Vytvořené odpovědi
-
AutorPříspěvky
-
Helenka MÚčastník
Nene tuhle firmu neznám. Takže tam mají moderní kousky za lepší ceny? Nebo jsou nějak horší kvality?
Helenka MÚčastníkNemáš se vůbec čeho bát. 🙂 Není to bolestivý zákrok a hlavně teda nemusíš být nikde v nemocnici, ale jdeš domů. Dívej domluv si s nimi schůzku https://www.stellart-clinic.cz/darcovsky-program/darovani-vajicek/, pan doktor tě vyšetří na co je potřeba a vezme ti krev, pak když je vše ok s tebou naplánuje hormonální stimulaci a až je vše připraveno, tak se jde na odběr. Trvá to asi 10-15 minut v celkové narkóze a já jsem šla za hoďku po odběru domů. 🙂 Manžel tam na mě počkal. 🙂 Všechno proběhlo opravdu rychle a v pořádku. 🙂
Helenka MÚčastníkSuper, moc děkuji. Takže mramorový povrch říkáte? Já bych právě chtěla něco co se hned nepoškrábe nebo neoloupe. S teflonem mám opravdu špatné zkušenostmi, hlavně když vaří chlap nebo děcka, tak kolikrát použijí nevhodný nádobí a to už neohlídám a mám za chvíli po pánvičce. Mají tam prosím i ty sety?
Helenka MÚčastníkAha vidíííš! Tak zrovna tohle nemám 😀 Ty gelíky jak na prsa i spodek jsem si sehnala, to jsem brala vyloženě balíček do porodnice a tam to je. Ale kojící polštář ještě nemám a o pelíšku jsem ani nepřemýšlela. A jak to vypadá nebo co? K čemu je to teda dobré pro to miminko? Polštář pořídím, nad tím uvažuji už pár dnů, protože se mi už špatně leží na boku.
Helenka MÚčastníkTo zní dobře. To by se i hodilo, protože on ho nejčastěji tahá v jedné ruce a vláčí ho po zemi pacholek. Takže u nás moc batohy nevydrží. Ty kola jsou odolná?
Helenka MÚčastníkOsobně ji užívám v kapkách, ale mají ji i ve formě tabletek a nebo i gelu- ten je nejlpší například po operacích k hojení ran https://shop.n-medical.cz/133-kyselina-hyaluronova-pro-vnitrni-uzivani. 🙂 Kyselina hlavně krásně funguje s vodou, takže Vám pokožku vyživuje, vyživuje Vám ale i tkáně, orgány a především chrupavky. 🙂 Také dělá v tělě prostředí, kam se může ukládat kolagen, takže spolu opravdu krásně fungují. A samozřejmě pleť vyživuje, hydratuje a je proti vráskám. 🙂
Helenka MÚčastníkKupuji to krémy https://www.kkkolagen.cz/kk-balicek-kremu-s-kolagenem-a-kyselinou-hyaluronovou/, ne teda v setu, ale ať na ně můžete mrknout. Právě že stačí jich nanést opravdu málo. Mají krásné balení, bytelné, to oceňuji. Na plati jsou lehké, příjemné, velmi rychle se vstřebávají a voní velmi jemně. Mají v sobě jak kolagen tak i kyselinu hyaluronovou. Neštípou, pleť mám vyživenou, takovou šťavnatou a není suchá. 🙂
Helenka MÚčastníkPředpokládám že jste si kupovala nějakej v lékárně nebo někde v krámu že? Případně ještě šumák, to je úplně mimo. Nekvalitní hořčík Vám mnohdy nepomůže protože se prostě nemá šanci dostat do těla. Většinu těchto levných doplňků potom vyčůráte. Mrkněte na tenhle https://vitaslife.store/produkt/vitaslife-magnesium-700mg-180-kapsli a zkuste ho. Samozřejmě to chce pravidelné užívání. 🙂
Helenka MÚčastníkTakže jako je jedno jaký tabletky si koupím jo? Protože jako je jich fakt hromada a vím že jsou i levné třeba za 80 Kč a pak najdete klidně i přes tisícovku. A ta kosmetika je teda dobrá od nich na vlasy, jestě jsem neměl tu čest ji asi někde potkat, nebo dle názvu mě to teda nic neříká.
Helenka MÚčastníkZdravím, trošku se připojím, já bych potřebovala zase poradit nějaké dobré kastroly, pánvičky. Ale primárně teda ne teflonové. Kdyby byly v setu, tak by to bylo super. Chtěla bych něco kvalitnějšího, než od profláklých výrobců.
Helenka MÚčastníkTak se trochu připojím, já bych zase potřebovala nějaký dobrý batoh jak do školy, tak i aby si ho mohl vzít synátor na cesty. Vím, že škola už začala, ale dneska došel s tím že se mu urval popruh. 🙁 Takže nějaký kvalitní prosím?
Helenka MÚčastníkKosmetika je určitě dobrý pomocník, ale za sebe tedy doporučuji začít užívat i ty doplňky stravy. Mimo kolaganu, který je tady již zmíněn, bych určitě doporučila podívat se i po kvalitním doplňku kyseliny hyaluronové. Já jsem sáhla od značky N-Medical, za mě tedy dobrá volba, ale výběr je samozřejmě na každém z nás. 🙂
Helenka MÚčastníkZdravím, já osobně mám moc ráda kosmetiku od KK kolagenu. Používám jak krémy na den a noc tak i kolagenovou masku a nebo třeba skvělý je i švestkový olej, který je tedy i proti pigmentovým skvrnám například a brutálně voní. 🙂
Helenka MÚčastníkOno taky záleží jeslti třeba nemáte moc stresu, životosprávu a třeba ještě nějaké věci kolem, které třeba nevnímáte, jako je únava, nesoustředěnost, nebo i křeče, špatné trávení. Pokud tohle vše je, tak Vám chybí hlavně v těle hořčík. Pokud chcete nechemický, doporučuji ze stránek Vitaslife. Mají super doplňky a hořčík je teda parádní. 🙂
Helenka MÚčastníkJá jsem byla darovat také ale u nás v Teplicích na klinice Stellart. 🙂 Děti svoje už mám a další s partnerem jsem nechtěli a nechceme. Tak jsem si říkala, že bych právě mohla pomoci nějaké jiné ženě, která nemůže mít děti ze svého vajíčka.
Helenka MÚčastníkDobrý den, potřebovala bych taky torchu poradit, hledám nějaké hezké moderní a možná trochu i atypické stolky do obýváku. Máme hodně takový dřevěný dekor všude, celkově u nás vede dřevo a cihla, kámen. Takže bych chtěla něco takového aby nám ladilo.
Helenka MÚčastníkJedeme v září na víkend prodloužený ke kamarádce a říkala že ten je fakt dobrej, bydlí tedy přímo v Ově, ale říkala jsem si že bychom s dětma jít mohly. Dá se tam dopravit i mhd? Nebo jen autem? Doufám, že budou mít v záři ještě otevřeno.
Helenka MÚčastníkDíky za tip, koukám tam na něj a vypadá dobře. Líbí se mi tam ještě hodně dalších věcí tak asi udělám větší objednávku, mají tam snad úplně všechno a za super ceny 🙂
Helenka MÚčastníkA co eshop, kde mají nějaké stylové doplňky do bytu a do kuchyně? Vybavuju nový byt a nějak se mi nikde zatím nic moc nelíbí…
Helenka MÚčastníkNene potom se koupí jenom regenerační vložka, takže to je super i z finančního hlediska.
Helenka MÚčastníkNám vydrží cca tak rok, ale to záleží podle toho kde žijete a taky kolik vás doma je. S výběrem jsme si nechali poradit od nich.
Helenka MÚčastníkOpravdu kvalitní filtry vyrábí česká firma https://www.dionela.cz/ máme od nich filtr už dlouho a neměnila bych.
Helenka MÚčastníkNám se teď moc líbilo v dinoparku v galerii Harfa v pražských Vysočanech, děti si to tam moc užili a potom jsme si hezky poseděli na sluníčku na terasách, dali jsme si dobrý jídlo atd. bylo to moc fajn :))
Helenka MÚčastníkV Praze určitě stojí za návštěvu galerie Harfa ve Vysočanech, je tam hodně co dělat, skvělý je tam pro děti dinopark a mají tam teď přes léto i spoustu akcí jak pro děti tak pro dospělé, koukněte na jejich stránky mají to tam vypsané takže se to dá hezky naplánovat 🙂
Helenka MÚčastníkJá vždycky hezký dárky vyberu v galerii Harfa. Koukněte na jejich stránky jestli jste z Prahy, mají dobrý obchody, restaurace, kavárny a mám teď i jejich aplikaci a mám s ní super slevy 🙂
-
AutorPříspěvky