Naučte se mít všeho dostatek

V přírodě existuje a působí zákon akce a reakce. Jedná se o třetí Newtonův, který říká: Každá dvě tělesa na sebe vzájemně působí stejně velkými silami opačného směru.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Budete-li tedy tlačit na zeď určitou silou, tato zeď na vás působí toutéž silou. Proto se také nedoporučuje tzv. „tlačit na pilu“– protože pak ta samá síla působí proti vám a ztěžuje vaši práci. Pokud tedy nechcete v životě rezistenci, nesnažte se prorážet silou.

Ale tento zákon byste měli využívat jinak: zákon přitažlivosti. Ten vyplývá z tohoto Newtonova zákona. Říká, že pokud působíte na nějakou energii, tak ji tím k sobě přitahujete (nebo - li tato energie působí stejnou silou na vás). Proto se vám také v životě děje nejvíce to, na co se nejvíce soustředíte.

Pokud se soustředíte na to, že máte málo peněz, pak jich budete mít stále méně (přitahujete k sobě energii „málo peněz“). Pokud se tedy budete stále v životě zabývat tím, co nechcete, pak toho budete mít stále více. Musíte se tedy začít dívat na věci jinak. Musíte se soustředit jen na to, co chcete. Otevřít se tomu a být připraveni to přijmout.

Pokud splníte tyto tři podmínky (soustředění = vyslání energie, otevření se této energii = aby ke mně mohla přijít zpět a přijetí = schopnost tuto energii použít), pak do vašeho života bude volně plynout vše, co od života chcete. Musíte s tím ale vědomě a aktivně pracovat. Nestačí sedět doma na gauči a snít. Více snění vám přinese jen zase více snění.

 

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: Thinkstock
26. 4. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

2

Jak mám mít všeho dostatek, když ten můj už nemůže v posteli? Snad nějaký doplněk stravy na podporu erekce, který prý zas pomůže. Přítel od kámošky je zase ok, tak snad i já budu mít zase všeho dostatek....

ODPOVĚDĚT

2

početla jsem si

ODPOVĚDĚT

2

Zajímavý článek

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (3 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

INZERCE

ANKETA

Jak se Vám líbí nový design?

Je lepší než původní.
Je podobný jako původní.
Je horší než původní.

ŽHAVÉ DRBY

ZKUŠENOSTI S VIRTUÁLNÍ REALITOU

Ahojte holky, máte někdo zkušenosti s virtuální realitou? ...

NEMOC KYTIČEK

Holky,prosím pomóc.Vloni jsem si koupila krásný žlutý ...

ODRÁŽEDLO PRO DÍTĚ

Ahoj dámy, především maminky. Od kdy mělo vaše dítko ...

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

CHOLESTEROL

dobrý den, snažím se dlouhou dobu jíst zdravě, sportovat, ...

PROČ MI NEOTISKNE REDAKCE MŮJ DOTAZ?

3 x jsem psala docela důležitý dotaz pro paní kartářku ...

TĚŽCE NEMOCNÝ MANŽEL

Dobrý večer, paní Ilonko, podívala byste se do karet, na ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz