla darovat také ale u nás v Teplicích na klinice Stellart. 🙂 Děti svoje už mám a další s partnerem jsem nechtěli a nechceme. Tak jsem si říkala, že bych právě mohla pomoci nějaké jiné ženě, která nemůže mít děti ze svého vajíčka.

    odpověď na: Dekorace do interiéru #93294
    Helenka M
    Účastník

    Dobrý den, potřebovala bych taky torchu poradit, hledám nějaké hezké moderní a možná trochu i atypické stolky do obýváku. Máme hodně takový dřevěný dekor všude, celkově u nás vede dřevo a cihla, kámen. Takže bych chtěla něco takového aby nám ladilo.

    odpověď na: Výlet s dětma #93293
    Helenka M
    Účastník

    Jedeme v září na víkend prodloužený ke kamarádce a říkala že ten je fakt dobrej, bydlí tedy přímo v Ově, ale říkala jsem si že bychom s dětma jít mohly. Dá se tam dopravit i mhd? Nebo jen autem? Doufám, že budou mít v záři ještě otevřeno.

    odpověď na: vlasy #92565
    Helenka M
    Účastník

    Díky za tip, koukám tam na něj a vypadá dobře. Líbí se mi tam ještě hodně dalších věcí tak asi udělám větší objednávku, mají tam snad úplně všechno a za super ceny 🙂

    odpověď na: Eshop #92556
    Helenka M
    Účastník

    A co eshop, kde mají nějaké stylové doplňky do bytu a do kuchyně? Vybavuju nový byt a nějak se mi nikde zatím nic moc nelíbí…

    odpověď na: Filtr na vodu #92100
    Helenka M
    Účastník

    Nene potom se koupí jenom regenerační vložka, takže to je super i z finančního hlediska.

    odpověď na: Filtr na vodu #92097
    Helenka M
    Účastník

    Nám vydrží cca tak rok, ale to záleží podle toho kde žijete a taky kolik vás doma je. S výběrem jsme si nechali poradit od nich.

    odpověď na: Filtr na vodu #92095
    Helenka M
    Účastník

    Opravdu kvalitní filtry vyrábí česká firma https://www.dionela.cz/ máme od nich filtr už dlouho a neměnila bych.

    odpověď na: Do jaké Zoo se vydat? #92049
    Helenka M
    Účastník

    Nám se teď moc líbilo v dinoparku v galerii Harfa v pražských Vysočanech, děti si to tam moc užili a potom jsme si hezky poseděli na sluníčku na terasách, dali jsme si dobrý jídlo atd. bylo to moc fajn :))

    odpověď na: Typy na výlety nejen o prázdninách #92048
    Helenka M
    Účastník

    V Praze určitě stojí za návštěvu galerie Harfa ve Vysočanech, je tam hodně co dělat, skvělý je tam pro děti dinopark a mají tam teď přes léto i spoustu akcí jak pro děti tak pro dospělé, koukněte na jejich stránky mají to tam vypsané takže se to dá hezky naplánovat 🙂

    odpověď na: nápad na dárky #92047
    Helenka M
    Účastník

    Já vždycky hezký dárky vyberu v galerii Harfa. Koukněte na jejich stránky jestli jste z Prahy, mají dobrý obchody, restaurace, kavárny a mám teď i jejich aplikaci a mám s ní super slevy 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 25 příspěvků - 141. až 165. (celkem z 165)
UŽIVATEL