Volný čas

Horoskop na týden od 1. do 6. dubna 2024

Sbírání kytiček

Tento týden Merkur obrátí kurz a může zkomplikovat některé vaše projekty. Pokud se vám nedaří, vše znovu zkontrolujte.

Pondělní ubývající čtvrť Měsíce v Kozorohu je ideální pro hodnocení. Zkontrolujte své cíle. Podívejte se, jak se vše vyvíjí. Kde to případně trochu drhne. Vše vylaďte.

Ve středu se odevzdejte romantice. Pokud cítíte v nějakém vztahu nesrovnalosti, popovídejte si a vše napravte. V pátek se planeta lásky Venuše přibližuje do Berana a přináší romantická dobrodružství. Může vás začít přitahovat někdo mimo váš vztah. Nechte to být a zažehnutou touhu si vychutnejte s partnerem.

Beran

Čeká vás vnitřní posun a některá vaše vyjádření si mohou ostatní špatně vyložit. Neberte si věci osobně. O všem si v klidu popovídejte. Potřebujete trochu prostoru pro sebe. Nepřerušujte komunikaci s ostatními, dejte jim vědět, že si jen potřebujete odpočinout.

Býk

Najděte si čas a přemýšlejte, co dlouho plánujete a pořád jste to nedotáhli do konce. Zkuste to dokončit. Podívejte se na své přátele a spolupracovníky. Kdo z nich je vám opravdu blízký. V pátek vám Venuše nasadí růžové brýle, tak buďte opatrní.

Blíženci

Myslíte na své staré přátele, které jste už dlouho neviděli? Setkejte se s nimi. Užijete si to a uvolníte se. Ve středu se vám začne dařit v práci. Jen nezapomeňte vše pořádně zálohovat a kontrolovat. Od pátku vás čeká romantické období.

Rak

Potřebujete se zastavit a znovu se zorientovat. Přehodnoťte své cíle. Budete-li něco řešit, buďte připravení a mějte všechny informace. Na povrch mohou vyplout věci, které jste chtěli vytěsnit. Lepší bude je s někým sdílet. Od pátku má pro vás Venuše nachystanou lásku.

Lev

Než vynesete nějaký soud, zjistěte si informace. Nereagujte emocionálně. Vyhněte se ohnivým debatám. Někdy je lepší některé věci ignorovat. Ve vztazích si dávejte pozor na přílišnou dominanci. Prostor potřebuje váš partner i vy.

Panna

Nezahrávejte si s ohněm. Pozor na unáhlené manévry. Pozor na své expartnery. Jednou to nevyšlo, tak není důvod se scházet. Ve vztazích kontrolujte lehce majetnické sklony a nešmírujte. Dělejte věci společně a užívejte si jeden druhého.

Váhy

Tento týden buďte diplomatičtí. Nesnažte se pomáhat někomu, kdo o to nestojí. Najděte si čas na partnera a navštivte spolu znovu místa, kde se vám líbilo. V práci si udělejte pořádek ve věcech.

Štír

Vneste do svého života pořádek. Dořešte všechny úkoly. Věnujte pozornost svému zdraví a najděte si čas na pohyb. Vyrazte ven. Můžete tam potkat někoho zajímavého Jste-li ve vztahu, zapojte do svého zdravého programu i svého partnera.

Střelec

Dejte si pozor, co komu říkáte. Buďte trochu diplomaté. Pokud se dostanete do nějakého střetu, neutíkejte před ním. V klidu vše vyřešte. Budete se dobře cítit doma. Věnujte se vylepšení svého domova a můžete pozvat na návštěvu své přátele.

Kozoroh

V tomto týdnu budete trochu přecitlivělí. Některé věci si budete špatně vykládat. Když se vás někdo dotkne, umíte mu to tvrdě vrátit. Vyhýbejte se střetům a raději se zaměřte na sebe. Najděte si nějaké rozptýlení.

Vodnář

Zaměřte se na svou komunikaci. Zálohujte data, aktualizujte hesla. Dávejte si pozor co, a komu vyprávíte. Dávejte i pozor na nevhodné příspěvky na sociální sítě i na nevhodnou kritiku. Hlídejte si i své finance.

Ryby

Hlídejte si rozpočet a vše, po čem toužíte, si pořiďte později. Mohou vás potkat i menší problémy v práci. Vyhněte se dohadování s kolegy i pracovním drbům. V lásce buďte jednoduše přítomni a užívejte si obyčejné společné chvíle.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků