Naučte se mít všeho dostatek

V přírodě existuje a působí zákon akce a reakce. Jedná se o třetí Newtonův, který říká: Každá dvě tělesa na sebe vzájemně působí stejně velkými silami opačného směru.

ilustrační obrázek
Zobrazit fotografii v galerii

Budete-li tedy tlačit na zeď určitou silou, tato zeď na vás působí toutéž silou. Proto se také nedoporučuje tzv. „tlačit na pilu“– protože pak ta samá síla působí proti vám a ztěžuje vaši práci. Pokud tedy nechcete v životě rezistenci, nesnažte se prorážet silou.

Ale tento zákon byste měli využívat jinak: zákon přitažlivosti. Ten vyplývá z tohoto Newtonova zákona. Říká, že pokud působíte na nějakou energii, tak ji tím k sobě přitahujete (nebo - li tato energie působí stejnou silou na vás). Proto se vám také v životě děje nejvíce to, na co se nejvíce soustředíte.

Pokud se soustředíte na to, že máte málo peněz, pak jich budete mít stále méně (přitahujete k sobě energii „málo peněz“). Pokud se tedy budete stále v životě zabývat tím, co nechcete, pak toho budete mít stále více. Musíte se tedy začít dívat na věci jinak. Musíte se soustředit jen na to, co chcete. Otevřít se tomu a být připraveni to přijmout.

Pokud splníte tyto tři podmínky (soustředění = vyslání energie, otevření se této energii = aby ke mně mohla přijít zpět a přijetí = schopnost tuto energii použít), pak do vašeho života bude volně plynout vše, co od života chcete. Musíte s tím ale vědomě a aktivně pracovat. Nestačí sedět doma na gauči a snít. Více snění vám přinese jen zase více snění.

 

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com
Foto: Thinkstock
26. 4. 2016

DISKUZE K ČLÁNKU

0

jo dobré

ODPOVĚDĚT

3

Jak mám mít všeho dostatek, když ten můj už nemůže v posteli? Snad nějaký doplněk stravy na podporu erekce, který prý zas pomůže. Přítel od kámošky je zase ok, tak snad i já budu mít zase všeho dostatek....

ODPOVĚDĚT

2

početla jsem si

ODPOVĚDĚT

3

Zajímavý článek

ODPOVĚDĚT
VLOŽIT PŘÍSPĚVEK
VSTOUPIT DO DISKUSE (4 PŘÍSPĚVKŮ)

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

NAČÍST DALŠÍ

INZERCE

ŽHAVÉ DRBY

ZÁCPA

Dobrý den, moc prosím o radu co se zácpy týče. Nějak se mě ...

ŽRÁDLO PRO PEJSKA

Ahoj co dáváte pejskovi za zřádlo?Vůbec nevím jestli ...

VITAMÍNY PŘI KOJENÍ

Ahoj maminky, berete nějaké vitamíny i při kojení?

DRBÁRNA

HORKÉ RADY

Bolest hlavy - migrény

Dobrý den, již pár let beru triptany na prevenci a ...

Domek

Dobrý den. Syn koupil hrubou stavbu a ma tam nějake ...

Bezbolestné trhání zubů

Dobrý den pane doktore, potřeboval bych spravit horní ...

PORADNA

© 2016, MeziŽenami.cz