Naučte se mít všeho dostatek

V přírodě existuje a působí zákon akce a reakce. Jedná se o třetí Newtonův, který říká: Každá dvě tělesa na sebe vzájemně působí stejně velkými silami opačného směru.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Budete-li tedy tlačit na zeď určitou silou, tato zeď na vás působí toutéž silou. Proto se také nedoporučuje tzv. „tlačit na pilu“– protože pak ta samá síla působí proti vám a ztěžuje vaši práci. Pokud tedy nechcete v životě rezistenci, nesnažte se prorážet silou.

Ale tento zákon byste měli využívat jinak: zákon přitažlivosti. Ten vyplývá z tohoto Newtonova zákona. Říká, že pokud působíte na nějakou energii, tak ji tím k sobě přitahujete (nebo - li tato energie působí stejnou silou na vás). Proto se vám také v životě děje nejvíce to, na co se nejvíce soustředíte.

Pokud se soustředíte na to, že máte málo peněz, pak jich budete mít stále méně (přitahujete k sobě energii „málo peněz“). Pokud se tedy budete stále v životě zabývat tím, co nechcete, pak toho budete mít stále více. Musíte se tedy začít dívat na věci jinak. Musíte se soustředit jen na to, co chcete. Otevřít se tomu a být připraveni to přijmout.

Pokud splníte tyto tři podmínky (soustředění = vyslání energie, otevření se této energii = aby ke mně mohla přijít zpět a přijetí = schopnost tuto energii použít), pak do vašeho života bude volně plynout vše, co od života chcete. Musíte s tím ale vědomě a aktivně pracovat. Nestačí sedět doma na gauči a snít. Více snění vám přinese jen zase více snění.

 

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: Thinkstock
26. 4. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

2

Jak mám mít všeho dostatek, když ten můj už nemůže v posteli? Snad nějaký doplněk stravy na podporu erekce, který prý zas pomůže. Přítel od kámošky je zase ok, tak snad i já budu mít zase všeho dostatek....

ODPOVĚDĚT

2

početla jsem si

ODPOVĚDĚT

2

Zajímavý článek

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

INZERCE

ANKETA

{question}

ŽHAVÉ DRBY

DO JAKÉ ZOO SE VYDAT?

Prosím o radu, dlouho jsem v žádné zoo nebyla a ráda bych ...

PORADANA

Tak já nevím na co mají na těchto stránku poradnu.Nedávno ...

UŠITÍ OBLEKU

Ahoj holky, nechala si vaše drahá polovička někdy někde ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

TENISOVÝ LOKET

Dobrý den, mám tzv. tenisový loket na obou rukách, ...

PŘÍSPĚVEK NA PÉČI

Pečuji o manžela 24 hodin denně.Nedávno mi zvedli ...

BYDLENÍ

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli nám letos vyjde nové ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz