Tereza nováková

Vytvořené odpovědi

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 62)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpověď na: Padání vlasů #95208
    Tereza nováková
    Účastník

    Vlasy mám přímo odtud https://www.clip-in-vlasy.eu/ a zvolila jsem metodu clip in, takže si je zvládneš nasadit v pohodě sama :-). Kdyby jsi potřebovala poradit s výběrem, tak jim klidně napiš oni Ti se vším pomohou :-).

    odpověď na: Padání vlasů #95078
    Tereza nováková
    Účastník

    Byla jsem na tom podobně, žádné vitamíny mi nepomohly, takže jsem nakonec zvolila zahuštění vlasů a jsem konečně šťastná. Mám vlasy po kterých jsem vždy toužila.

    odpověď na: dárek #95019
    Tereza nováková
    Účastník

    Já většinou nakupuji kosmetiku a dárky, které se dají spotřebovat. Takže mamce a sestře jsem koupila pleťovou kosmetiku IUVENIO. Sama ji používám a jsem sní maximálně spokojená, takže ji mám vyzkoušenou :-).

    odpověď na: Dobrý oční krém #95018
    Tereza nováková
    Účastník

    Za mě je největší topka tohle oční a pleťové sérum https://www.iuvenio.com/crosslinked/ , měla jsem hodně vrásky okolo očí a při používání tohoto séra, se mi pleť krásně vyhladila.

    odpověď na: nápad na dárky #94745
    Tereza nováková
    Účastník

    Já letos kupuji mamce a sestře kosmetiku od české značky IUVENIO, mají kvalitní kosmetiku, která je pro všechny typy pleti a každou věkovou kategorii :-).

    odpověď na: Neplodnost #93124
    Tereza nováková
    Účastník

    Díky ti za tip 🙂 O této klinice jsem už četla a všeichni si ji dost chválili co si pamatuju 🙂 Kazdopádně děkuju určitě si o ní víc najdu :-))a zvážím

    odpověď na: Neplodnost #93094
    Tereza nováková
    Účastník

    Tak to je super.. 🙂 a mohla bych se tě zeptat kde jsi byla v nemocnici nebo nějaké spešl klinice?

    odpověď na: co na podporu růstu vlasů? #91987
    Tereza nováková
    Účastník

    no vidíš to.. musím se na eshopu víc porozhlídnout 😀

    odpověď na: IVF Zlín #91940
    Tereza nováková
    Účastník

    Ano tohle je opravdu jedna z nejlepších klinik, je opravdu velmi vyhledávaná a prestižní 🙂 Má skvělé výsledky, opravdu pomůžou hodně 🙂 Mám s nimi svou zkušenost a s manželem díky nim máme mimčo 🙂

    odpověď na: co na podporu růstu vlasů? #91939
    Tereza nováková
    Účastník

    Moc díky, od této značky tomasarsov jsem ještě nikdy nic neměla, tak to vyzkouším :-))

    odpověď na: co na podporu růstu vlasů? #91838
    Tereza nováková
    Účastník

    řekneš mi prosím co je to za sprej, ráda vyzkouším všechno 🙂

    odpověď na: neplodnost #91365
    Tereza nováková
    Účastník

    není za co.. snad ti to dobře dopadne 🙂

    odpověď na: padání vlasů #91357
    Tereza nováková
    Účastník

    Tak to je super tip.. moc díky na tuto kosmetiku od tomasarsov už jsem koukala..ale nenapadlo mě si ji pořídit..tak to zkusím.. uvidím jak to bude fungovat na mě 🙂

    odpověď na: neplodnost #91143
    Tereza nováková
    Účastník

    Je to tady tato.. https://www.ivf-zlin.cz/ byla mi hoodně doporučovaná když jsem hledala kam jít.. a opravdu jsem na ně četla jen dobré recenze 🙂 Tak jsem zvědavá..

    odpověď na: padání vlasů #91115
    Tereza nováková
    Účastník

    Fakt jo?? A od jaké značky to je??

    odpověď na: neplodnost #91016
    Tereza nováková
    Účastník

    Řeším stejný problém. objednala jsem se na jednu kliniku na doporučení.. tak jsem zvědavá co nám tam řeknou..

    odpověď na: darování vajíček #90716
    Tereza nováková
    Účastník

    Jasné .. byla jsem tady https://www.ivfzlin.cz Je to jedna z nejlepších klinik a já to můžu potvrdit 🙂 Mají super přístup, příjemné prostředí a profesionální jednání 🙂 Měla jsem z toho velmi dobrý pocit 🙂

    odpověď na: dárek pro přítele #90714
    Tereza nováková
    Účastník

    To je paráda.. koukám že je to cenově dost dobrý 🙂 Nikdy by mě tohle samotnou nenapadlo.. děkuji ti za to 🙂 Určo víc prozkoumám to carneo :-))

    odpověď na: dárek pro přítele #90633
    Tereza nováková
    Účastník

    To není vůbec špatný nápad, kouknout se mužu, kde si je prosím kupovala? Je to nějaký eshop??

    odpověď na: darování vajíček #90616
    Tereza nováková
    Účastník

    ahoj, já jsem byla jednou darovat.. Také mi to všichni vymlouvali ale já se nedala a šla jsem do toho, jsem ráda že jsem mohla někomu pomoct, hlavně když já sama nechci děti, tak aspoň někdo z toho může těžit 🙂 a i ta finanční odměna za to stojí 🙂

    odpověď na: kila navíc #90262
    Tereza nováková
    Účastník

    Určitě ti vřle doporučím poteinovou dietu od https://www.ketodiet.cz/. Je senzační :-)Trápila mě kila navíc, tak jsem se pustila do dietního plánu a jsem až překvapená jak snadný to bylo vlastně 🙂 Opravdu ubytek váhy je znatelný a ani jsem netrpěla hladovění, nic takového 🙂

    odpověď na: Výročí #90224
    Tereza nováková
    Účastník

    mockrát ti děkuju za tip.. hodinek je tam fakt spousta a moc pěkných.. tak když už tak o tom přemýšlím.. možná bych mohla zkusit koupit i pro sebe 😀

    odpověď na: kila navíc #90200
    Tereza nováková
    Účastník

    Já nyní držím keto dietu a cítím se bezvadně:-) Je chuťově vynikající a celkově jsem z ní nadšená 🙂

    odpověď na: Výročí #90199
    Tereza nováková
    Účastník

    To je bezva nápad.. Ale já nemám s žádnými zkušenost.. Sama hodinky nenosím.. Nemáš tip kam bych na to mohla mrknout? Kde si je vlastně pořizovala? 🙂

    odpověď na: Hubnutí a dieta #89758
    Tereza nováková
    Účastník

    Tak zkus https://www.ketodiet.cz/ je skvělá.. Jejich dietní plány jsou úžasné.. Máš tam pěkný přehled o všem.. mají velkou rozmanitost produktů, a chuťově je to vynikající 🙂 A co je hlavní nemáš ani moc chuť na mlsání, všechno super zasytí na dlouhou dobu a krásně se po tom hubne skoro bez námahy 🙂 Opravdu vyzkoušej, stojí to za to 🙂

    odpověď na: neplodnost #89676
    Tereza nováková
    Účastník

    Jasně nám s manželem pomohli až na klinice ve Zlíně, je to fantastická klinika s opravdu dobrými výsledky, a já jsem ráda že jsem tam nakonec šla,, už jsem to chtěla vzdát a vykašlat se na to.. Ale jsem opravdu ráda že jsem to zkusila ještě tam a máme díky tomu zdravého a krásného chlapečka a to jen jen díky https://www.ivfzlin.cz/ 🙂 Mohu ji vřele doporučit, patří mezi vyhlášené kliniky pro léčbu neplodnosti 🙂

    odpověď na: Hubnutí a dieta #89653
    Tereza nováková
    Účastník

    Zkoušela jsi někdy nějakou?

    odpověď na: hračky pro pejsky #89206
    Tereza nováková
    Účastník

    To je super, vypadá moc dobře:-) já se tam ještě porozhlédnu a uvidím co se mi tam ještě zalíbí 🙂 Děkujuu

    odpověď na: dieta #89167
    Tereza nováková
    Účastník

    Tak to moc děkuju za doporučení 🙂 Ráda tu ketodiet vyzkouším, koukala jsem se na net a docela ji všichni chválí, tak to zkusím 🙂

    odpověď na: hračky pro pejsky #89131
    Tereza nováková
    Účastník

    To budu ráda, sem s tím eshopem prosím 🙂 Ráda se tam kouknu.. a když už jsme u toho jakou hračku by si mi třeba doporučila?

    odpověď na: elektronika #89085
    Tereza nováková
    Účastník

    Tak já jsem jí kupovala konkrétně tady tyhle https://www.carneo.cz/bezdratova-sluchatka-carneo-s7-bt-sluchatka-white ty si myslím že nejsou zrovna moc pro kluka 😀 Ale koukni na stránku carneo.cz a najdeš tam třeba jiné vhodnější pro kluka 🙂

    odpověď na: dieta #89068
    Tereza nováková
    Účastník

    Fakt? To je skvělý, to bych ji ráda vyzkoušela.. o jakou dietu se to přesně jedná??

    odpověď na: elektronika #89049
    Tereza nováková
    Účastník

    Ahooj, já jsem kupovala dceři na vánoce bezdrátová sluchátka, moc si je přála..Tak co třeba sluchátka?

    odpověď na: spirulina #88765
    Tereza nováková
    Účastník

    Tyto drinky zbožňuju! Pijeme je celá rodina, na toto období je to super k posílení imunity, na snížení únavy a fyzickou výdrž 🙂 Je to super i na hojení ran při rekonvalescenci 🙂 Dcera měla úraz a tím že to pije každý den se jí to moc pěkně a rychle za rychle zahojilo 🙂 Až se paní doktorka divila, jak rychle se jí to zahojilo :-)Takže opravdu vřele doporučuju 🙂

    odpověď na: Doplňky stravy #88712
    Tereza nováková
    Účastník

    Já sice ne, ale asi bych měla.. Jsem pořád nemocná..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 35 příspěvků - 1. až 35. (celkem z 62)