Volný čas

Horoskop na týden od 8. do 14. dubna

Sbírání kytiček

Tento týden nás hned v pondělí čeká novoluní v Beranu a úplné zatmění Slunce. Může se vám zdát, že žijete v chaosu. Věci poběží rychlím tempem a můžete mít trochu problémy se zorientovat.

Nenechte se vyvést z míry a nedělejte žádná rozhodnutí pod tlakem. Budete mít půl roku na to, abyste zrealizovali a vyřešili věci, které toto zatmění odhalí. Dejte si pozor, abyste se v důsledku rychlého rozhodování nedostali do slepé uličky. Snažte se věci dobře promyslet.

Beran

Pro vás nastává správný okamžik, abyste dokončili vše, co máte rozdělané. Budete mít více energie a inspirace zejména v oblastech, ve kterých jste v poslední době stagnovali. Můžete se cítit unaveni a nervózní. Nevybíjejte si to na ostatních.

Býk

Čekají vás nepředvídatelné změny. Buďte otevření a připravení je řešit. Nechte věci plynout. Je možné, že jste nevymysleli to nejlepší řešení. Přizpůsobujte se situaci. Je-li potřeba něco uvolnit, nebraňte se tomu. Oživte své sociální sítě. Zkuste je opravdu využít ve svůj prospěch.

Blíženci

Přemýšlejte, kdo vám může pomoci při plnění vašich povinností i naplňování vašich snů. Určitě potkáte nové inspirativní lidi, ale nezapomínejte na ty, se kterými se už znáte. Zálohujte si všechny dokumenty a zkontrolujte věci, které odevzdáváte. Nebuďte netrpěliví.

Rak

Začne se vám dařit v práci. Podívejte se, kde chcete být za půl roku. Čeho chcete dosáhnout. Pak už si jen připravte plán a začněte ho naplňovat. Nenechte se ničím odradit. Pravda má různé nuance. Nemusíte každému hned vše prozradit. Snažte se s lidmi jednat s lehkostí.

Lev

Pusťte se do čehokoliv nového. Toužíte po dobrodružství. Sledujte příležitosti, které máte. To, do čeho se teď pustíte, vám v budoucnu přinese mnohem více, než si dokážete představit. Pozor na pokušení v lásce. Jste-li ve vztahu, pokuste se mu vyhnout. Jste-li singl, můžete si to užít, pokud jste připraveni na to, že to nemusí dobře dopadnout.

Panna

Začínají vás přitahovat jiné situace i jiní lidé, než jste zvyklí. Normálně nemáte rádi tajemství a intriky. Najednou vás začínají přitahovat záhady a flirtování. Proč byste nemohli rozšířit své obzory i v těchto oblastech. Pokud se do něčeho vrhnete příliš zbrkle, snažte se najít rovnováhu. Buďte upřímní k sobě i ostatním.

Váhy

Tento týden je ve znamení vašich vztahů. Svobodné Váhy mohou využít toho, že jsou pro ostatní přitažlivé a najít si vhodného partnera. Koketujte, ale nedávejte někomu falešné naděje, pokud si nejste jistí. Nezapomínejte na odpočinek a dostatek pohybu a spánku.

Štír

Zaměřte se na své zdraví. Pokud nebudete fit, nebude se vám dařit ani v ostatních oblastech života. Nepřepínejte se a nevyčítejte si, pokud nestihnete, co jste si předsevzali. Postupujte pozvolna a přidávejte nové zdravé návyky. Podělte se o své úspěchy s ostatními.

Střelec

Věci ve vašem životě nabydou na intenzitě a občas budete muset řešit napínavé situace. Najděte rovnováhu mezi prací a zábavou. Dávejte si pozor na nečekané výbuchy emocí. Podívejte se, co za nimi stojí. Nebojte se promluvit si s ostatními a vyřešit vše, co vás popuzuje.

Kozoroh

Tento týden se věnujte svému domovu a své rodině. Zútulněte svůj domov nebo ho mírně upravte. Pozor na komunikaci s vašimi nejbližšími. Můžete mít pocit, že jim pořádně nerozumíte. Snažte se si vše v klidu vysvětlit a buďte trpěliví. Řešení větších věcí raději odložte na později.

Vodnář

Rádi byste změnili některé oblasti svého osobního života a zatmění Slunce vám přinese nové příležitosti. Buďte odvážnější a nečekejte, až někdo převezme iniciativu. Buďte iniciativní vy. Nebojte se hájit věci, kterým věříte. Snažte se nic a nikoho nesoudit, ale stůjte si za svým.

Ryby

Tento týden vám přináší příležitost zlepšit vaši finanční situaci. Zatmění Slunce vám ukáže nové možnosti a způsoby. Přemýšlejte, bez čeho se klidně obejdete a za co zbytečně utrácíte. V práci jste možná trochu netrpěliví. Naučte se více přijímat věci, které nemůžete změnit. A zaměřte se na věci, které změnit můžete.

Připravila: Věra Hájková

Zdroj informací: astrotalk.com, astrostyle.com, astrology.com
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků